Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. dub 2009

Tak už jsem naprdnutá 😀 😀 , bo se opravdu vzbudil, spal asi tak 45 minut, no to je teda výkon, ajaj, to budeme asi pěkně protivní za chvíli 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. dub 2009

ahojky, tak Joli mrčela celou noc, ale dala jsem si ji k sobě na kanape a viděla jsem že mrčí ze spaní, ale moje noc nic moc 😅

martinka79
23. dub 2009

no tak u nás noc lepší. Jani to znám někdy Mišák taky vstává brzy a potom je takovej protiva. tak snad půjde brzy zase hajat. 🙂

evi čauky

e.k.t
autor
23. dub 2009

prudinu jsem šupla do postýlky, počasí nic moc a já jí musím hlídat prádlo aby nezmoklo 😝 včera se zase v kočárku pročurala a večer prokajdila 😝

e.k.t
autor
23. dub 2009

tak te´d ohryzává vršek postýlky a kouká na školku 😀

martinka79
23. dub 2009

Ta je šikovná, den ji Evi napapat. 😀 no já půjdu potom poěvsit prádlo,a le až usne prdelka. nějak dnes nejsme schopná moc pracovat je to takový ponurý den. 🙂

e.k.t
autor
23. dub 2009

no už mi tu okusuje bačkory a nohu 😀 😀 😀

martinka79
23. dub 2009

🙂 🙂 🙂

paolin
23. dub 2009

ahoj holky!
u nás noc na hov...nespaní si Adam posunul ze 12hod už na 11 a zase dělal dvě hodiny kravál. pořád řve a nespí a nevíme proč..dnes to možná bylo počasím. páč jakmile začalo pršet, usnul. Vítek to jako malý dělal taky. řval třeba hodinu v kuse a jak spadla první kapka na zem, tak padl a spal 😅 no a krom probenděných dvou nočních hodin se Adam vzbudil o 5ti, že už je jako vyspaný! jsem myslela, že mě raní! 😝
jinak u nás pod mrakem, 10stupnů. aspoň se alergikům trochu uleví 😉

paolin
23. dub 2009

Evi, to je myška hryzalka 😀

e.k.t
autor
23. dub 2009

no pak to zazdila kaší a třema křupkama a vytuhla mi na ruce a konečně chrní v postýlce, měla bych něco pomoct, ale tak se mi nechcéééé 😝

martinka79
23. dub 2009

tak mi enspíme já ho ale enchávám pjedu dříve na koružek a uspím ho v kočárku snad bude celý koužek chrnět.... 😀 jinakd ělám květák na mozeček obalovaná bude večer až si namelu strouhanku. ach jo zase mi volala mamina kecala 20min . né že by to nebylo příjemné, ale to víte v dobu kdy nejméně potřebuji,.

Pavli tedy to josu rarášci vodnícký asi potřebují vlhkost... 😀 snad si potom odpočineš.
evi tak ona měla naknec hlad ty matko jedna lakomá. 😀

anta
23. dub 2009

Tak jsem Honzu zase udolala, ale to mě teda překvapil, že se rozhodl, že nebude spát, no ale byl hodný, to měl taky štěstí 🙂 , dneska je fakt takovej ospalej den 😝 😉

anta
23. dub 2009

Ahoj Pavli, tak třeba ho může bolet hlavička, jak se teď mění to počasí. Mně bolela dva dny v kuse hlava 😉

e.k.t
autor
23. dub 2009

marti půl krajíce chleba z večera, půl loupáku 180 ml mlíka a za hodinu takto řádila 😅

paolin
23. dub 2009

Jani, on takhle blboní už týden. prostě nespí. Vítek to svého času dělal taky. snad to brzy přejde 😉 u nás leje. najím se a půjdu chrnět s Ádou. je mi zase bléé 😝
jinak holky, s Vítkem je to teď paráda! sice občas nějaký ten jeho křik je, ale prostě klid. a taková pohoda! no úžasně si to teď spolu užíváme. je to úplně o něčem jiném! díky moc Martince, která mne velmi podpořila a poradila! a díky moc vám všem 🙂

