Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. čer 2009

no ... ta tě asi enhcodila sjebávat.... a hledat chyby ajka učíš v praxi a využívám a aplikuješ teorii. 😀 Mišák má zase v vyšší vrchnosti min. AČR a kdo ví kdo ještě... pádíme ven

anta
18. čer 2009

Hezky se vyvenčete, my jsme hodili druhý bobek, zdálo se mi, že po tom prvním nebyl moc spokojený, asi ho ještě tlačilo bříško, Bobíše jednoho. Posíláme Mišákovi pusu, aby tak neřádil a neschovával ti věci 😀 😀 😀

paolin
18. čer 2009

čus bus holky! konečně doma. byli jsme na kontrole na ORL. no comment už...čekačka 2 hodiny a to před námi bylo jen 5 lidí! milá Mudr vzala pacienta a pak si asi dala kafíčko, páč 10 minut nikoho nevolala 🙄 Adam už tam lezl i po zdi. ráno jsem po po 1/4 hod musela vzbudit, tak teď chrní. takže supééér! můžu čučet na koníka a obědvat 😉 taky šmudlím distribuční smlouvu v AJ...to je mazec 😖

Evi, tak ty půjdeš pracovat? no to je supéér! tak ať ti vyjde, ju?
Marti, ty máš zase náročný den..uf uf! posílám pozitivní energii 😉
Jani, jdu kuknout na foto 😉 jinak s tou nožičkou - Vítek to taky tak dělal. a dokonce i před cca půl rokem. po porodu jsme s ním měli na nožičky cvičit - takové to natahování vazu na klembě. jenže s ním nešlo nic, takže ze cvičení taky nic moc nebylo 😒 dle ortopeda má trochu plochou nohu, nic vážného, ale má mít kvalitní obuv s dolíkem na patu a taky má nosit vložky do bot. na léto to jaksi nejde, tak je nenosí 😉 nechám ho hodně chodit bosky a uvidíme.

e.k.t
autor
18. čer 2009

tak se mi podařilopůjčit předpisy a můžu šrotit 😝 😀 😀

paolin
18. čer 2009

jéé, Jani, ten je prčovní 😀

anta
18. čer 2009

Ahoj Pavli, Evi 😉
To jsem ráda, že se ti Honzík líbí, to člověka potěší, že má činaného klučinu 🙂 . Ti doktoři jsou opravdu děsný kreténi, hrozně mě to rozčiluje, když člověk někde čeká jak pitomec a za 5 minut tě vyrazí z ordinace, dělají si, co chtějí, hlavně, že pořád chtějí přidávat 😠
Na tu nožičku se zeptám dr., jdeme tam 29.6., takže to už vydržím 🙂
Evi, no fuj, šrocení nemám ráda, tak hodně sil 😉

e.k.t
autor
18. čer 2009

no právě je to blééééé 😉

anta
18. čer 2009

Teda holky, Honýš už se zase pokakal, to je dneska potřetí, je-li to možné? 😕

e.k.t
autor
18. čer 2009

teda Joli 1-2x 😀 😀

paolin
18. čer 2009

Adam taky kadí furt. hned jak vstane a pak ještě cca 3x. nejlépe po koupaní nebo před spaním 😀
za půl hoďky musím pro Vítka a chudák Adam ještě spinká. zase ho budu muset budit..taková škoda! 😀 😉

jinak včera jsme byli v Globusu - mají tam Sunar za 189,- a taky výprodej oblečení, jak jsem zjistila 😉 Mirek si tam pořídil Litexové plavky, tríčo a já 2x halhoty dokonce i na mě! za 200,- 😀 no a ony mi nepadají a vypadám v nich i méně "strááášně vyhuble". tak mám radost 😉 a Adam má co šmudlat 😀

anta
18. čer 2009

Tak to je moc dobře, Pavli, že jsi si vybrala kalhoty, já s tím mám taky docela problémy s těmi kalhotami, vůbec nevím, jako velikost bych správně měla mít. Předpokládám, že mám velikost na věk 11-12 let (v dnešní době) 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. čer 2009

fůůůůjjj se učit se učit se učit 😝

anta
18. čer 2009

Tak se pomaličku dneska loučím, papa všichni

e.k.t
autor
18. čer 2009

já jen nakukuju, a společně chystáme véču, bude vepřové karé a staročeské indické brambory s domácí tatarkou 😉

martinka79
19. čer 2009

krásné raníčko,, holky já to včera musela završit šampíčkem to byl den.... ☹ 😝 😝 😝

anta
19. čer 2009

Dobré ranko, holčiny, ahoj Marti, copak se dělo? 😉 Je dnes líp? 🙂
Dala jsem do albíčka fotku Honzíka coby malého školáčka, když chci, tak ty fotky obměňuji, aby byla prča 🙂

