Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2009

Tak Joli odpadla okolo 16 po nakopání nabíječkou chůvičky do jazyka, ale jdu ji vzbudit, oblíct a honem na sluníčko když kouklo 😉

martinka79
1. čer 2009

Tak my na rodičáku dobrý.. paní učitelka pochválila a Nikol a že by to nebylo tak zlé s MA kdyby nekecela se spolužákem.... Láska jejich vzájemná 😉 Tak envím co s tím udělá. Jinak dobrý. Ovšem míša sis nědl během 15min všechny křupky a potom se vrhl a na objevování třídy a nakonec snědl a kamarádce sušenku 😀 a pak buch bác... spadl na zem a krev... pěkně se bouchl do pusy tak jsme to chladili a potom se pokračovalo.
Zařídila jsem Nikol procvičování ač prý není třeba my totiž máme brutus paní učitelku,dost přísná na znákmy jinak hodná. Já jsme spokojená.
teď jsme urvaná jak jetel ještě to cvičení v parku a doma binec... od táty a on hurá na stavbu... mě někdy serrrrrr.

martinka79
1. čer 2009

tak už je to hotové ještě že je Mm na té stvabě jinak by to schytal.
Nikolka bojuje se svým pokojíčkem no snad to do 20hod zvládne a pošupe spát. 😠

e.k.t
autor
1. čer 2009

tak jsme z prochajdy zpět, poslala jsem poštu, platit budu zítra, karta zůstala doma 😝

anta
2. čer 2009

Dobré raníčko, holčinky 😉

martinka79
2. čer 2009

krásné ráno Jani a všechny maminy co jsou vzhůru.

anta
2. čer 2009

Marti, četla jsem, že Mišáček spadl, tak doufám, že to není nic vážného 😕 , to se nám taky už stalo, malej lezl po čtyřech a najednou uklouzl a řval jako kráva (ostatně jako vždy 😀 😀 ), pak jsem viděla, že má na pusince krev, fuj, to jsem se lekla, ale jen si procvakl zubákama ret, stalo se nám to už asi 2x 😉

martinka79
2. čer 2009

Jani nic drastického on zase měl z vnitřní dásně nahoře teklo krve jak z prasete,ale dobrý. akorát v noci měl pěkně divoké sny a dokonce asi 50min nespal válel se vrtěl a převaloval, trápily ho i prdy.... No noc co jsem už dlouho nezažila. dnes je celkově hodně plný vzteku nevím, uvidím jaký bude den.
To je nemilé, že se to honzíkovi stalo, ovšemd ěti se oklepou a jdu dál, jen my z toho více šílíme. 😉 ☹

anta
2. čer 2009

Marti, jak jsi řekla, ten se oklepal hned jak hrdina americkýho filmu, vyřval mámě díru do hlavy a zase šel vstříc (ne)bezpečí 😀 😀 😀 Chudák Mišáček a chudák maminka, teda, nedivím se, že je plný vzteku, vždyť se pořádně nevyspinkal 😉 Moc držím palečky, ať to přejde 😉

martinka79
2. čer 2009

No s takovým počasí to bude dopoledne jak vyšité a Michálkovi se asi nějaká prdelínka vyšije na zaďouch

anta
2. čer 2009

Marti, myslíš, že dostane jednu chlazenou? 😀 😀 😀

martinka79
2. čer 2009

jednu chlazenou či teplou,a le určitě má dnes na ..... je to pěkná palice dubová a do toho vztekloun. kolik agrese mají ty děti v sobě, tedy náš synátor.

anta
2. čer 2009

Nemyslím, že jen tvůj synátor, já se taky kolikrát divím, když Honýš vezme hračku a švihne s ní o zem takovým způsobem, že valím oko 😉

martinka79
2. čer 2009

No je to zvláštní. nevím zda jsem to už zapoměla nebo Nikol byla jiná,a le nějak si toto neznám. ☹ někdy mě to přivádí k smutku, ale asi kluci jsou jiní.

ovšem teď mi donesl auto a vozík, abych mu to zapojila. Řekla jsem mu a přines koníka do vozíku a jak pro něj pelášila hraje si vedle mě.

