Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. srp 2009

houby dobrý nervy..furt na ně ječím, jak histerka..večer mi bylo k pláči, jak už jsem toho měla fakt plný zuby. jsem si říkala, že ten můj kotník je vlastně rána z milosti. už jsem jela na rezervy a i ty byly vyčerpány 😒

e.k.t
autor
6. srp 2009

Tak já se po 9 dovolala dr co že nám to jako chtěla a ono kuk oblíct Joli a na očkování 😝

anta
6. srp 2009

Čus báby ééééé mámy 😀 😀 😀 , tak jsme doma z venku, dnes je pohoda. 😉
Pavli, achjo, já si to nějak nedokážu představit, že bych tady koučovala ty divochy dva 🙂

anta
7. srp 2009

Dobré ranko, holčiny, no to valím oko, že zde nikdo není 😕 😕 Tak se koukejte nashromáždit, ať tady nemusím čučet jak ta bába v Čulicích 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

jo tak v čulicích jooo? já myslela v chladněěě teda Kladně 😉

anta
7. srp 2009

To je fakt, v Kladně 😀 😀 😀 Jsem doteď zděšená z toho, co ty ženský s dětma v Kladně vyvádějí, viz ta uškrcená 7. měsíční holčička, dokonce jsem poznala i ten barák, kde se to stalo, to je hrozný ☹

e.k.t
autor
7. srp 2009

no je to hrůza, ono i to vypadnutí z kočárku znělo divně, v každým případě je to ohromná tragedie,já tady často ječím po kdekom, když mám pocit že dostatščně nedozírá na Jolino bezpečí, jsem na šráky když vidím martina a noviny a joli na kanapi, to většinou letí na budku..... prostě kdo ví co se tam opravdu stalo 😔

anta
7. srp 2009

Evi, to máme společné, MM má ve zvyku stát s malým u otevřenýho okna, to by mě vždycky jeblo, bojím se, aby se mu malej nesmekl a nevypadl z toho okna, bydlíme ve třetím patře, tak je hned odvolávám, ať jdou někam jinam, ti mají vůbec zábavu, trhání žaluzií, flákání do vypínačů,to je hrůza 😠

martinka79
7. srp 2009

ahojky holky včera návštěva super relax... Michálek tak sice provedl jednu nemilou věs. převrhl džbám s pitím,a le kolegyně měla pomalý reflex. 😀 né pohoda já si to ižila a veče byl zase boj ho dostal do polohy ležn´mo,a le pak super spal celou noc až do 7.15hod. dnes se těším na stvabu koupelna je hotová je podlahu dnes uděláme a už se obkládá kuchyň..... 😝 😝 😝 se těším... jestli to bude vypad k svini tak šup s tím dolů a koupím nový obklad.

anta
7. srp 2009

Ahoj, Marti, to je dobře, že jsi si to užila, tak my tedy džbánek s pitím nebudeme připravovat, jo? 😀 😀

martinka79
7. srp 2009

Holky je to smutné to co řešíte taky mě jímá hrůza.... ☹ a,le jsem více otrkaná jako druhorodička... a o to více ve střehu.
jinak pc a Míšák to je děs... včera mi ho prevít vypl ☹

anta
7. srp 2009

To já se tedy otrkat nějak neumím, když vidím, jak MM drží kluka jak Michael Jackson z toho balkónu 😠 Asi ho brzy kopnu do řiti za tohle, a nedá si to rozmluvit, prý že ho drží pevně, jo jenže náhoda je blbec, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😉

anta
7. srp 2009

Buliboš se probouzí, jdu dělat opičky 😀 😀 😀

anta
7. srp 2009

Marti, moc moc se na vás už těším, fakt. Jsem zvědavá na Mišulína a na Nikolku, jak jsou šikovní 🙂

martinka79
7. srp 2009

tak to chápu u nás se toto nedělá máme balkon.... tak čusím jdu vařit a na stavbu.

e.k.t
autor
7. srp 2009

jo pevně to joli se mi při očkování vysmekla, naště stí už to bylo na konci, tak už znovu nedostala, dostala tu trojkombinaci, tak jsem zvědavá jak to nakonec bude snášet, a držela jsem ji fakt pevně, ale stajně se vysmekla, takže to držím pevně jsou fakt kecy 😠 😝

martinka79
7. srp 2009

Jani my na vás se taky těšíme.

martinka79
7. srp 2009

evi to je přesně ono penvě jak je penvě...... dítě má sílu jako bejk...

paolin
7. srp 2009

ahoj holky!
Jani, s tím mimčem...to jsem tedy zírala!
Evi, Jolanka je ale silák! snad bude reakce OK.
Marti, super, že sis to včera užila. Tyjo, ten váš obkladač ale maká! to je dobře! určitě to bude vypadat na 1 🙂

e.k.t
autor
7. srp 2009

no to jsemdr taky řekla že má sílu jako bejk a ona že mám být ráda, že má dispozice k pořádné zdravé a silné ženské, tak jen prý držet na uzdě sůl cukr a tuk a bude prý nádherná 😀 😀 😀 😀

předpokládám že to říká všem 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

Pavli je mi z těchto zpráv vždy tak smutno, že si říkám, když ho nechcete tak mi ho dejte 😔

paolin
7. srp 2009

hm, Evi, to je fakt...copak ty děti za něco můžou..? ☹

many
7. srp 2009

ahojky holky 🙂 dnes jsme poprvé nešli ven, Ladíček teď usnul, tak mám konečně chvilku času na vás 😉 jak se daří, co nového, ..... 😉

many
7. srp 2009

no kde jsteeeeeeeeeeeeee 😉
jinak jsem teď přestala kojit a Ladíček UM nechce vůbec ☹ vyplázne jazyk, zašklebí se a bléééééééééé 😝 a už jsem zkusila 2 druhy i banánkový, teď máme vanilkový , prostě čuchne, cejtí a 😝

many
7. srp 2009

ale rozkojit se mi už moc nechce, když jsem tak pěkně bez problémů přestali 😒 a hlavně kvůli tomu, že už chci normální antikoncepci

e.k.t
autor
7. srp 2009

many tohle mi Joli udělala už v lednu blééé, s tím mlíkem to nehroť, nám zafungovalo baby lactum a do toho trochu granka nebo jahodovýho frapka a to si dá v poho i přes den, zrovna před chvílí zbourala další 2 deci, ale pokud mlíko nechce, tak hlavně tvrdý sýr, tvaroh a jogurt 😉

anta
7. srp 2009

Á Honýšek se dal do pejsků nalepených na zdi, no to tam budou dlouho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

Joli teď přestýlá kanape 😀 😀 😀 taky psina, no já mám oravené 2 rolety a to u jedné martin řekl že to prostě nejde 😠 😝 nevím jk dluho to vydrží, ale zatím drží, ale Joli je na odstřel dneska, POŘÁD MI LEZLA NA ŽEBŘÍK, JSEM MYSLELA ŽE JÍUŽ FKT VYPRÁŠÍM PLÍNKU, ach ach neudělala jsem to, ale jsem se s ní tak nynervila že je mi nějak blivno 😝 😝 😝 😝

many
7. srp 2009

Evi díky 🙂 akorát tvaroh se prý nesmí moc, zatěžuje ledvinky a teď mi začal odmítat Lipánka, ale naštěstí bílý jogurt s přesnídávkou mu jede furt 🙂 a tvrdý sýr mu taky dávám a nejvíc mu jede uzený 😀 😀 tvrtdý sýr 😉

many
7. srp 2009

už nám umějí pocuchat nervičky že 😀 😀 😀 😀