Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

jj no tvaroh nemá být denně, ale je fajn jako pomazánka, nebo Joli ho má ráda s jarní cibulkou k vařeným bramborám

many
7. srp 2009

díky za recept Evi 😉 někdy udělám 🙂

anta
7. srp 2009

No tak když jste u toho jídla, tak Honýš si před chvilkou narval do pusinky 4 celé piškoty! 😀 😀 😀 Teď je v postýlce, leží a hučí jak piliňák, dnes se mi tak v pohodě nezdá, no uvidíme, dyžtak dostane sprdunk 😀 😀 😀

many
7. srp 2009

chutná mu 😀
já jdu pomalu vařit obídek 😀

many
7. srp 2009

už vařím , vaříte 😉 🙂 🙂 🙂 nebo máte dnes navařýýýno 😉

paolin
7. srp 2009

Evi, tak s tím nasíráním to máme dnes obdobně. Vítek tedy perlí už od rána. poo následovala půl hodinová scénu kvůli kočárku pro panenky, řev jak prase. nakonec dostal nabančíno. Ádámek plakal, jak se ho bál. vzápětí mi mrsknul Vítek auto na kotník - a to jsem ho upozorňovala, ať ho neshodí - no a aby to dovršil, tak mi na ten kotník normálně šlápl a kopnul do něj. no ten to schytal! to je denně minimálně 3x, co mi do nohy kopne... jéééé! ta ruka mi ale jela! takhle mě nenasr..už dlouho! Adámek samozřejmě úplně uplakaný, jak se bál..holky, no já měla černý před očima ☹ takže kotník natekl, bolí a tak leduju. kluci šli s babi na chvíli ven - Vítek má tedy štěstí! uáááááá

paolin
7. srp 2009

ahoj Many! s mlíčkem si nedělej hlavu. Ládík ví nejlíp, co potřebuje 😉 a spoň máš od kojení klid 😉

e.k.t
autor
7. srp 2009

Pavli to se nedivím že dostal na prdel to bych se nedržela taky.

Joli teda nějak pozná žese blíží pověstná poslední kapka a v posledním momentě si dá pohov, ale dnes teda pořád nějak přemýšlím o rozhovoru s mísou 😝 😝 😝

mám asi 3 h na to dát sedo pohody, musím za klientkou, pro podepsané prohlášení a poslat to, abych měla šanci v říjnu na provizi, sice to tipuju na 500 jenom, ale co se dá dělat, je to práce. Směny v zaměstnání zatím nejsou, tak jsem zklamaná 😝 a nezaplacené složenky se kupí 😢

anta
7. srp 2009

Teda Paolin, to Vítek vážně přehnal, to snad není pravda, to bych ho zlískala taky, že by si tři nesedl 😠 Adámka je mi líto, panč je to jistě hodnější kluk, tak jen zírá, co se to s Vítkem děje a bojí se, chudinka 😔 . Posílám mu pusáka od Hunzuláka a tetky Jany 😉 Já na Honýše v poslední době jdu jen s domluvou, docela to zabírá,nemusím ani nijak křičet, to bych vám nepřála slyšet, panč mám hlas sytý a přeřvu v klidu celou řvoucí hospodu 😀 😀 na prdel nedostal, ani nepamatuju, ale ruka je vždy připravená 😀 😀
Evi a nejsi v tom? 😉

e.k.t
autor
7. srp 2009

No bylo by to hezký, test koupený ještě nemám, no uvidím jak se situace bude vyvíjet, ale vzhledem k tomu, že romantiky je méně než málo, tak bych byla překvapená 😀 😀 😀 ale já bych to brala, Martin by se asi tvářil jak kyselá prdel, ale to už jsem si zvykla 😀

paolin
7. srp 2009

Evi, taky mě to napadlo, jestli náhodou... 😉
kluci usnuli. uf!

