Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. únor 2009

já toto stejné řešila s Knižním klubem 😀 a to roky takto objednávám. josu to někdy prevíti. držím palc,a by to dopadlo dobře.

e.k.t
autor
13. únor 2009

no já právě taky jen samá pozitivní zkušenost a nakonec jsem na to takto dojela ☹

martinka79
13. únor 2009

tak snad ti vše pošlou nebo vrátí many. 🙂

e.k.t
autor
13. únor 2009

no o tom se s nima dohaduju už přes měsíc ☹

martinka79
13. únor 2009

to je nejhorší a oni stejně nic viď. hajzlíci. 🙂

e.k.t
autor
13. únor 2009

no ono je to horší o to že vždy řekli už je to na cestě nebo v pondělí to tam nesu nebo tak, víš kdyby se ten id.. ozval že to a to nemá a že teda v té ceně že si mám vybrat něco jiného, tak by to bylo řešitelné, ale taková řeč jejich se mi nelíbí, ale hlavně oba zaměstnanci jsou už úplně hotoví a jsou rozhodnutí jít dělat jinam, že to co majitel předvádí je nehoráznost 😝

martinka79
13. únor 2009

aha tak to je vážně debil. tak ho stále otravuja otravuja on nakonec pošle . 🙂

paolin
13. únor 2009

tak jsme doma z nákupu. Adam brakuje šuplíky, až se mi to nelíbí. takový binec! vše vyházet a šup jinam. to Víťa nedělal, tak se nestačím divit 😀

tyjo, holky..nepříjemné věci řešíte 😒 nakopat je do zadku, hajzlíky jedny!

copak asi děla Janička..snad jí není moc zle...

anta
13. únor 2009

Janička vesměs spinká 😀 😀 😀 , ani mi tolik není zle jako jsem děsně unavená a spací 😉

paolin
13. únor 2009

nespinká. šmíruje na koníkovi 😀 😀

paolin
13. únor 2009

to je dobře, že už je ti líp!

e.k.t
autor
13. únor 2009

no bojujeme, uvidíme co na to sos a její právníci 😅

anta
13. únor 2009

Tak tak, Paol, oko velké sestry vás vidí 😀 😀 Občas mívám i dobré chvilky, tak toho využiji a sleduji diskuzi, abych nebyla mimo mísu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

Jasně Jani posíláme ti obě moc moc moc energie, abys byla brzo fit 😉

martinka79
13. únor 2009

holky já uklidila nikol pokojík. michálek asistoval.sice to měla dnes naskázáno jinak by byl trest ale nevydržela jsem tak si hlavu lámu co teď na ní přichystat.

jinak když pracuji tak Michal je hdoný,a le jak si vegetím a relaxuji tak je zlobivý a otravný jak malá blecha. 🙂 Jani tak to je dobře, že nás sleduješ a hlídáš.

e.k.t
autor
13. únor 2009

no Joli je nevětší zlobice když potřebuju něco udělat 😀

martinka79
13. únor 2009

no tak to Michálek právě miluje když něco dělám vařím peču smažím. 😀

martinka79
13. únor 2009

miluje vysávání

e.k.t
autor
13. únor 2009

tak vysávání se Joli líbí taky 😅

anta
13. únor 2009

Tak holčinky, děkuji za energii, doufám, že mi už zítra bude líp a nebudu jak po flámu. Kdyby jste mě viděly, tak byste se lekly, neboť vyblité zelí je oproti mně barevné jak semafor, kruhy pod očima a pod plachetkou vosoba 😀 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

Jani to spraví postel lipový čaj s medem a citronem 😉

monkia.pv
13. únor 2009

ahojky holky tak jsem tu!uz jsem vas i docetla!Dneska je teda venku zima jak v ruskym filmu! 😀
Jani pekne odpocivej a spinkej!A co manza jak to zvlada s Honzikem?
Evi teda to jsou ale hajzlicci!Jsem zvedava jak to dopadne-musis pak napsat!ja treba vubec nevim co bych delala-ani nevim ze existuje sos! ☹

e.k.t
autor
13. únor 2009

sos je sdružení na ochranu spotřebitelů 😉

anta
13. únor 2009

Tak podávám hlášení, dnes je Honýs doooost hodný, taky manža to zvládá fakt bez problémů, nemůžu si ho vynachválit, fakt. Tak zaplaťpánbůh můžu i dost odpočívat, což jsem moc ráda 🙂 . Pobolívá mě hlava, když chodím rovně a nepředkláním se, tak to jde, ale nemůžu ani malého přebalovat, neboť mám nepříjemné tlaky vzadu v hlavě 😝 😝

e.k.t
autor
13. únor 2009

Jani máš ATB tak šup do postele 😉

paolin
13. únor 2009

tak holky, padám na ústa. Adam od dvou nespal. mám navařeno, nachystáno a až dám kluky spát, poprosím o masáž od Mirka 😉 zítra frčím na zápas. docela se těším, páč jedu s kamoškou. tak hezky pokecáme 😀

monkia.pv
13. únor 2009

Pavli taky padam!U nas tez mala nespala od dvou!Je to silene ze?Ted uz ale spime!A doufam ze bude spat aspon do 3hodin a pak aspon do 7! 😀 to bych ale po ni chtela moc,ze?Spat 12hodin asi nebude ☹
Jdu se osprchovat a natahnout k telce!Tak se tu mejte!Preji vsem dobrou a klidnou noc!
pavli masaz ti zavidim-me ju nema kdo doma delat!MM uz je fuc! ☹ A zitra si zapas a pokec pekne uzij! 😉

e.k.t
autor
13. únor 2009

tak já nepadám, Joli teda odpoledne usnula, no nechala jsem ji uřvat 😅

teď dělá tuli tuli 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

dobrou noc, škvrně konečně chrní tak jdu taky 😉

martinka79
14. únor 2009

Krásné ráno. holky snad dnes máte energie více. Já včera návštěvovala odpoledne a musím říci, Michálek suepr děti hoa si na 40min uvozily v kočárku. Jinak my už spává jen jednou a je to náročnéé,a le on nezlobí. Akorát stále mít obě děti za prdelkou je na doplňování energie. 🙂
my s Miškou máme doma hotovo a čekáme až se probudí spáči. nikolka vyelzla na záchod a na pusince měla dva opary. chuděrka tak jsem jí je mázla a zahnala spát. snad to není předzvěst nemoci.

já sjedu do obchodu pro mletou a pečivo a k obědu budouhamburgry a holandké řízečky. MM dnes jden ana stavbu- kam jinam 😀 má lepit s kolegou izolace. a zítra slouží vlasti. 🙂