Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. kvě 2009

Marti, neotravuješ, nás to zajímá, jak se stavba chýše vyvíjí 😉 Já to nejezení nijak moc neřeším, prospívá dobře, protivný z hladu není, tak o nic nejde, jí jak vrabčák, jeho věc, já to přece do něj nebudu cpát 🙂

paolin
27. kvě 2009

Marti, kuchyň je pěkná. a cena? my si nechali počítat od Oresi. nakonec jsme kuchyň pořídili v Ikea za poloviční cenu 😉 můžes se s nimi domluvit i na montáž. velkou výhodou pro nás je, že kdykoliv můžeme vyměnit dvířka, když je kluci zničí.
Jani, to spaní je na prd teda! hele a s tím jídlem se netrap. to je fakt normální. kolme toho 10. měsíce si hodně mamin ztěžuje, že dětí sní denně tak jeden jogurt. hlavně, že honzík pije. ono ho to přejde 😉

anta
27. kvě 2009

Ano Honzík pije jako duha, zdravý je, to je v pohodě, proto si takové starosti nedělám. Příští týden má MM dovču, tak možná z toho špatně spím 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

Jani, naplánuj si nějaký relax bez KLuKŮ A UVIDÍŠ, TEDA PÍŠEME OBĚ S jOLI 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

Jani vše nej Hozulínkovi k 11 měsícům 😉

anta
27. kvě 2009

Jé Evi, děkuji za přáníčko. Honzík se mě umí chytit za kalhoty a jít se mnou, to je legrace 😀 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

no to si myslím, docela koule na noze 😀 😀 😀

anta
27. kvě 2009

No to teda, Evi, joooooo 🙂 Zaznamenala jsem úspěch, Honýš mi snědl polévku, to mě potěšilo, ale jinak jsem byla od rána děsně utahaná, normálně nepiju, ale dneska jsem si musela dát panáka 😀 😀 😀 , aby se mi zvedl tlak, bylo mi fakt strašně, vyloženě jako bych po nocích flámovala a to nemůžu dopustit, abych byla v hajzlu, nechci, aby to Honzík odnášel, tak jsem si v půl sedáté cvakla myslivce a už je to dobrý, nejsem žádný alkoholik 😀 😀 , ale kafčo mě na nohy vůbec nepostavilo 🙂

martinka79
27. kvě 2009

jsme doma.........
cena kuchyně bez spotřebičů asi 100tis s montáží dřezu a baterie a toho vestavěného koše na odpadky (3200kč)

anta
27. kvě 2009

To je docela pálka 100tis, uááááááááá 🙂

martinka79
27. kvě 2009

Jani to je asi normální ona je ta kuchyň velká...., ale kdyby to bylo víc byla bych raději 😀 ještě nevím zda to vememe.

martinka79
27. kvě 2009

mysliveček jo? tak to bych si taky dala. já zvládla bramborák se zelím na benzině a Mišák kinder... ml.řez a doma jídlo. 😉

paolin
27. kvě 2009

tak u nás to spí. Vítek mě spucval na dvě doby a usnul. ach jo ☹ to jsem jim zrovna dnes koupila na den dětí třípatrovou garáž a on takhle. jinak včera byli v divadle a cestou tam se pozvracel. chudák v těch poblitých věcech v divadle seděl. snad se mu děti nesmály. ale smrádek to musel být fest 😀
Marti, bramborák mňamy mňam!
Jani, to bude tím počasím. hopsá to tam a zpět 😒
Evi, relax víkend..to by bylo! Mirek říkal, ať jedu do Luhačovic. ale samotné se mi nechce a taky je mi to vůči němu blbý 😒

anta
27. kvě 2009

A proč ti je to Pavli vůči němu blbý? TM taky jezdí na služebky a ty jsi na dva kluky sama a jemu to blbý není? Vím, že je to pracovně, ale co všecko musíš vydržet! 😉
Marti, mysliveček je dobrý na tlak 😀 😀 😀

paolin
27. kvě 2009

Mirek hodně pomáhá a za služebky holt nemůže. blbý mi je to proto, protože na jednoho jsou ti dva až až. Mirek má na krku ještě celou firmu a je na něm vidět, že je už dost unavený. tak počkám, až si trochu odpočine 😉

anta
27. kvě 2009

Tak joooooooo, já to samozřejmě na jednu stranu chápu, nebooooooooooj, taky bych se zdráhala 😀 😀 😀 Jsem děsná, nadávám tady, jak jsem na Honýše pořád sama a přitom, když můžu, tak se od něj ne a neodlepím, když já ho strašně mylujyyyy 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

Pavli a co jet všichni 4 na prodloužený víkend a na procedurách se pěkně vystřídat a kluci by mohli být v poho, když budou jinde, hlavně Víťa by se třeba uklidnil 😉

anta
27. kvě 2009

Že by Vítek začal nanovo? Achjoooo, to je pořád nějakýho trápení ☹

e.k.t
autor
27. kvě 2009

Jani to všechny 😉

ale nám oběma ten prčodloužený víkend pomohl, byla tam špica parta a děti se zabavily i samy a byla to fakt pohoda 😉

anta
27. kvě 2009

🙂

e.k.t
autor
27. kvě 2009

a relax na drápkách, když je hlídání je úplně boží, v pondělí to bylo taky fajn, protože se Joli zabavila s Marečkem, ten je o 6 týdnů starší 😉

anta
27. kvě 2009

No jo, ale já si upravuji nehtíky doma sama 🙂 Mám je od přírody pěkné, ale taky dost pevné, na ty platí pomalu kleštičky z tátova nářadí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

no já to mám fakt jako relax, a taky když jdu ke klientům tak fakt vypadají dobře a nelámou se 😉

martinka79
27. kvě 2009

tak já jsme pro odpočinek, ale bohužel asi mám na to vše stejný nároz jako pavla.... nějak mi je to přes srst nechat děti MM. má toho více než dost sám a často ani nermcá, je pravda, že když pracuje nemusí se stále ohlížet co dělá prdelín.... v pátek budu mít relax jedu na kurz sice studijní,a le it ak si odpočinu od dětí a už teď si říkám jak to doma zvládnou. Ovšem taková káva nebo posilovna či jízda na kle je prima i bez dětí.
Do lázní bych jela,a le jedině s někým či celá rodinka.
peču chleba a muffiny.
potom půjdeme ven, nikolka je naučená
nehtíky je super relax.

e.k.t
autor
27. kvě 2009

no nevídaný a v pondělí byly opravdu pochválené 😀 😀

many
27. kvě 2009

ahojky 🙂
Honzíčku vše nej nej nej k tvým 11 měsícům 🙂

martinka79
27. kvě 2009

tak jsme zase doma, zvládli jsme jízdu na kole a potom okouknout všechny pejsky a slepice s kohoutem a nakonec velká podívaná na ještěrky a jak vykládají náklad. 🙂
dopékáme chléb a děláme rajskou polévku. snad ji prdelín bude. 😒

e.k.t
autor
27. kvě 2009

tak Jolivčera našla zábavu lezení na kanape a dnes si začala trkat prsty do nosu 😝

martinka79
27. kvě 2009

jéééééééé Joli jako horolezec to my máme doma též,ale už vykonává výškové práce. 😉
Děti leží a doma je klid pohoda.... MM na stvabě doma vše hotové. večrr jak má být. 😀

e.k.t
autor
27. kvě 2009

tak to já poslouchám nehezké jéééééééééé sirénu 😝