Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak bohužel kadeřník se nekonal, jen jsem chtěla zkusit štěstí, ale měla jsem smůlu, byla jsem u pěti kadeřníků, ale bez objednávky neberou, tak jsem holt pořád krásnej splašenej lev 🙂

martinka79
22. bře 2009

ahojky jani to nevadí.
jinak přeji krásné ráno. dnes u nás pěkně hnusné zimní. 😉

e.k.t
autor
22. bře 2009

Krásné ranko, u nás je pěkně ani nefouká a Martin vytáhl sporťák a šel vyvenčit protivku, no holt ji ty zuby bolí ☹

martinka79
22. bře 2009

Tak to je prima u nás je hnus skor na déšť bez sluníčka no proti včerejšku hnus. 🙂

e.k.t
autor
22. bře 2009

no tak to sem přijde odpoledne 😝

martinka79
22. bře 2009

no třeba ne. u nás fakt zima děti mají kašel takže envím jak dlouho budem venku. teď vaříme čínu s nudlemi a kvasnicová plévka

e.k.t
autor
22. bře 2009

tak my dodělali moje daně a vrátí 3000 😀

dojedli jsme boršč a sekanou 😉

martinka79
22. bře 2009

ty jo ty se máš.................přeji ti je. 🙂
my jsme po obědě a jsem nějaká naprdlá asi půjdu ven.

anta
22. bře 2009

Tak holčinky, trošku malá zpráva, malej stál nejméně sám půl minuty u postele, hurááááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. bře 2009

no tak jsme zjistili že tak jisté to není, v pondělí to pošlu daňové odbornici do Prahy

e.k.t
autor
22. bře 2009

3ikulka, Joli teda udělala v postýlce 3 krůčky a sama 😅

e.k.t
autor
22. bře 2009

Marti martinovi by podle našich propočtů měli vracet 30 000 takže to nechávám přepočítat odbornici 😕

e.k.t
autor
22. bře 2009

Jani každý den je lepší, že? 😀

anta
22. bře 2009

Evi, tak to je taky dost dobrá divoška 😉 Každý den nevím jestli lepší, ale Honýš teda spí tak blbě, že je třeba 5 hodin vzhůru a bývá k večeru dost protivnej 😝 😝 😝 😉

e.k.t
autor
22. bře 2009

😉 no tak Joli taky spala asi 20 minut v kočáru a pak asi 10 minut v postýlce a protivka je to taky. ochrápaná jak medvěd 😅 ubručená, no snad usne kolem 8 😉

paolin
22. bře 2009

holky, ahoj 🙂
Jani, Evi, paráda! no to je mazec 😀 jsem zvědavá na další pokroky!

my už jsme doma. Vítek usnul po cestě a Adámek snad brzy vytuhne taky. já mám kupu prádla, jak prase..zkusím něco požehlit.
jinak včera jsme vyhrály 3:0 a 2:3 prohrály, takže o bod máme sestup. jsem sedřená, jak prase a mám namožený snad každý svaleček 😀 k ničemu to bohužel nebylo, takže se po 7mi letech definitivně s Náměští rozloučím a asi i s profi volišem. se dvěma dětm je to fakt na křeč 😒 no, uvidíme, co v Brně.
oslava dnes docela fajn. sice jsme asi hodinu čekali na ségru s rodinou, takže jsme hlady šilhali, ale pak to celkem šlo. Vítek ráno zlobit o 106 a zklidnil se až poo. zvíře 😉 děti docela v poho. ale už to byl slušný rachot. a to jsou jen tři vnoučci 😀

zítra se na vás těším. tak zatím a dobrou!

e.k.t
autor
22. bře 2009

Pavli dobrou 😉

e.k.t
autor
22. bře 2009

tak Joli konečně zabrala 😝 tak padám taky dobrou všem 😀

anta
23. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem zase s novým týdnem tady. Udolala jsem Honýše, uf, ale dobrý. Dnes řádil od půl páté, ležel hlavou úplně zaklesnutou do špruclí a něco tam pořád kecal v té postýlce. MM říkal, že si ve čtyři ráno prý v postýlce sedl, tak ho položil a malej začal ječet, tak ho ponosil a usnul mu za pět minut v náručí 😀 😀 😀
Paol, já nesportuji, obávám se, že sport s Honýšem je i tak dost na mou postavičku, ale jsi dobrá, že se takto realizuješ, to není špatný výsledek, se mi zdá 😉 😀

paolin
23. bře 2009

ahoj Jani!
u nás s taky chrní. dala jsem pár inzerátu na MMB a půjdu si taky lehnout. jsem dnes nějaká uplně nevyhajaná 😉

anta
23. bře 2009

Jen si dádni, dobrouuuu noc 🙂

anta
23. bře 2009

Řeším velké dilema, nevím, zda už Honýše nemám venku vozit vsedě, protože on se doma vyspí řádně a pak, když ho dám do kočárku, tak stejně nespí a kroutí se mi tam vleže, zvedá se, protože chce všechno vidět 😀 😀 Co vy na to? 😉

martinka79
23. bře 2009

krásné ráno holčiny,
Jani rada hurá na objevování svvěta v sedě. 🙂
já jsme úplně hotová. Michála začal chodit a to je enzmar vyleze na sedačku zrazu si stoupne na platobvé židli a hodí salto. nebo placáka kamsi směr dolů. je to šílenec. 🙂

Chválím vaše drobky.
Pavli to já na sport nemám čas a hlavně popravdě už ani sílu. jako amatérky ano,a le jinak ne

martinka79
23. bře 2009

MM má dovolenou sice netráví čas s námi, ale na stvabě ale i tak. za týden budou dělat podlahy a potom hned topení. hurá 😀

martinka79
23. bře 2009

doufám že tu dnes trochu budete azvednete mi náladu mám jí poseldní dny úlně někde v prdelce. vše me tu sere avšichni takéa ještě bych si.... 🙂

e.k.t
autor
23. bře 2009

no v 24, 3 a 7 budíček a to řev, jestli pořád zub nebo sny nevím ale pěkné to nebylo 😝

anta
23. bře 2009

Já si taky myslím, že už je čas na vození v sedě, stejně neusne, pořád něco hudlá a mám pocit, že mu to ležení nevyhovuje. No Honzík pořád chce lézt na sedačku, když ho postavím, tak chvilinku stát vydrží a tváří se děsně důležitě, připadá mi děsně velkej, když stojí 😀 😀 No asi ho pomalu budu učit na nočníček, ať si zvyká, že čury mury se dělá jinam a ne do plenek či na zem 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. bře 2009

Jani do sedu už určitě ano 😉

martinka79
23. bře 2009

Jani tak hurá na cvičení čurandů.
NO Náš prdelín je srandovní on miluje teď houpání na houpčačce jak jak ťape tak je jak malej trpaslík. To já u nikolky neznám taly mistrině světa v chůzi stoupla a začla chodit snad sama ažádné pády šla řádně spořádaně. 😀 😀 pro mě je toto super sledovačka. jen němám nějak sílu to točit. a to je bblé
u nás dnes lije. ☹

anta
23. bře 2009

Marti, musíš honem k zrcadýlku a usmívy usmívy 😀 😀 😉
Ahoj Evi, to budou fakt zoubky, řeknu ti, že jsem si v pátek s Honzou užívala též dost nepěkně, pořád se na mě lepil a byl i v náručí velmi nepříjemnej 😝 😝 😝