Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
14. kvě 2009

já taky čekám, až se mrňous vychrní. pak půjdeme juknout Vítkovi na boty, ven a tak různě. to zase bude boj 😀
Míšo a třeba omáčky by ti Honzík nejedl?

anta
14. kvě 2009

No já s ním pak ven půjdu určitě, jé to mi dělá taky, stačí, když je špatně naloženej a už na mě visí jak ozdoba na vánočním stromku, jen s tím rozdílem, že on se setřást nedá 😀 😀 😀

paolin
14. kvě 2009

máme to doma ale klíšťátka. jen s tím rozdílem, že ona pak vytáčí nás 😀

dite1
14. kvě 2009

Jani ja kdyz davala honzika spat, proste jsem ho flakla do postele a kdyz brecel, sla jsem tak 2krat za nim a pak ho nechala rvat, ted je zvyklej a nacasovanej presne jak hodinky na spani a kdyz ho dam do postele uz ani nepipne a vi ze se ma spat a spi 😉

martinka79
14. kvě 2009

tak to jo, mě napadlo, že v té psotýlce by ,ohl zlobit a ječet jak by chtěla,a le nespadl by. Tak můje přísavka spí. :-Míšo omáčky dělám taky vlastně skoro vše co jíme my jí i on.
Pavli ty jsi tomu dala ten správný název .... jak dlouho nás budou vytáčet. 😠

martinka79
14. kvě 2009

já dnes nevařím máme porkovou polévku a potom se stavíme na oběd v restauraci... se na to můžu..... jedeme pryč a já balím dávám věci a a do thoho tu mám kupu těch husky oblečků. šílenééééééééééé ☹ jsme tu anšla jedny super sporotovní kalhoty small akorát na Pavču na vysočinu či kolo. 😉 foto dodám a příští týden.

martinka79
14. kvě 2009

jdu si udělat nehty a asi další kávu, tyjo dnes budu spát u tchýně a zítra v 10hod ta ortopedie.

paolin
14. kvě 2009

Marti, tak to hezky zvládni 🙂
hele, ne nadarmo se říká - první část života ti kazí rodiče, další děti a tu poslední zase rodiče 😉

paolin
14. kvě 2009

herdek, jdu vzbudit mrňouse nebo se pak nedostanu pro Vítka do školky. copak tohle je nějaký rytmu, chrnět si, jak se mu zachce 😉 😀 tak zatím. juknu zase poo.

martinka79
14. kvě 2009

ty jo tak to je hnusnej život. 😀

dite1
14. kvě 2009

tak uz jsem mu ukuchtila!!!
holky nemate nekdo messengera nebo skype s wekamerou? ze bych se na ty vase mima taky podivala.
Honzik stoji u stolu a tancuje na videklipy, ma rad muziku!!! 😀

martinka79
14. kvě 2009

tak páček já písnu odpoledne než vyjedem čauky. 🙂

martinka79
14. kvě 2009

Míšo já skype mám i web kameru. ale dnes nemám čásek. za hodinku razím na koružek a potm dobalit auto a tradá vysočina zlatá. ale příští týden kldině 😀 to budu mít zase dovolenou MD

dite1
14. kvě 2009

tak ju hezky vikend 😉

martinka79
14. kvě 2009

tobě taky dens naposledy do práce? nebo už ne. 🙂

anta
14. kvě 2009

Paol - krásně napsaný 😀 😀 😀 No jo, když mě to pak hrozně mrzí, že se na něj anebo ne ani tak na něj, zlobím, to bude asi tím, že dosud jsem na něj svým způsobem sama, nikdo mi s ním nepomohl a vím, že ani nepomůže ☹ . Když je tu manža, tak ho uspává on, jenže ten ho má taky tak za čtvrt hodiny plný zuby a dá ho mně, já jsem ale jaksi v nevýhodě, že ho nemám komu dát 😉

dite1
14. kvě 2009

ja mam dovcu az do 24.5. 😀

martinka79
14. kvě 2009

Jani ani nemám nikoho, hele prostě to tak je a nebude to jiné., ale ty tozvládneš a Honzíka to nijak nepoznamená, že se trochu pozlobíš. 😠

martinka79
14. kvě 2009

se máš. já mám dovču až do 8.4.2011

martinka79
14. kvě 2009

ale asi půjdu dřív pracovat 😉

martinka79
14. kvě 2009

Janičko uvař si kafíčko. 🙂

dite1
14. kvě 2009

Jani neboj Honzik si to pamatovat nebude, ze si se na nej zlobila, ma stesti ze ma maminu jako jsi ty, byt uplne sama to znam moje mamina tu neni a ta jeho carodejnice se na nej prijede podivat tak 1 za mesic a MP je cely dopoledne v praci a kdyz prijde tak ji a pak spi a pak jde behat a obcas jdeme na prochazku vsichni 3
ale je fakt ze tim ze jsem zacala chodit do prace mi trochu ulevilo, meni to myslenky a uz si nepripadam tolik uzavrena doma, aktivita posili fyzicky a hlavne psychicky!!! 😉

anta
14. kvě 2009

Tak jo, Marti, nezbývá mi než se s tím prostě smířiti a taky jsem ráda, že to Honýše nijak nepoznamená, když se rozčertím jako ten největší pekelník 🙂 Ale tak to víš, na klidu mi to nijak nepřidalo, ale co, říkám si, lepší se rozpeklit než bít vlastní dítě, že? 😉

martinka79
14. kvě 2009

Janičko ty sluníčko jako pekelník? spíš jako zapomenutý anděl.... 😀 hele prostě děti občas potřebují slyšet i tyty ty... a jak píše Míša kdybychom mohli tak na pár hodin odskočit si do práce a vědět, že dítko je s tím správným človíčkem tak by jsme vše brali jinak. Já šla u nikolky ve dvou etech ona chodila do MŠ a byly jsme spokojené obě dvě. 😀

martinka79
14. kvě 2009

prdelín vstává pááček

anta
14. kvě 2009

Já jen vypadám jako andílek, ale v těle mám zabudovanýho ďábla, takovýho čertíka, co občas vyskočí z krabičky 😀 😀 😀
Já vím, že v tom nejsem úplně sama, mám přece váááááás a vy mi vždy dodáte odvahu jít dál a zapomenout na ošklivosti 😉
No,nemáme to jednoduchý, ale pořád si říkám, že jednou z toho vyrostou a my budeme jen vzpomínat 😉

anta
14. kvě 2009

A člověk hlavně podle toho jejich zlobení pozná, že jsou to zdravý dětičky a to je to nejdůležitější, uf, ještě že si to člověk uvědomuje, to je úleva a tohle zlobení to jsou vlastně takový drobnosti 😅

anta
14. kvě 2009

Děkuji Míšo, potěšila jsi mě, jak jsi napsala, že má Honýš štěstí, že má takovou maminu jako já 😉 , někdy si říkám, že bych mu přála nějakou lepší 😀 😀

dite1
14. kvě 2009

co by asi s jinou maminou delal?ta vlastni je vzdycky nejlepsi 😉

anta
14. kvě 2009

No asi by si z ní dělal prdelky jako ze mě, ne? 😀 😀 😀 Ale já se snažím mu být dobrou mámou, ono tak nějak jde docela samo, ale nedej bože, když jsem unavená, to si připadám jak Herodes 😀 😀