Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. bře 2009

Ahojky JAni, nespíš to byl náš nocležník můj otec. nic sice neudělala le jak je takovej happy chrápe nechá si připravit snídani kávičku dá si na balkoně cigárko potom až trochu uklíd svůj pelech a tak ježiš já bych takovýho chlapa nemohla mít. 😀 😠

anta
13. bře 2009

Jé to znám, tohle dělá manželův táta, přijede, rozvalí se na sedačku, nechá se obskakovat, tohle mi udělal, když jsem byla v 8 měsíci těhu, tak jsem vařila, obskakovala a on byl v pohodě, že? 😠 Od manži se nechal pěkně pozvat na pivo, dosud jsme od něj pro malýho nic nedostali, ani blbý chrastítko ☹ Nejlepší na tom bylo a to nezapomenu, že večer říkal, že drží dietu a pak nám snědl půl pekáče jídla a druhý den jsem měla strach, že mi sní celý oběd, já měla pořád v těhu hlad 😀 😀 😀

anta
13. bře 2009

Mám horkou novinku, Honýš se umí zvednout z lehu do sedu, tak to nám ten den pěkně začíná 😉

martinka79
13. bře 2009

J0 Jani to je pkěné to začíná suprově. no přesně spíš otec je jako pracovník na jiné stavbě nám teď nedělá. a prostě ho obskakuji vím, že je to můj táta, ale je to fakt jak když máš penzion. práce hromada, bodelu o to vím, možná, že to mě sera ,jak jsme zvyklá mít naklizeo a to já nesu těžce

anta
13. bře 2009

Já to naprosto chápu, hlavně by ti měl spíš trošku pomoci, když máš dvě děti ☹ Manžův táta chrápe tak, že je to naprosto nesnesitelný 😅 😅

martinka79
13. bře 2009

tak to on snad ani ne. já spím asi jako špalek když mišánek chrupe. spí te´d moc pěkně.

martinka79
13. bře 2009

Jani dnes jedu na nákupek do suepr sekáčku ensháníš ači nepotřebuješ něco za příhodnou cenu se dá koupit cokoliv apotom bych ti to poslala. 🙂

martinka79
13. bře 2009

vašemu velikánovi asi nebude nic co nám je malé. my jsme dlouzí,a le hubení takže občas snesem i menší vel. 😀

paolin
13. bře 2009

dobrá ránké - u nás kráásne slunečné 🙂

jejda Marti..to je naposr..s chlapama, viď?
Jani, no paráda! 😀

my máme dnes poslední plavání. tak tam zkusím jít. zaplatila jsem na začátku roku nový kurz, ikdyž jsem nechtěla. a měla jsme pravdu - z 10ti lekcí jsme byli jednou! takže máme asi 12 náhrad. tak snad už bude Áda zdravý, abychom to odplavali 🙂

martinka79
13. bře 2009

jé to je super. já plavat s Mišákem nechodím holky ons e potápí sám ve vaně a potom taky kdo by to stáhal vše. my vidláci to máme těžké.
a jak jinak je Adámkovi? už je v pohodičce?

anta
13. bře 2009

U nás je bohužel chcavo 🙂
Marti, děkuji, jsi hodná, ale nic nepotřebuji, zatím. Až budu něco potřebovat, tak budeš první, od koho si to pořídím 😉 Zatím nám všechno oblečení od tebe je 🙂 Napadlo mě, že jestli brácha bude mít chlapečka, tak tady mám pro něj spoustu oblečků, má už holčičku, ale je blbý dávat klukovi růžové body 😀 😀

paolin
13. bře 2009

Adam vypadá zdravě. pořád pokračují večerní řevy při usínání a taky mi začne řvát v půlce pití mlíka. a řve úplně histericky! vůbec nevím, co by mu mohlo být. že by ho bolel horní zub..? 😨

martinka79
13. bře 2009

Pavli to chce nabalit kufry a dojet k nám na venkovský vzduch. my spíme celé noci. 🙂 ale jsi statečná mamna.

Jani já vím, je kdyby jsi něco chtěla tak můho v sekáčku okouknout a třeba pro tebe pořídit 🙂

paolin
13. bře 2009

Marti, to já bych potřebovala pro Adámka panenku 😀 zkusím dnes kouknout k nám do sekáčku. on jak vidí panenku, tak je úplně šťastný děcko 😀

martinka79
13. bře 2009

jé nekupuj jjá ti jendu pošlu darem chceš: malá lehká. Máme jich ...... a Nikolka už tyto nebere. písni mi adresku ahendbudu expedovat. ráda udělám adámkovi radost. 🙂

martinka79
13. bře 2009

jendu ne a jednu.

paolin
13. bře 2009

přeci za mě nebudeš platit poštovné! leda něco na oplátku 🙂

anta
13. bře 2009

Jé Adámek má rád panenky? To je dobrý 😀 😀 😀

paolin
13. bře 2009

on trénuje pusinkování už od malička 😀

martinka79
13. bře 2009

Jani Michálek taky má dvě oblíbenkyně, jednu s nočníkem. 🙂
Pavli hele nech to jo. až budu ěnco potřebovat napíšu ti, jsme ráda, že mám tu na naetua že se s tebou sand brzy uvidíma to je důležitější.

paolin
13. bře 2009

no tak dobrá. ale popřemýšlej, jestli něco nepotřebujete 😉 adresu hodím do IP.

martinka79
13. bře 2009

super 🙂 díky dnes nebo nejpozději v pondělí odesílám. 😀

paolin
13. bře 2009

jééé! no móóóc díky! fakt 🙂

anta
13. bře 2009

To je správný, Paol, co se v miminkovském naučí, v pubertě jako když najde 😀 😀 Jé to se mi líbí 😀 😀 😀

martinka79
13. bře 2009

Jani atk azčnete taky? s výukou?

martinka79
13. bře 2009

holky jdu na panelák a u toho Michákovi čísto nové knihy z jendoho bazárku máme od jedné paní asi 10super knížek. Náš kluk miluje auta ráno se probudí otevře oči stoupne si a zavolá ham a potom hned brrrm. a jdeme nasedna na auto a jede nebo dokonce na plat. židličku.

anta
13. bře 2009

Marti, začneme, ať to nepromeškáme, aby nebyl z malýho troubelínek😀 😀 😀

many
13. bře 2009

dobré ráno holky 🙂 tak noc suprová akorát než usnul tak plakal,mazala jsem mu dásně tím Cal gelem,ale dnes teda letím koupit panadol baby,to je prý na bolest zoubků super,mi radila sestřenka,tak ať to mám doma,jdu uložit Ladíčka a pak se tu ukážu 🙂 už mám chuť i na kafčo 😀

e.k.t
autor
13. bře 2009

dobré ráno, teda dopoledne, ráno opět nešel net 😠

pak jsme šli na poštu, do obchodu a Martin ještě zkouší asi po 4té přihlásit auto ☹

anta
13. bře 2009

Ahoj Evi 😉