Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. kvě 2009

Marti to je smůla a kráva nejsi, jen smolař. No snad ti nechali doklady a karty abys neměla to nejhnusněší 😉

e.k.t
autor
7. kvě 2009

Dobré ráno, tak Joli po uchování před 9 usnula a vzbudila mne před 6, to by šlo, jenže já nemohla usnout do 2 do rána, tak jsem jak praštěná pytlem, a to mne čeká náročný den. na 9 jedeme do Pardubic na nehty a odpoledne mám jít zazvonit na dva kontakty a domluvit si s něma schůzku a to hrozí že mne pozvou dál hned, a já je vůbec neznám a navíc jsem dlouho s cizími analýzu nedělala, bojim bojim 😝

martinka79
7. kvě 2009

Evi tak to máš náročný den na nehty... jako něcháváš si dělat ty gelovky? Neboj ty to vše zvládneš levou zadní budu ti držet palečky a potom se těšit jak jsi to zvládla ajké máš pocity. 🙂

doklady mi nechali vybrali jen papírovky. 🙂 😠 ještě v noci jsem měla pech.

e.k.t
autor
7. kvě 2009

Marti na gelovky, mají mne motivovat k práci, že potřebují údržbu a na tu nemám a musím si na ni vydělat 😀 😀 😀

pocity teď bojim bojim, ale před těhu jsem byla dobrá tak snad se zapracuju rychle 😉

co bylo v noci? zase vám někdo vysklil barák? nestraš ☹

martinka79
7. kvě 2009

aha tak to je dobré,,, no já tedy gelovky měla mněkolik let spíš na krásu, ale šli dolů, jelikož mě vadili při práci a potom u Nikolky je to moc uěmlé, ale jako agentce a poradci k těm to jde. 😀 kdepak nic realného, jen všechny ty myšlenky co už se stalo a coco ještě může.l

anta
7. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem tady, Honýš byl unavený tak, že jsem ho hodinu uspávala, no děs 😉
Ahoj Marti, tak snad se z té nepříjemnosti oklepeš, chápu, že je to blbý, nevím, ale když někdo okrade maminu, tak mi to přijde jako hyenismus 😝

paolin
7. kvě 2009

čauky kočky!
hmmm...Marti...souhlasím s holkama. aspoň že ti nechali ty doklady. to vypadá na nějaký decka, ne?
u nás to taky chrní. jinak zítra jede Vítek s našima na chatu a já se zbytkem rodiny tam dorazíme v sobotu. snad nebude na Vysočině moc pršet 😉

paolin
7. kvě 2009

Evi, tobě moc držím pěstičky, ať to odpo hezky zvládneš!

anta
7. kvě 2009

Evi, i já ti držím palečky, ať to zvládneš bez problémů, neboj, nehtíky ti zvednou náladu, uvidíš 😉

martinka79
7. kvě 2009

holky mě nějak nejede koník. ach jo. no buď děti nebo nějaká soc... kolegyně. 😀 nevím

martinka79
7. kvě 2009

už to frčí. 🙂

anta
7. kvě 2009

Tak super, doufám, že jsi se nelekla té peprné SMS, co jsem ti poslala, muselo to ze mě jíti ven 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

kdepka nelekla... já si ničeho neleknu a ana kolena nekleknu. 😀

anta
7. kvě 2009

Včera mě potěšil Honzík, byla jsem nějaká přešlá a seděla jsem na zemi a on se ke mně připlazil a dal mi dvě pusinky 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

já jim říkám kur.y černé 😀

anta
7. kvě 2009

Tak to jim říkáš správně 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2009

ale opravdu mě nasr.... a to je mám tak ráda ve škole. 😀

martinka79
7. kvě 2009

už jsem dala prdelína spát. musím vymyslet oběd a ni nevím co...

anta
7. kvě 2009

Tak udělej bramborovou kaši se sekanou 😉

martinka79
7. kvě 2009

jéé ta byla v sobotu, ale díky za tip už vařím bramborový guláš s párkem a míšovi lečo a bramborek.

martinka79
7. kvě 2009

tak prdelín se vyhajal já dodělalal oběd a uklidila tu šlo mi to dnes jedna báseň a ty jsem ve škole měla na jedničku. 😀 tak zatím páček mám před sebou cestu na koužek apotom poštu a malý nákup-.

martinka79
7. kvě 2009

jo a ani jsme ne pogratulovala Ládíkovi jak je šikovný v chůzi a Pavli 05 gratulace Aleškovi k zoubu 😀

anta
7. kvě 2009

Tak jsem už doma, byla jsem venku zase 1,5 hodiny, taky nevím, kdy jít domů 🙂 . Potkala jsem jednu maminu, tak jsme kecaly, má holčičku 17 měsíců a je to čiperka, tak jsem jí nechala povozit Honzulína v kočárku 🙂 Chtěla jsem jí pomáhat, ale ona vzala mou ruku a drze mi ji odstrčila pryč jako že bude vozit sama, to jsem se musela smát 😀 😀 😀

anta
7. kvě 2009

Teď se musím smát, Honýš spinká v kočárku vsedě! 😀 😀 😀 Když jsem si ho přivezla z venku, tak vím jistě, že ležel a teď spí vsedě 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. kvě 2009

tak chvíli než vytisknu materiály:

nehty se povedly, vypadají dobře i s nima mám přebalenou Joli a píšu na PC skoro normálně 😉

e.k.t
autor
7. kvě 2009

tak jeden nepřítomný lklient a jedna domluvená schůzka na středu, v úterý školení a příprava na středu, to bude mazec, ale šéfová nešetřila chválou 😅 jsem se až červenala 😀

martinka79
7. kvě 2009

Ahojky holky tak my dnes cestovali nákup procházka ataka večer pěkně sezení na zahradě. jé tam je klid a ticho..
Nikolka dnes má babinec a spí u kamarádky. Jsem ráda klid domova.
Michálek chrupe. dala si lečo a mazal spát. já totu uklidím a budu relaxovat.

Jani to víš děti jsou samostatné jednotky a ty by jsi holčíičku chtěl učit vozit kočárek. 😀
Honzík si hraje na santusáka sedícího. 😀 to je ale klučina.

evi tak to je prima, že to tak vyšlo. jasně když nebudeš mít nehty jak čarodějnice dlouhé tak to je normálka. 🙂 tak si užívej krásných ručiček. a nečervenej se pochvala ta se musí přijímat pěkně se vzpřímenou hlavou.

Holky děláváíte nějaká lasaně??? poraďte jak na ně??? díky moc

e.k.t
autor
7. kvě 2009

Marti už jsou v albíku 😉 ale kvalita odpovídá tomu, že jsem fotila sama 😀

martinka79
7. kvě 2009

Evi super... 😀 😀 😀 moc pěkné úplně jiná ručka. 😕 😕 😕

e.k.t
autor
7. kvě 2009

no chtěla jsem pro začátek něco nenápadného, co zaujme 😀 😀 😀