Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. kvě 2009

Ahhojky tady je to super, jen joli nechce usnout 😉

e.k.t
autor
9. kvě 2009

Tak nakonec usnula amy se společně bavili v restauraci skoro do půlnoci 😀

martinka79
9. kvě 2009

krásnou sobotu. pavli tak tojste šikulky ženské, užij si vysočinu i za mě já tam ejdu za táden V ZR bude pouť.
Jani jasně to stačí, tedy Vám nám by nestačila 😀

Evi tak to si to tam užívej do sytosti.

e.k.t
autor
9. kvě 2009

no tady fakt paráda 😉

martinka79
9. kvě 2009

tak t je důležité

martinka79
10. kvě 2009

tak krásnou neděli. a vše nej maminy 😀 kytičku s pusinu . 🙂

anta
10. kvě 2009

Krásnou neděli přeji i já. Vše nej maminy k našemu společnému svátečku 😉 🙂 Zítra šoupnu fotku Honzíka na autíčku 🙂

martinka79
10. kvě 2009

tak jsme doma z prochajdy na tatře a běhání po stavbě 😉

anta
10. kvě 2009

Tak já od Honzulínka dostala 4 uslintaný pusinky a teď spokojeně chrápe 😀 😉

e.k.t
autor
10. kvě 2009

Ahojda tsem zpět ze srazíku červnovek a super super super 😉

e.k.t
autor
11. kvě 2009

Dobré ranko 😉

martinka79
11. kvě 2009

Krásné ráno všem, opět tu je pondělí blééééééééé se mi nechtělo vstávat s Nikolkou ☹ a jí už vůbec ne.
Máme vytřeno a uklizeno povrchově 😀 nevíme co uvařit, ale máme bramboračku to je hlavní.
venku je hnus.
Evi tak to jsi si to super užila to je dobře aspoň jsi pozitivně naladěná. 🙂

Jani ty máš, ale hodného Honzíka. 🙂

paolin
11. kvě 2009

ahoj holkýý!
krásné ránko a snad nepršavý den!
u nás brutální noc, pošlu Vikyho do školky a snad upadnu do aspoň hodinového spánku s Adamem 😉
Evi, tak srazík? no supéér! pošli podrobnosti 😉
Marti, ty jsi prostě úžasná! jak ty to vše zvládáš?

martinka79
11. kvě 2009

Pavli normálně jako vy... 😀 Krásné ráno a odpočiňsi. mišák chrupe celou noc a jsem ráda pomalu se připravuje na spaní v pojíčku. 🙂

anta
11. kvě 2009

Dobré raníčko holčiny. Tak jsem tady. Malej jest udolán. No jinak novinka, malej včera šel s pápou za ruce! Udělal tři krůčky 🙂 Dávám do albíčka fotku Honzíka na autíčku. Hrozně rád se na něm vozí, chodí stále jen se židličkou 😀 😀 😀

anta
11. kvě 2009

Tak můžete juknout 😉 Je z toho autíčka úplně vedle a když ho chceme sundat, tak děsně vyvádí 😀 😀

martinka79
11. kvě 2009

Jani to je pěkné tak to si uatíčka bude užívat dlouho. nebude ho chtít dát z ruky. 😀 Michálek ho miluje také má ho te´d na zahradě a jezdí na něm doma má motorku a hrocha.

martinka79
11. kvě 2009

my hlásíme novinku chození na nočník už je záměrné sice si sám neřekne, ale normálně funguje čůrání kakání a dokonce se snaží to vytlačit . jen musím koupit ještě na stavbu. 🙂 jinak říká krásně kytí, aut, kííí jako klíče. a samo zvuky zvířátrek pvečky, kravičky kočky psa.

martinka79
11. kvě 2009

jo a myšky 🙂

e.k.t
autor
11. kvě 2009

Koukám samý šikulka 😉

Já teď peru a musím na poštu a do banky 😝

a zítra ráno Jolčina garančka, školení a ta analýza, hůůůů až do večera bléééééééé 😉

To víkend byl o moc moc moc lepšíííííí 😀

anta
11. kvě 2009

Teda Marti, to je super, jak Mišák mluví, Honýš umí akorát tak gaga navíc 🙂 No do autíčka se evidentně zamiloval, obzvlášť, když hraje melodie a svítí, to je v sedmém nebi. Jo a taky mám ještě jednu novinku, utíká nám z nočníku i s hovínkem u zadku😀 😀 😀

martinka79
11. kvě 2009

Jani tak to je prima novinka tu máme doma občas také. 😝
Jinak když se nemůže vyčůrat a chce tleskat tak si stoupne položí ruce na ty kontakty a ono to zahraje a on si szatlaská aje jak kuhlášek schovaný já či Nikol letíme a on se chechtá jak pominutý hajdalák jeden 😀

martinka79
11. kvě 2009

ovšem je to mistr vteku a to je šílené dkyž něco chce či mu nedovolíme. jen nějak neumím odbourat pojídání granulí a házení je domisky s vodou. holky on je jak ve slnce seno.... "Mami ukažte mi co máte pod tou peřinou... co máte v ruce.... Hovno" tak mi granule a v puse ty jo to musím páčit jak divá. 😝 😝

anta
11. kvě 2009

Člověka to potěší, když se nějaká hračule ujme,ale ušila jsem si na sebe bič, panč jsem si bláhově myslela, že s tím bude chodit, joo prdlačka, hezky vození a eneeeeeen, jak on u toho přede, to je super, dává mi ruce pryč z volantu, že se jako bude držet sám a drží slušně balanc 😀 😀

e.k.t
autor
11. kvě 2009

šikulínek 😀 😀 😀

anta
11. kvě 2009

Marti, Honýš se umí taky slušně nasrat 😀 😀 😀 Vidím na něm,jak úplně nesnáší "nenene", to hned je z něj siréna a není k zastavení, dokud ho nedoručím do jiné místnosti 😀 😀 😀
Evi, ahojky, ty máš dnes pochůzky jo? No v tom dešti ti teda nezávidím 😉

martinka79
11. kvě 2009

Evi tak zítra ti budeme držet pěsti a kde bude Joli cestovat a azaučovat se s tebou?
Jani přesně u nás to je scéna století a to dělá i na městě, tam mají takové malé to autíčko čtyřkolku jako na ukázku jelikož to tam objednávají. A on si sedne řítí a najednou řve., když musí dolů, ale jak... to je histerák a já se na všechny strany usmívám a jdu.

martinka79
11. kvě 2009

tak jsem dala prdelína chrupat snad zabere. on totiž vstával dnes kolem půl šesté, ale vydržel ležet do 6ti. no Jinak chodí spát až kolem oběda tak uvidím

anta
11. kvě 2009

Marti, pěkný volant, je fakt, že jak Honýš může řídit autíčko, tak už se mi tolik nehrne ke kočárku a nechce točit špinavými kolečky 😀 😀 . Též uvažuji o koupi samostatného volantu, je to nápaditý 😉
Jé, tak to máte veselo venku 😀 😀 😀 No co můžeš dělat než se smát, že jo, přece ho nebudeš bít, že cítí takovou vášeň k autíčkům 😀 😀 😀 😀
Evi, neumím číst, až zítra jdete na pochůzky, já to nějak přehlédla. Zítra už má být líp 😉