anta
23. dub 2009

Tak to Pavli moc ráda čtu, že se to obrátilo v dobré, jen tak dál, moc vám to fakt přeju 😉 Dneska asi s Honzou ven nepůjdu, je tam fakt hnusácká zima a vypadá to, že taky bude lejt. Honýš si nějak rozhodil režim, to nemám rááááda 😝 🙂

anta
23. dub 2009

Tak už prší, fujky fujky, to teda nevím, jak to s Honýšem vydržím, držte mi palečky. 😕
Jé Honýšek papá podobně, ale mlíčko už moc nechtít, dá si jen asi jako na dodernou a odhodí mi lahev 2 km ode mě, to je super 😀 😀

e.k.t
autor
23. dub 2009

já už taky utíkala posbírat na dvůr prádlo 😉 , ale stihla jsem to, zatím jen krápe 😉 ještě žeJolísek chrápe 😀

e.k.t
autor
23. dub 2009

já ji Jolině podávám až po chvíli aby věděla že kdyžji zahodí tak nééénííííí 😀 😀

anta
23. dub 2009

😀 😀 Ty děti jsou správně vyčůrané, to se mi líbí 😀 😀 😀 Já už jí Honzovi nedávám, jakmile jí zahodí,tak je mi jasný, že už nechce. To je náhodou super, že mu víc chutná normální jídlo 😉

anta
23. dub 2009

Poslední dobou řeším stříhání nehtů u Honzíka, vůbec si je nechce nechat stříhat, vůbec nevím, co s tím 😕 MM ho musí držet jako v kleštích a já ho stříhám, jsou u toho děsný virvály 😝

e.k.t
autor
23. dub 2009

no joli je taky děsná chobotnice při stříhání

anta
23. dub 2009

Tak holčinky, po dlouhé době je to svým způsobem děsný, malej nespí od čtvrt na dvanáct a to jsem s ním byla venku, jestli náhodou neusne, kdepak, straší tady dooooost dlouho, ale je hodný, až se divím, dřív by to bylo peklo, dneska silou vůle drží 😉
Přeji vám hezký zbytek dne a zítra papa 🙂 Snad bude líp 😉

martinka79
23. dub 2009

krásný večer. tak jsme nějaká přepadlá, není mi dobře.

Pavli je krásné číst, jak je vám doma Ok. Vítek šel do sebe díky psych... a třeba i tvůj postoj se změnil ono stačí málo vše jde krásně. Já nenesu žádné díky, to je vše tvá zásluha a TM.
No michálek dnes nespal jako vůbec asi 20min v autě to byl den DDDDDDD.
u nás počasí odpledne lepší.
S nehty to u nás stojí taky za prd... nesnáším ho stříhat je jak drak a na útěku. 😉

tak se tu mějte jdu ležet k Tv abrzy spát bolí mě celý člověk to je z těch veder a přechodů a všeho.
Jen se o mě nikdo nestará. 😢

martinka79
23. dub 2009

Tak jsem s MM nakrájela salámy a klobásky a sýry na oslavu. jsem zvědavá jak dopadne v sobotu ta oslavka. 😀 😝

martinka79
24. dub 2009

Tak krásné ráno všem. dnes má být už mnohem lepší počasí snad to bude pravda. 😉

martinka79
24. dub 2009

Tak Michálek hodil 3krát bobana, jednou to tedy udělal do plínky, ale jinak dobrý. Pěkně si po ránu hraje , jezdí s kočárkem, chodí s balonkem po bytě a předvádí se. 🙂

martinka79
24. dub 2009

tak nikolka vypadla , my jdeme vysávat a ukoízet to tu trochu. zítra nás čeká rodinná oslava anávštěvy sice je chci všechny vzít na stavbu,a le i tak. 🙂

anta
24. dub 2009

Dobré ranko, i já jsem tady. Udolala jsem Honzu a pevně doufám, že to dnes nebude vypráskaný den jako včera,to bylo fakt strašidelný. No jinak jsem to dostala, po 24. dnech, to je dobrý, je to úleva to těch pár dní nemít vůbec po tom, co jsem si vytrpěla s tím tělískem 🙂