Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
13. dub 2009

ahoj holkýý! jsme doma! 🙂
na Vysočině bylo krásně. počasí, jak malované 🙂 dost jsme se tedy nadřeli s dětmi, ale to už je taková daň 😉 kluci vymrskali asi milion vajíček a tři tuny čokolády..no šílený! jim to brzy zatrhnu, protože tři chlapy v chalupě a velikonoce je dost brutální kombinace 😀
jééé..čtu, že Evička měla velký splín a u Many jsou teploty ☹ snad se vše brzy v pohodu obrátí!
Adam se zrovna uspává a Vítek loupe vajíčka. zítra jdeme k tomu psychologovi. uf uf.

jo Many, u šesté dětské by průjem neměl být. spíš bych to tipovala na nějakou střevní virozu. teď to má děsně lidí 😒

e.k.t
autor
13. dub 2009

Pavli no výbuch a výfuk a potom klid 😀

Ve středu jedeme k našim, tak počítám někdy po neděli by se mohl dát spich nekde v Brnisku 😉

paolin
13. dub 2009

Evi, supr 🙂

e.k.t
autor
13. dub 2009

To víš, čím rychleji to vybuchne tím dřív mám klid, ale poslední kapka byla docela blbost 😝

No jo, ale moje optimistická nátura mne z toho opět dostala 😉

paolin
13. dub 2009

to znám. většinou vybuchnu kvůli nějaké kravině. no a pak si připadám jak blb 😀 něco jako hledání si záminky, ať už je jakákoliv 😀

e.k.t
autor
13. dub 2009

No to ne, já dlouho vydržím, ale pak už to nezvládnu - výbuch a pak si to v klidu při kafi nebo čaji vyříkáme a pohoda 😉

e.k.t
autor
13. dub 2009

Tak Joli asi spí a je tu nějaké divné ticho 😉

e.k.t
autor
13. dub 2009

tak nespí ☹ 😝

many
14. dub 2009

Dobré ráno holky 🙂 tak my šli včera spát kolem 20.00 a měl 37.8 ale projistotu jsem mu dala čípek,spal až do rána a teď jsem ho měřila a má 36.0 tak snad už je s teplotou konec 🙂 co myslíte 😉 doufám,že už by neměla vyletět 😒 když není ani zvýšená,že 🙂 uklidněte mě 😀 😀 a šla bych konečně i na prochajdu,dva dny jsme nebyli na vzduchu

many
14. dub 2009

jinak s tím průjmem se to taky snad lepší,kakal teď do nočníčku a už to vypadalo trošku tužší 😉 byla to hromada 😀 😀 😀

many
14. dub 2009

tak zatím ani k té doktorce nepůjdu, i kašičku už večer jedl a teď si vesele hraje,jde vidět,že mu je líp 🙂

martinka79
14. dub 2009

Krásné ráno všem aminám a drobkům

Many njá tedy nejsem dr. ale toto stejné měl Míšák u zubů šílené horečky nechuť k jídlu, průjem a nálada pod psa. jak tě kousl to je tím jak ho ten zub tlačil. Nic to určitě enjí a 6nemoc na 100= ne u ní se neprůjmuje. Pavli tak to jste se měli superově my také jsme stále na stavbě zahradě je tam svytý kklid a pohoda, jen náš monter do všeho leze. 😀 a utíká nám.

