Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

tak dobroty ve mně a asi si dám oběd.

paolin
12. kvě 2009

tak my jsme taky doma. byli jsme na návštěvě u kamošky. bylo tam 6 dětí, takže pohoda 🙂 Adámek spinká, tak jsi jdu dát oběd a taky si lehnu.

martinka79
12. kvě 2009

já si taky schrupla u tv bylo to příjemné. teď se chystáme zase ven na chvilku a potom na úkoly s Nikolkou

anta
12. kvě 2009

Tak už jsem taky doma, dnes tedy prochajda byla silně neúspěšná, Honýš oka jaksi nezamhouřil a v samém závěru se rozhodl, že si bude v kočárku stoupat, tak nevím, jestli dnes vůbec usne, spal jen hoďku ráno ☹ Udělal by mi tím docela radost 😉

martinka79
12. kvě 2009

Jani neboj určitě usne. my už jsme doma zadělám na lívance a potom hurá ven. 😎 je tam krásně

anta
12. kvě 2009

Už spí hodinu a čtvrt, ale musím říci, že co máme to autíčko čili bič na moje záda, tak je mnohem takový spokojenější a klidnější. Dnes jsme jezdili třikrát, no bolí mě nohy dost 😀 😀 😀 Od sousedky včera jsme dostali takovou plyšovou panenku, je to takový spinkáček, Honýš se do něj naprosto zamiloval a pořád ho objímá a mazlíkuje se s ním a vydává u toho moooc spokojené zvuky 😀 😀 😀

martinka79
12. kvě 2009

tak to je ¨super číst. my byli venku a řpišli jsme až s MM Mišáček celůý špinavý jak všude běhá. těď tu stojí s mobilem dětským na krku. jinak jsme udělala lívance jé ty jsou ňamka.

martinka79
12. kvě 2009

tak krásný večer, udělala jsem super pomazánku tvaroh, zyksanka, česnek, a všechny možné bylinky co rostou na balkoně. 😉 tak si dám na toustík teplý. a jinak pádím vytřít a a si navštívím MM na stavbě. děti chrupou. 😝

e.k.t
autor
12. kvě 2009

ahojky, jsem tu, le po dnešním maratonu úplně grogy 😝

martinka79
12. kvě 2009

tak šup do pelíšku a odpočívat. 🙂 krásné sny. jsi šikulka.

e.k.t
autor
12. kvě 2009

no ještě seš nabaštím, dnes to bude druhé jídlo, je mi bbě z hladu 😝 😝

martinka79
13. kvě 2009

Evi nevím nevím zda děláš dobře, ono by to chtělo i při práci trochu klidu a volnější tempo a jídlo by jsi si měla uděkat čas vždy. 😉 , aby ti neblo úak zle a nedej bože nějaké problémy.

Krásné ráno holčiny, my už jsme po snídani.

anta
13. kvě 2009

Dobré ranko, holčinky, tak jsem tady, MM dnes jde do práce později, což je fajn, že nejsem hned v zápřahu. Jo a už jezdí 😀 😀 Honýš se chtěl dneska vozit v pět hodin ráno, no není to divoch??? 😀 😀 😀

martinka79
13. kvě 2009

tak to je divoch, ale perfektní. 😀

paolin
13. kvě 2009

dobré ránko!
Evi, doufám, že jsi přes noc načerpala síly!
Jani, ty si hezky užij volného rána 😉
Martinka šikulka zase vše zvládá na 1 😉

já jsem se nabaštila a frčím se přidat k chrnícímu Ádovi. přeci ho v tom nenechám samotného, ne? 😀

martinka79
13. kvě 2009

Pavli to je správný názor aby se v posteli nebál. hurá do pelíšku. 😔
tak pěkný spáneček.

martinka79
13. kvě 2009

kdepak holky nemáme vysáto hrajeme si a nějak se nám nic nechce, musím se nastartovat čokoládou. 😀

anta
13. kvě 2009

Já jsem dneska taky nějaká líná 😀 😀

martinka79
13. kvě 2009

jé tak budem lenošit obě dvě. 😀

e.k.t
autor
13. kvě 2009

ahojky dnes jsem zase v našem režimu i po snídani 😉

za chvíli povalíme do lidlu pro bublifuky, jestli je budou ještě mít 😉

pak na druhou stranu města pro mražené lístkové těsto, pak zase na naši stranu do řeznictví pro maso na guláš a pak budu doma kmitat a na 17 😝 mám další analýzu 😕

anta
13. kvě 2009

A proč ne, viď? Jo dala jsem do albíka dvě fotky z dnešního rána, to se zasmějete 😀 😀 😀 Jsme aktivní už od kuropění a večer padáme na huby 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. kvě 2009

jestli jsem to ještě nepsala, tak Joli měla včera na roční kontrole 72 cm a 9,25 kg 😉

anta
13. kvě 2009

Jé, Evi,ty se máš, pěkné míry, Honýš má skoro 11 kilo, pomooc 😀 😀 😀

martinka79
13. kvě 2009

holky tam Míšák možná 10kg. jinak já se tedy dala trochu do úklidu. 😀
Evi jo bublifuiky jsem viděla,ale á tyto neberu nějak mi nepřirostly k srdci není nak klasiku. se tedy nalítáš..... tě obdivuji to já beru vše v ednom obchodě až na maso, ale i tak zajedu nakoupím a tradááááááá domů. 😉

martinka79
13. kvě 2009

já mám v 16hod schůzku na obci k volbám zase budu paní důležitá 😀

martinka79
13. kvě 2009

Jani tedy to josu fotečky.... 😅 😅 😅 co ty s tím klukem děláš.

martinka79
13. kvě 2009

ty jo to bude u Jolanky oslava kolik bude lidí? 😎

anta
13. kvě 2009

Já s tím klukem nic nedělám, to manža 😀 😀 😀

anta
13. kvě 2009

Tak Inčunčůna se mi probouzí, tak letíííím, pápá 🙂

martinka79
13. kvě 2009

pa užijte si prima společné chvilky. 🙂