anta
2. čer 2009

Kluci jsou kňoury 😀 😀 Mám pocit, že všechno jaksi nesou trošku hůř, neboj, zase bude dobře, vidíš, hraje si vedle tebe, ono když jim není moc fajn, tak chtějí být víc u maminky 🙂

martinka79
2. čer 2009

teď si čteme novou knihu

anta
2. čer 2009

Tak to budete chytrýýýýýýýý. Pápa uspává malýho, myslela jsem, že ho unosím, ale když ho táta chtěl podat mně, tak se ho Honýš chytil jako klíště a ke mně nechtěl a přišlo mu to moc vtipný, že se divím 😀 😀

martinka79
2. čer 2009

Jéééééé tak honzík chce tatínka. Tak to je milé. aspoň máš klid. 🙂

anta
2. čer 2009

To jo, ale je mi to líto to 🙂

martinka79
2. čer 2009

Jani to chápu,a le dopřej ten krásný pocit i tatinovi 😉

anta
2. čer 2009

Tak joooooooooooooooo a jak ráda 🙂

martinka79
2. čer 2009

jsi hodná mandelka 😀 asi uložím prdelína nějak není ve svém živlu.

paolin
2. čer 2009

ahoj holky!
s těma klukama a kňouráním...řeknu vám, že to dělá i Adam. a to je dle mého pohodář. Buď se to naučil od Vítka nebo jsou chlapy prostě takový. ale nervy mi tedy praskají ve švech dost rázně 🙄

si vám musím postěžovat, páč jsem vytočená, znechucená, je mi fakt mizerně a vůbec! Vítek dnes jede se školkou na výlet na Pernštějn...to, co jsme si vyslechli s Mirkem ráno..to bylo až neuvěřitelný! půlhodinová histerie, kvůli Kinedrylu! šílený...nepochopitelný scény, naschvály...měli sraz 7:45 a 7:35 tu Vítek ještě ječel v pyžamu. už už jsem volala do školky, že nikam nejede. jednak to málem nestihl a druhak za trest. holky..to byl tak strašný zážitek! s Mirkem jsme se shodli, že Vítka už nikam nehlásíme. minule jeli do divadla a scéna velmi podobná. on se tím prostě baví! asi se mu líbí, že se může stresovat a že nás vytáčí. nechápu.. 😖

paolin
2. čer 2009

Jejda Marti, to jsi měla včera perný den! počasí je zase na draka, ale snad ty dětičky budou v poho.
Jani, tatin je ještě doma? tak hezky odpočívej 😉

paolin
2. čer 2009

Evi..ty taky včera den na hovno tak trochu...holky, dnes bude určitě líp! musí 😉

e.k.t
autor
2. čer 2009

Ahojky, no doufám, jestli se ten včerejšek úřední nevrátí, jinak Joli šla spát ve 22 a vstala v 7, dobrý, jenže já jsem zvyklá večer dodělat co je třeba a takhle jsem dala prát a myčku a mm tady chrápal v sedě na gauči 😝

e.k.t
autor
2. čer 2009

já se z toho nějak olepu a druhý den jedeme od nily většiou 😉

martinka79
2. čer 2009

Pavli, tedy upřímně ti nezávidím a lituji Vás oba dva s Mirkem. Hele on prostě nemá rád změny a nečekané události, asi ho musíte na to dlouho připravovat a stejně asi bude histerák. není řešení nikam ho nehlásti jelikož jednou stejně bude s MŠ jezdit všude.To je smutnéRada asi není žádná vydrž... vím jak ti stoho musí být.
My prozatím uklidili a tak nějak pohrália sluníčko vykouklo asi půjdem ven. 😉

martinka79
2. čer 2009

Evi tak to včera měla JOlanka super den enspací viď to usla až kolem té 16hod. jinak dopo nespla vůbec? 😉 to znám jak jdou děti déle spát tak to je mazec.

anta
2. čer 2009

Pavli, achjo, to je mi líto, co se děje. Jak to snáší tvůj manžel, dá třeba Vítkovi na prdel?
Honýš a manža spí, óóó to je oáza klídku 🙂
Evi, ty jsi holka statečná, ty to zvládneš 😉