Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

ali to je přesně ono, prostě do všeho kecá městský architekt a nikde není napsané že se to časem nezmění. Ale když se v okolí mrknete jaké se mění v paneláku a ty si vyberete taky tak riziko minimalizujete 😉

pavlina05
7. lis 2008

Ahoj holky!!!
Všechny maminky a mimoušky zdravím. Myslím na vás a všem přeji nádherné okamžiky s mimouškama. Já nějak nestíhám, pořád běhám s kočárkem. Ale vzpomínám na Vás.
Díky Evičce jsem za Vámi zaskočila. No snad si najdu čas 😉
Mějte se holky moje 😵

e.k.t
autor
7. lis 2008

Tak Pavli bojuj, za chvíli ti začne usurpátor řádit, jestli si to dobře vybavuju a můžu ti říct že bych už hubou ryla zem, stačí že Joli řádí přes den a v noci se vzbudí 2-3x k jídlu a jinak docela chrní 😀

e.k.t
autor
7. lis 2008

tak dobrou noc 🙂

many
8. lis 2008

dobré ráno 🙂

many
8. lis 2008

jak to,že jsme tady 😉

many
8. lis 2008

ááá už jsem to zjistila 😀

many
8. lis 2008

jééééé Pavli ses tu konečně ukázala 😉 nedávno jsem tě zahlídla na nějaké diskuzi a už jsem měla chuť ti napsat ať se taky stavíš za náma,ale pak jsem si řekla,že taky asi nestíháš jako třeba já a jen to proletíš a napíšeš jen někde a konec 😀 taky už se pomalu chystám a vyrazím po 8 s Ladíčkem ven,tatin má po zábavce,tak ať v klidu spí ať ho nerušíme 😀 tak si tu holky nechte dařit a jak budu mít chvilku tak se tu ukážu,jinak jsem ráda,že je Kubíček v pořádku 🙂

many
8. lis 2008

jo Alenko my taky chceme ohrádku v každým případě 😉 když budu potřebovat jít třeba umýt schody nebo koupelku,... tak ho tam nachvíli vrznu a až příjdu tak bude zase řádit po bytě 😀 mojí spolužačce se teď malej - roční chlapeček tak škaredě opařil ☹ zalívala si sklinku a praskla jí ☹ malej stál za ní a držel jí za nohu,tak to obskákala nejvíc jedna ručička ☹ má popálení 3.stupně ☹ jsou v nemocnici a neví jestli bude další operace,.... ☹ no síla,teď si vemte kdyby stál vedle ní ☹ to by mohl mít i obličej,... chudáček 😢

many
8. lis 2008

no nic valím,pa pa

anta
8. lis 2008

Dobré raníčko, holčinky. Tak jsem zase tady, malej si hraje s tátou nebo spíš táta s malým? 😀 😀 Nějak jsem se do toho zamotala, chacha. 😉

e.k.t
autor
8. lis 2008

Jani oba se baví 😀 😀

my už 3 den bojujeme samy, tady bordel o na odpolko má MM objednánu návštěvu, jsdem zvědavá jak to s prudilkou sama zvládnu 😅

anta
8. lis 2008

Neboj, Evi, to zvládneš, já jsem kolikrát taky byla nervozní a malej mě překvapil, jak byl poslušnej a snad ti lidi nejsou pitomí, aby pochopili, že je to prostě dítě 😉

anta
8. lis 2008

tak jsme se posrali, pomo.......

anta
8. lis 2008

To psal manžel s tím pokakáním, asi se potřeboval někomu svěřit, už se udusil smradem, tak je to dobrý 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
8. lis 2008

no ale spíš aby děcka doma neřekly že tu je bordel, aby sem ještě mohly ☹

martinka79
8. lis 2008

ahojky tak mišák chytil nechlazení od manžela a nikolky je protivný.

Pavli a bude hůř, my lezeme všude ničeho se nebojíme a taky nebrečíme. cest. postýlka je fajn, ale já ji ani nerozkládám, on v ní nechce být jako v ohradě ač bych je do zoo dala oba s nikolkou.

ali něco jsem o tom slyšela. písnu až budu mít čaS. 😉

martinka79
8. lis 2008

no s opařením a vším kolem dětí je to síla,ale s nikolkou vše zvládla bez ohrady a byla vycvičená na nic nešahat a na návštěvě byla způsobná a dodnes nikolmu na nic neleze 😀 😀 😀 😀
mišák už je teď také= trénovaný na hlas a slova nesmíš nene. vždy udělá smutný ksichtík. ☹

martinka79
8. lis 2008

Evi prosím tě a když řeknou tak ať přijdou uklidit. návštěva vždy nadělá binec. 😉

martinka79
8. lis 2008

pádím vařit

e.k.t
autor
8. lis 2008

no snad to bude dobrý, do ložnice se toho vejde a kromě nás tam nikoho nepustím a kdo tam vleze dostane lepáka a za tgrest bude uklízet, jasněěěěě tak a už jsem v klídku, teď by dráče mohlo zalomit abych mohla vařit 😅

anta
8. lis 2008

Evi, neboj, on si to nikdo nedovolí kritizovat, je to naprosto pochopitelný, já taky kolikrát tady mám takový bordel, že to pak odpoledne nemůžu vydržet a za Honzíkova křiku to tady poklízím. 🙂
Dobrou chuť. Uvařila jsem bramboračku a je moooooc dobrá 😉

e.k.t
autor
8. lis 2008

no já za nelidskýho řevu dělám kuřecí vývar a peču kuře v zelenině, ještě chcu udělat rizoto a hrachovou polívku s vdolkama 😅 no to asi nehrozí, jinak až dorazí návštěva, tak dojde k okupaci PC 😝

many
8. lis 2008

Evčo ty děláš takový dobrůtky dneska 😉

e.k.t
autor
8. lis 2008

no když tu bude návštěva večer přes noc a zítra 😀 😀

paolin
8. lis 2008

ahoj holky! jen na skok. Ada spinka, Vitu za chvili do postylky dam. dnes byl zapas-ruply jsme 3:1 a 3:0. hraly jsme s Jihlavou, jsou prvni v tabulce. ale slusne jsme je potrapily 😀 teda..hraly tam samy mlady holky. tak 17. jsem si pripadala, jak duchodkyne 😀 Vita byl temer cely den u me mamky a ani nechtel domu 😅
tak ja jdu neco poklidit a pak asi zasedneme na chvili k telce. pak upadnu do postylky a zitra se nezvednu, pac me bude bolet cely telicko 😉
vsem prima a dlouhou noc!

pavlina05
8. lis 2008

Ahoj holky!!!
No tak díky za uklidnění že bude hůř 😖 U nás je to dost náročný už od začátku. alešek moc nespí, přes den jen v kočáře a na bříšku. Vnoci po 2 hodinách, takže se nevyspím ☹ kojím i 5 krát za noc!!!! A usínání kámen úrazu!!
Tak usnul v 20:35 a právě se probudil, ach jo ☹

Pěkný večer všem 😉

anta
9. lis 2008

Dobré ranko, holčinky, tak tu máme zase neděli, uááááá. Vzbudila jsem se ve třičtvrtě na pět a už jsem nezabrala, normálně přes týden by mi to vadilo, ale když je manža doma, tak je to pohoda 🙂

e.k.t
autor
9. lis 2008

dobré ranko, tak já tu budu jen chvíli než dojde k okupaci PC 😀 😀

pavlina05
9. lis 2008

dobré ránko! TAk u nás zase 5 kojení, ale spali jsme až do 9:45 🙂
Krásnou neděli 😉