anta
14. dub 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem tady, malej spí, táta je v prdce éééééééé v práci, no svatý klid je tu. Co já si za ty velikonoce vytrpěla, děs mluvit 😝 😀 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

ahojky Jani u ná taky klid Mišák šel chrupat jedeme potom do poradny a nákup. 😀 to jer klid.huráááááááááááááá

martinka79
14. dub 2009

kecám prdelka nespí. 😉

anta
14. dub 2009

Tak to je dobře, Marti 🙂Já ti nevím, ale byl to teda děs mít tátu doma, on se jako o kluka postarat umí, to jo, ale nedej bože, aby kluk byl umrčený nebo něco horšího, protože v tu ránu na něj táta začne do toho řvát, takže je hned bugr, no prostě to je pomoc na hovno. Já potřebuju pomoci i v tom smyslu, že když je kluk třeba unavený a pořvává, tak aby mi s ním táta pomohl a ne aby na něj hned řval, byl nerves a ještě se vztekal, to se umím taky postarat, když je kluk v klidu ☹ (Samozřejmě se dovedu postarat i když není 😅 ). No měla jsem teda větší nervy z táty než z malýho a to je teda co říct 😒
Many, hned tě uklidním, vypadá to prostě s Ládíkem dobře, tudíž nikam nemusíš a můžeš sedět doma na zadku 🙂

many
14. dub 2009

Marti tak to si mě taky uklidnila 🙂 ale včera by to bylo lepší 😀 😀 😀 dnes už jsem i tak klidná 😀 😀 😀 díky,holky mějte se pěkně,příjde mi sestřenka s malým a pak vyrazíme na prochajdu,už se fakt těším na vzduch,pa pa a mám vás moc ráda 🙂

martinka79
14. dub 2009

Many užij si to u nás se psí. jdu vkládat fotky. těšte se.
Jani to je jasné tatínek je supet táta,a le někdy mu prostě něco nedocházuím a čeká, že Honzík bude jako stroj. 😀

anta
14. dub 2009

Super Many, honem na vzduch 😉 Taky tě máme rády, nebooooj 🙂
Přesně tak, Marti, jenže to je pak pomoc na dvě věci, když je nervozní jak stará panna 😀 . Co bych měla dělat já, že? To už bych musela kluka utlouct 😀 😀 Rozumíš jo? 😉 Tak teď doufám, že si tu dovolenou hned tak nevezme 😀 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

Jani to víš chlap ono ho snad růstové aobdobí dítka a jeho chování změní. 😀 možná mu šoupni nějaký uklidňovák.... a co sex na panny to pomáhá. 😀

martinka79
14. dub 2009

fotky vložená rodinka míša 1rok

anta
14. dub 2009

Asi mu dám prášek na spaní, aby nebyl tak otrávenej. V pátek měl dovču, no to jsem myslela, že vyletím z kože, to bylo strašidelný. Malej si na něj zvykal dva dny, to byla síla 😀 😀
Jdu juknout na fotky 😉

anta
14. dub 2009

Teda Marti, ten Mišák nějak vyrostl ne? Ten je veeeeeeeelikej 😕 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

no je to kluk jak hora nosíme věcio na dva ročky. dnes budu posílat balíček jsme to ale ostuda vi%d. změř prdelkovi nožku? 🙂 je to ale prima šikulka naprosto samostatný.

martinka79
14. dub 2009

třeba ponožky nemáme skoro žádné, ty jo, mám jich tu zase horu, jak on žere a roste tak snad bude muset bydlet někde venku jako obřík 🙂

martinka79
14. dub 2009

no však on Héonzík je kluk jako buk aco stání? jak mu to jde? 🙂

anta
14. dub 2009

Tu nožku jsem ti psala, má 11 cm, tak nevím, co je to za velikost. Věci na dva roky? 😀 😀 😀 Tak mu postavte boudu jako pro Maxipsa Fíka a nedávejte mu žádné pivo ale! 😀 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

no taky jsme konstatovala, že bude jak velikán jen proti maxiposvi bude hubenej. 😀 aha promiň já to zapoměla koukni znovu to víš mám sklerozu, raději se dvakrát zeptám než 10krát blbě. 😀

anta
14. dub 2009

To je v pohodě 😉 . Honzík se probudil, spal necelou hodinu, což mě překvapilo, tak jsme se vykakali do nočníčku a už řádíme 😀 😀

martinka79
14. dub 2009

Jani nemám adresu někam jsme ji propila. 🙂