Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
1. únor 2009

Ahoj holky
tak jaký byl víkend?? U nás pohoda Amy celkem hodná dost jsem procházkovali dozvěděla jsem se že dvě kamarádky čekají mimi takž fajn.

e.k.t
autor
1. únor 2009

já když v blízkým okolí slyším že je někdo v naději tak hormony říkají já chci takyyyy 😅

paolin
1. únor 2009

Evii, však proč ne? když to šlo jednou, tak třeba.. 😉

e.k.t
autor
1. únor 2009

no Jo to by bylo na dvojčatovský kočár a to nejde neprojde to vchodovýma dveřma do bytovky, nevejde se to do auta a o vlaku ani nemluvím, nehledě na to že k dr to je na dva přestupy 😝 k dětské to je asi půl hodinová procházka ale nechat takový kočár venku bléééé do haly je bratru 15 schodů a do čekárny dalších 30 😝

kdyby na druhý pokus byly dvijky tak teda nevím 😝

alanis852
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anta
2. únor 2009

Dobré ranko, holčinky, dnes jdeme s malým na tu kontrolu k dr., celý víkend jsme nesměli ven, to je hrůůza, tak snad už budeme moci na prochajdy. Doufám, že na mě dr. nebude zase koukat jak z nebe spadlá, protože když jsem tam byla kvůli těm zubům, tak na mě čučela, jako bych přilítla z Marsu 😉

martinka79
2. únor 2009

🙂 krásné ráno, my máme prázdniny

anta
2. únor 2009

Tak to máš super, viď? 🙂

monkia.pv
2. únor 2009

dobre rano holky!Jaky byl vikend?u nas celkem v pohode!Vaneska stale kasle,ale jinak uz je fit a divoci jak divocak!Zkousela jsem ji posadit na nocnik a chudera rvala jak tur!Nelibi se ji to!
Holky jak ji mam davat sirup na kasel aby mi ho nevyplivla?Vcera a dneska jsem s ni bojovala a stejne mi to nakonec vyplivla-potvurka jedna!
Jani co Honzik hoji se mu afty?

monkia.pv
2. únor 2009

Jee jani uz jsem to docetla!Ma to lepsi to jsem rada! 🙂

martinka79
2. únor 2009

Jani tak to si piš, že jsem ráda. Noc u nás byla malinko krušná, prdelín měl mírně průjem a trápili ho prdy. No nějak mu to vše nešlo,a le nakonec od 02hod snad spal dobře. Nikolka vylezla brzy a zase se tu potulovala jak bludná duše a probudila nás. naštěstí až kolem půl sedmé.
te´d si děti hrají. 🙂 Nikam nespěcháme pohodově. odpoledne sjedeme do města, zítra máme v plánu Prahu a pokud nebude ta chřipka tak ve estředu pojedu s dětmi na vysočinu. 🙂

Mončo já nevím já dávala hedelix, nebo stodal.zkoušela jsi to stříkačkou? 🙂 já mám děti feťáky takže oni se žerou vše. 😀

martinka79
2. únor 2009

dnes by ěli přijet na to okno na stavbu tak jsem zvědavá. 🙂

kamca.mazda
2. únor 2009

AHoj
Evi já když to šlyšela že čekají taky bych nebyla proti 😀 ale manža třetí nechce.
Jani tak držím palečky a když se na tebe bude Dr. mračit zamrač se taky.
Mony Amálce se na nočníku taky nelíbí. Jińak sirup jí dávám tím dávkovačem z nurofenu pomalu do pusinky ona to pije - Hedelix nevím jak jiný.

