Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

Pavli v časopise maminka zrovna o tom píšou spaní a sánek uspávání.hele nebij kluka malýho, 😀 je to lump

martinka79
8. bře 2009

spánek

martinka79
8. bře 2009

tak holky pádím na kutě stejně tu nidko není a Pavča bojuje s chlapama, ovšem ještě neví, že ji přeperou jsou na ni tři. 😀 😀 😀 😀
Přeji krásné sny a
zítra krásné ráno juipí jsem první. jani prohrálas, ty snad spíš? 😀

paolin
8. bře 2009

Marti, máš pravdu. zatím mrňous vítezí. tssss..hodin, jak na věží, vstávat zase bude o 5ti, se na to můžu 😉 jdu udělat mlíko a pak ho něčím utlouct. asi zase jen argumenty, že 😀
tak dobrou!

martinka79
8. bře 2009

no u nás argumenty zabírají dobře i na malého i velkého. 😀 tak dobrou noc.

martinka79
9. bře 2009

krásné ráno u nás prší.

paolin
9. bře 2009

ahooojkyyy! u nás taky leje...
jakpak jste se vyhajali? 🙂

martinka79
9. bře 2009

no my dobře až na to že jsme strašili od 4.15hod, ale v pelíšku si poleželi aso do 5.15 haha moc slušný výkon. 😀
a jaká byla noc u Vás, a jak se má Adámek s rýmou?

paolin
9. bře 2009

u nás docela fajn. Adamovi je líp. ale chce se pořád nosit, potvůrka jedna 😀
jdu chystat Vítka do školky.

martinka79
9. bře 2009

tak se pěkně připravte a adámek je asi jako michálek bu´d ho mám zavěšeného na noze nebo chovánky. teď tedy čte.
On milujle knihy objednala jsem dalších 10. jinak nej... jwekniha s tím pianem už máme dvě a nestačí jim to. 😎

many
9. bře 2009

Dobré ráno 🙂 tak my dnes vstávali už v 6 a teď si na půl hoďky schrupnul a už je vzhůru 🙂 hraje si ,tak vás jdu dočíst 🙂

many
9. bře 2009

teda Kamče se malá dost často večer budí,chuderka ☹ tak snad se to brzo zlepší
jinak u nás dnes taky leje a leje a včera bylo suprově,jsem šla ven jen v roláku a koženým sáčku,dnes to bude zase na zimní bundu no 😒

martinka79
9. bře 2009

no je tam sot větrno já byla venku a fujky. 🙂
nazdarek many.

paolin
9. bře 2009

tak Adámek taky chrupe. pak vyrazíme ke kamošce na návštěvu. tak se těším 🙂
Mirek má zase jet na školení. tak si prý mám vybrat, jestli duben, červen nebo červenec. vtipálek 😀

martinka79
9. bře 2009

a kam jede? 🙂 to je vtipálek řerkni červenec 2015

martinka79
9. bře 2009

tzak si užijte návštěvu

many
9. bře 2009

Marti jukli jsme na fotečky,pěkný,Ladík u nich šílel 😀 on jak vidí děti,tak je hotovej 😀

many
9. bře 2009

jdeme podnídat 😀

martinka79
9. bře 2009

many tak to si ho dovedu představit Michálek tenkrát jak jsme prohlížela tovje albíčko šílele z brm a Ládíka+kamaráda. 😀 Michal je anštěstí má pořád kolem sebe, děti.

e.k.t
autor
9. bře 2009

dočteno, net zatím drží, ne jako o víkendu.

Joli se probrala řevem kolem 22, takže vybalit pochovat namasírovat a nakones stejně rektálka, ta pomohla.
Pak už se začala Joli spokojeně mrskaz a usnula kolem 24. ráno se vzbudila až v 8 a s přeplněnou plínkou. dala si 130 mlíka a za 30 min dalších 90 😅

e.k.t
autor
9. bře 2009

jinak včera se MDŽ nekonalo, ale dnes ráno jen jsem otevřela oči jsem k výročí dostala krabičku marcipánových srdíček 😀

překvápko veliké 😀

many
9. bře 2009

Marti to je jeho bratránek Kvído 🙂 o 2.5 měsíce mladší 🙂
Evi u nás se taky nic nekonalo 😉 jen jsem si večer trošku ze srandy rýpla a on to si mi měla připomenout,že je MDŽ 😉

many
9. bře 2009

že by mi koupil kytičku,tak jsem mu řekla,že jsem si myslela,když jedou s kámošem pro kytárku,tak že nám ženuškám po cestě nějakou koupí 🙂 a nenapadlo to ani jedhoho 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

no ještě se upomínat, no to by pak nebyla ta pravá radost 😉

to MDŽ by mne tolik nemrzelo, jako kdyby zapoměl na dnešek a to nezapoměl, tak jsem Martina pozvala na meníčko, nebo odpoledne na kafčo/pivko 😉

many
9. bře 2009

no příští týden jsme spolu 9 let,ale to si taky určo nevzpomene 😉 teď už si bude pamatovat jen výročí svatby 😉 a to díky prstýnku 😉 🙂

martinka79
9. bře 2009

Many já si říkala, že to bude syn od sestry.
No u nás včera taky nic, MM byl v práci co bude dnes nevím. ale gratulace byla sice až večer až měl čas, ale byla. 🙂
tak Michálek spinká u nás vylezlo sluníčko tam možná bude prima den,ale na vysočině chumelí., 😒

many
9. bře 2009

no on si dělal srandu 😉

many
9. bře 2009

Evi máte dnes výročí 😉

martinka79
9. bře 2009

jé tak to je prima to já si zase nepamatuji datum kdy jsu spolu.... ☹ stydím se ale přepodkádám léto...(červenc, srpen) my jsme spolu 11let a 9manželé-to si taky pamatuji. jsem jak tvůj M. tak mu to připomeň se neda nic dělat pn bude rád, že není za vola.

many
9. bře 2009

Marti a jak stavíte ten domeček,tak taky v Kolíně nebo někde jinde 😉