martinka79
19. čer 2009

Ahojky včera jsme měla dvě hodinky kroužek děti neskutečně zlobily a já jim slíbila zmrzlinu v cukrárně a měli ještě dárek. do toho Michálek do rána nespal asi 15min. v kočáře... takže šílené. pak jsem šla s kamarádkou a dětmi do restaurace a nakonec asi na 40min. na dětské hřiště... Děti mě normálně úplně odšťavily.... to bylo na panáka.
Do toho mi volal Michal, že dlažba není... že je vyprodaná. málem mě jeblo.Jako já mu říkala, že zeptáme klik jí mají a zda se dá rezerovovat než si pro ni dojedeme.... chlap prosím tě se budu ptát si zrovna naši někdo koupí..... ☹ a to ji už nechtěli ani objednávat, ale pro milospána nakonec musejí.
Chvilku jsem na dálku prudila, ale pak jsem si řekla a spoň ji nebude mít kde jakej blb. večer jsme si dali šampíčko a já jsem celkem nevyspalá šli jsem až hooooodně dlouho.

martinka79
19. čer 2009

a dnes musím na poštu dopo zase busem jelikož MM slouží vlasti ☹ se mi nechce.

martinka79
19. čer 2009

Matko jsi mu nedala do školy kalhoty je jak chudej příbuznej, ale s úsměvem na tváři... je kouzelnej vážně.

martinka79
19. čer 2009

holky se nemůžu nějak nastarotovat, Míša si hraje sám.

e.k.t
autor
19. čer 2009

Marti to je náročné, Joli mi tu spokojeně deělá v obýváku ještě větší bordel než tu je obvykle a to se mám v klidu učit, no to chci vidět 😝 navíc jsem doma sama tak je to bléééé, zítra to taky nebude nic moc, Martin je před noční tj odchází kolem 16 a v neděli si tchýně objednala nakládání kolena takže musíme stihnout vlak už 9:30 😠 to se Martin vyspí a my zase v řiti celý den, to je úroveň toto 😠

paolin
19. čer 2009

čauky berušky!
Marti, to je na posr...toto! no a chlapy..kapitola sama pro sebe. člověk si může pusu umluvit a prd tak leda!
Evi, to bude určo v poho 😉
Jani, foto zase paráda 😀
jdu vařit. Adam chrní. včera dobral ATB a dnes má zase rýmu! to nechápu 😒 v 10 budou výsledky výtěru z krku Vítka, tak to jsem taky zvědavá. jinak byl včera nějaký špatný tlak. Vítek mě opět zdupal na dvě doby, že už to ani možná není ☹

e.k.t
autor
19. čer 2009

Pavli ty s ním zkusíš, to je síla, ale třeba se časem srovná 😉

martinka79
19. čer 2009

Pavli tak pěkně kuchti taky to nemáš lehké a Evička už vůbec ne... Já jsem dnes na zabití sama.... kašlu na vše to je divné. šup pryč od pc a hurá do akce.... te´d jsem řešila zase kostičku kroužek praxi studentů. to je k huóvnu dělám jim i managera za žádné many.... se na to můžu.
jééééééééééé kde je Many? dlouho tu nebyla. 🙂

e.k.t
autor
19. čer 2009

Marti asi bude dobré říct a co za to? 😀 😀 😀

anta
19. čer 2009

Tak holčiny, úplně jsem se zapomněla s knihou v ruce na sedačce 😀 😀 😀 Dnes je to nějaký ospalý, teeeeda 🙄
Marti, tak to byl blbej den včera, snad to bude lepší trošku dnes. Honzíkovi jsem kalhoty nedala, aby se mu moc nezapařoval pimpilín 😀 😀 😀 😀
Pavli, včera byl tlak na hovno, celý den se mi motala hlavice palice jak nějakýmu ožralovi 😀 😀 Vítek zase prudil, to je děsný, asi bych ho poslala klečet na hrách 😅 😅
Ahoj Evi, hm bezva vyhlídky ☹

martinka79
19. čer 2009

Jani, ale ve škole se mu holt bude muset pařit. 😀 😀
Jakou knihu čteš?
dnes je den fuják.

anta
19. čer 2009

Ále čtu takový brak 😀 😀 Jmenuje se to Noční služba a napsala to nějaká Mastersová a je to takový strašidlácký bobobojim 😀 😀 😀

anta
19. čer 2009

Jé holky, to mě tak napadlo, kdybyste náhodou doma našly takový ty detektivky od Magnetu, Mladé fronty a Signálu (stávaly 9,5 kčs), tak je nevyhazujte a můžete mi je třeba posrat éééééééé poslat 😀 , mě to moc baví číst už od mala 😀 😀 😀

martinka79
19. čer 2009

aha
tak to se máš. já čtu max. noviny a odborou literu, mám tu, ale dvě knížky jednu od Pavči co doporučila a druhou další díly čachtické. jsem je vyhrábla v knihovně u tchýně. 😀