martinka79
2. únor 2009

Kamčo dobrý.. 😀 😀 😀

anta
2. únor 2009

Marti, prdíky? Jé to neznám 😀 😀 Ale snad je to dobrý už už 😉 Malej usnul před chvílí, vzbudil se ráno s dobrým rozmarem, pořád se gebil, kéž by mu to nějakou chvíli vydrželo, to by bylo hned jiné pořízení 🙂 Po dlouhé době jsem si namalovala kukáky, to je změna, už nevypadám jak vyblité zelí 😀 😀 😀

monkia.pv
2. únor 2009

ja ji davam taky Hedelix-ze zacatku to pila normalne s te lzicky co k tomu je,ale vcera uz delala bleee a dneska taky!Zkusim to tim davkovacem!Diky!
Marti do Prahy bych taky jela!

anta
2. únor 2009

Honýšovi se afťáky zlepšily již v neděli, už to s ním bylo lepší, ale rozčiluje mě tím, že když si ho vezme táta "do prádla", tak u něj vyvádí, jako by mu řezal nohy za živa, já se snad toho kluka nezbavíííím 😝 😀 😀

martinka79
2. únor 2009

Mončo až bude teplo a my budem mít ten domek tak tě zvu. budeš mít svůj pokoj pro hosty 😀

anta
2. únor 2009

A já taky budu mít pokoj pro hosty? 😀 😀 😀 A kolik tam vlastně těch pokojů budete mít?

martinka79
2. únor 2009

jasně já si lehnu do stanu nebo zahr.domku a máš moji ložnici, ovšem i s MM 😀 😀 😀
4pokoje +obývák.nic velkého.to stačí.

anta
2. únor 2009

Nene, to neberu, mě stačí ten můůůůůůůůůůůj manžel a ten tvůj by si jistě všiml, že se tam válí něco o půl metru menšího než ty 😀 😀 😀 Já jsem si říkala, jestli by jsi mě tam třeba nenechala s vámi bydlet chachááááá, jmenuji se teta Baloun, mám vás všechny ráda a budu u vás bydlet 😀 😀 😀 😀 😀
Budete to mít jistě krásné, docela ti závidím bo bydlení v paneláku je jeden velkej opruz 😀 😀 😀

martinka79
2. únor 2009

to mi povídej. 🙂 hele teto tě bereme jako chůva dobrá. 🙂

anta
2. únor 2009

Marti, podívej se na poslední fotku v mém albu, malej tam vypadá jak vězeň z Alcatrazu anebo rypouš 😀 😀

anta
2. únor 2009

Jé, to raději ne, mně jako chůvu nebrat, obávám se, že bych ti zkazila tvá zlatíčka neb jsem huba plechová😀 😀 😀

paolin
2. únor 2009

ahoj holky!
Marti, to bude paráda ten váš domeček! 🙂
já jsem zatím v paneláku spokojená. jsem z RD a už tam nechci 😀 teda aspoň zatím 😉

Adam má teplotu ☹ roste mu zub, tak snad je to tím.

anta
2. únor 2009

Tak to máme Paol naopak, já jsem zase přežraná paneláku 😀 😀
Ten malej Buliboš zase chrápe, no nechám ho a pak půjdeme směrem k té dr..
To je takový pitomý s těma zubama, člověk pak ani nepozná, že to dítě je nemocné, protože se to všechno svádí na zubáky 😒

anta
2. únor 2009

Teď jsem si vzpomněla, holčiny, nemáte náhodou zkušenost s teploměrem na čelíčko? Ten náš Buliboš se nedá změřit normálním teploměrem, neboť sebou všelijak šije a kroutí se, tak se bojím, abych mu to v té prdelce nezlomila. Mám doma i digitální teploměr, ale ten je na hov.., bo mě hlásí, že mám teplotu 35,2 a to je tuze málo 😀 😀 😀

paolin
2. únor 2009

Jani, tak ať vám to dobře dopadne!

anta
2. únor 2009

Celý víkend jsme nesměli s malým ven, to se těžko nese 😉

paolin
2. únor 2009

Jani, já Ádu měřím pod pažičkou 😉
já chci s klukama ven aspoň na chvíli. ale s tou teplotou bych asi neměla, co? chtěla jsem jít nakoupit. tak asi budeme hlady 😀