Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

myslím, že nikolka má tu B

paolin
17. dub 2009

ten priorix je proti spalničkám, příušnicím a neštovicím. pořád se o tom mluví, ale já mám pocit, že je to zbytečné. tak jestli nemáte některá zkušenosti, že je to dobrá vakcína.
na žloutenku už jsem domluvená s Mudr. Mirek chce, abych to měla taky. očkování stojí 4500,-. to je dost mazec..

martinka79
17. dub 2009

nebo dvojkombinaci netuším ale A se dává jen jednou.

paolin
17. dub 2009

žloutenku B mají v hexa vakcíně. A se dává zvlášť. známí měli žloutenku a jejich mamka je na tom pořád dost bledě. v podstatě na umření. děsný! jeli do Egypta bez očkování! to nechápu...každopádně Vítka teď nechám. mají do května slevu 20% na vakcínu.

martinka79
17. dub 2009

aha vidíš jsem zaostalá. tak to já rozhodně nedám.... tu žkoutenku já dávala Nikolce

anta
17. dub 2009

Já se v tom očkování moc nevyznám, ale mám strach, aby nečapnul toho meningokoka, je proti tomu očkovanda?
No dala jsem ještě fotku Honýše, kterak se válí 😉

paolin
17. dub 2009

jéé, Janíí, zubů plnou hu..pusu 😀
Adam má zuby křivule, až hrůza 😀 a ta mezera mezi jedničkami je ukázková 😀 má křivou čelist, tak jsem zvědavá, jak to bude se zubama dál.

martinka79
17. dub 2009

a bna to a je jen jedna vakcíma? Nikolka tedy má jeden píchanec za sebou a další nás čeká jako přeoškčkování. to je šílené nejen sledovat šklu a td. ale i iočkování co pro děti. te´d děláme klíšťata kvůli tomu táboru. Ona sic en žádné nikdy neměla, ale co te´d bude nidko neví.

anta
17. dub 2009

Ano, Pavli, má hubu plnou zubů, má jich 32 a všechny nahoře 😀 😀 😀 😀

paolin
17. dub 2009

Jani, na meningokoka taky něco je. jenže to máš jako se vším. naočkuješ mu typ A, ale on může chytnout typ B nebo C nebo XY...těžký se v tom vyznat.samej kok to dnes je..penumokok, meningokok, blbečkokok..

martinka79
17. dub 2009

jo to je to já nedávám sice te´d nedávno umřela holčina 8let ale to bych vážně jen očkovala děti. malým asi ano,a le Nikolce v 7letech ☹

martinka79
17. dub 2009

Jani super. holky pádím vařit,a le budu tady... 😕 tajemně se koukat.

paolin
17. dub 2009

na to A si myslím, že jsou dvě vakcíny. a pak za x let přeočkování a je to doživotně.
Mirek měl očkování na bříšní tifus, hepatitidu A a bůh ví, co ještě. možná i vzteklinu, slintavku, kulhavku 😀 dal za to deset tisíc. no šílený 😨

anta
17. dub 2009

Pavli, hlavně ten blbečkokok, ten je nejrozšířenější 😀 😀 Poslala jsem ti taky vtip do mailu, ať se řádně zasměješ 🙂

martinka79
17. dub 2009

PAvli tak to má Nikolka... 😀 a blbečkokok ten má občasi i náš táta 😀

paolin
17. dub 2009

těch případů s meningokokem je málo. to je asi větší pravděpodobnost, že nás srazí auto. holt nemůžeme děti ochránit před vším 😒 ale je to děsný. když dáme děti naočkovat na vše, tak jim to taky asi moc dobře neudělá 😒
klíšťovku Vítek má, tak teď toho žluťase a už ho asi nechám být. Adamovi nejspíš dám očking na pneumokoka, když byl teď tři měsíce porád nachlazený. u Vítka to prý smysl nemá. má dobrou imunitu. koukám, že nějak uvažuju "nahlas" 😀

paolin
17. dub 2009

Marti, škoda, že na blbečkokoka není očkování 😀 to by bylo zavedeno plošné ve vládě 😀

paolin
17. dub 2009

Jani, dík za email. juknu! a teď jdu vážně balit 😀

martinka79
17. dub 2009

a u vššch vedoucích fc. 😉 No já nikolku dala na klíšťata máme jdnu za sebou stále byla nachlazená,žkoutenku. Jinak nic moje DR. nějak nepreferuje ty očkování. Míša nedostane nic.
já žloutenku měla z práce. 😉

martinka79
17. dub 2009

tak ču. já dala prdelína spát, nechápu, že nevydrží do oběda.... vždy´t vstával v 6hod. 😉 sám si řehl hají tak šel vzal si dudla a odkráček do ložnice.
já uvařím a bude.

anta
17. dub 2009

Tady Marti prší. Možná je to tím, že to počasí je takové ochrápané taky 😉 Teeeeda, to je šikulín Mišáček, že si vezme dudloše, řekne mámě "hele, já jdu spát, tak tady bude ticho" 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

no asi tak nějak vzal si dudla on ho totiž ráno dává pryč( nechává v postýlce) tak si ho šel vzít a nakráčel ke mně k pc přitulu se a a hajííííííííí hajíííííííííí a tak jsme stoupla aon už šupajdil. 🙂 no tak to bude den hnus. budu musetna stavbu jít zavřít okna. 😠

martinka79
17. dub 2009

taky bych hajala. odpoledne pokud nebude tak mu dám holínky a hurá do akce. i plášťenku jsme koupila s patem a matem to bude frajer. 🙂

anta
17. dub 2009

Jé, ten bude krásnej, tak ho vyfoť, ať se můžeme pokochat pláštěnkou s Mišulínem😉 Mišák bude jak pod pláštěnkou vosoba 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

Jani vyfotím už prší, zaběhla jsme na stavbu jako ranní rozcvička dobrý... už se mi ani nehcce spát. 😀

anta
17. dub 2009

Tak to jsi frajerka 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

to jo si příště můžeš dfát běh se mnou. 😝

martinka79
17. dub 2009

hele ale u nás déš´t nic moc jen kap kap a je pryč. žer by nás to minulo? 😎

martinka79
17. dub 2009

tak vše hotovo obídek na plotně se dovaří. já si dám šlofika. 🙂 jsme ale šikovná.

Many, jak jste na tom s nemocí?

anta
17. dub 2009

Marti, s Tebou si dám klidně maraton, jo? 😉