e.k.t
autor
7. srp 2009

No tak by se změnilo snž na něco jiného, ale vzhledem ke vzácnosti romantických chvil si t ani nemyslím, spíš jsem se vystresovala a už je toho moc, a to jsem nemusela 2 dny doma nic dělat, protože to dělal martin 😅

paolin
7. srp 2009

Evi, to je taky fakt. je toho na tebe moc. tak si o víkendu hezky odpočiň a trochu zpomal 😉

anta
7. srp 2009

Evi, buď v pohodě MM se tváří jak kyselá prdel hlavně po ránu 😀 😀 😀 Tak šup šup pro test a nenapínej nás, jsme zvědavé jak ty kyselý prdky 😀 😀 😀 😀
Pavli, to ti tedy upřímně přeji, achjo, to je trápení ☹
No jinak jsem mluvila s bratrem, Vašík /synovec/ je již doma a malá Maruš tedy z něj odvázaná vůbec není, prý ani trošku nepomáhá a je vesměs nasratá, panč se jí rodičové nemohou tolik věnovati jako dřív 😒

paolin
7. srp 2009

Jani, to je vlastně ten synovec, co měl být taky Honzík, ne? to je prima, že je to Vašík 😀
jo, nasratost staršího...to je na...ale přejde to 🙂
Evi, jsem teda taky pro testík 😉 😀 😀 co víš, třeba stačilo projít kolem tatinových trenek a bylo 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

no to by u nás bylo opravdu divendo, teda, víkend bude dobrý martin je před a po noční, no ony ty stresy jsou kvůli financím, tak to bude ještě nějakou dobu trvat 😝

paolin
7. srp 2009

jé, Evi..to mě mrzí! snad to nebude tak hrozný a brzy přijde nějaká ta finanční injekce!

anta
7. srp 2009

Jojo, Evi, my tě nebudeme stresovat ještě víc, tak si potykej se záchodovou mísou a třeba bude líp 😉
Pavli, přesně ten, je to nakonec Váša, panč jim bylo blbý dávat stejný jméno jako my 🙂

e.k.t
autor
7. srp 2009

no přišlo vyúčtování tuv sv a plyn a dobrý doplácíme jen 74 korun, ale mívali jsme přeplatky kolem 4 tisíc, tak to tak příjemné nebylo, ale aspoň něco

e.k.t
autor
7. srp 2009

No to to raději rozdejchám a vy mne nestresujete, ba naopak 😉

Teď mi Jli vysvětluje že se jí nelíbí jak má poskládané oblečení a dělá mi tu totální bordel po pokoji, prý abych si nestěžovala že mám málo práce 😀 😀 😀

anta
7. srp 2009

To znám, Evi, my pořád něco doplácíme, nejhorší zatím byl nedoplatek za elektriku přes tři tisíce, to jsem teda byla vykulená, si fakt myslej, že lidi kradou, pořád s těmi cenami hrajou a vůbec na nikoho neberou ohledy, jsou to jurvy! 😉

e.k.t
autor
7. srp 2009

no elektrika nás teprve čeká 😝

paolin
7. srp 2009

Jani, přesně! my jsme letos naštěstí nedopláceli, ale zase babičce se polámal záchod..nový nás stál 4 tisíce. teď zase, že ji teče odpad..asi si pořídíme tiskárnu na peníze 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

Jani vzpomínáš na Aninam? tak už se podařilo je 8tt koťátka březen 2010 😉

paolin
7. srp 2009

jo a až ji budeme mít, tak budeme tisknout i pro vás 😀

paolin
7. srp 2009

holky, to je dobrý 😀
Nastal nejmagičtější moment století: 12:34:56 07/08/09
je teda vidět, že někteří lidi mají ho** co na práci 😀

e.k.t
autor
7. srp 2009

taky jsem přemýšlela co je na tom magického to se mi víc líbí 20.09.2009 20:09 😀 😀 😀 to by se mohla narodit sestřence Verunka 😀 😀

paolin
7. srp 2009

že jo. to je spíš matematické, než magické 😀

paolin
7. srp 2009

tak já jdu vzbudit kluky, aby nebyli přechrnění 😉

e.k.t
autor
7. srp 2009

no to snad ne, Joli tady řádí jak černá ruka, ale z chvíli se převleču, udělám jí šťávu vytáhnu kočár a půjdem ven