Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
14. srp 2009

tak jsme zpátky z venku. zvládla jsem dohopsat až na písek, což byl výkon 😀 zkouším i našlapovat a docela to jde, ale bojím bojím. jsem teda sedřená jak..
Marti, ten domeček je fakt krásnej! obklady v koupelně paráda 🙂 a barevně to celé máte moc hezké.
jdu dát Ádovi mlíko, tak zatíííím

martinka79
14. srp 2009

Pavli díky
🙂

anta
14. srp 2009

Tak jsme se vrátili s Honzou z venku, velmi rád leze po kolenou v trávě, jo to byl řev, když jsem ho dávala zpátky do kočárku, pak jedné paní chtěl zabavit takovou tu umělohmotnou motorku pro děti, mooc se mu líbila 😀 😀

anta
14. srp 2009

Teda Marti zírám, to je krása, jů to se nám tam bude všem dobře bydlet, co říkáš? 😀 😀 😀 Hm, vypadá to luxusně 😉

martinka79
14. srp 2009

Jani tu máme taky a jak na ní Mišák trandí. se na toho tvýho honzíka těším.
no je to moc pěkné v tom domě a i bez nábytku to bude krásné.... knihy dám do krabice a ostatní nábytky se nakoupí. 😉

martinka79
14. srp 2009

se nám tam bude všem vegetovat suprově. 😉

anta
14. srp 2009

Už jsem na to přišla, z Honzíka nám roste Harapes, ale já žádnýho Harapejsana raději nechci, aby mi někde baletil v upnutých elasťákách, to ho raději kopnu do prdky 😀 😀 😀 😀
Taky se na Mišáka těším, je to bystrý kluk a divoch 🙂

paolin
15. srp 2009

dobré víkendové ránko!
kluci chrní, Áda kouká na Krtečka. tak docela ranní pohoda 😉 až se druhá část rodinny vyhajinká, vyrážíme na chatu na Vranovské přehradě. přijede i ségra s rodinou a švagr plánuje rybařit, tak se z toho Vítek celý po...že bude mít taky udici 😀 jinak včera opět kňučel, řval, ječel...jeho klasika. Mirek se úplně styděl, páč dělal ve školce takový scény..a to jsme s ním na zahradě byli všichni. no vážně to bylo na ostudu 🙄
včera večer se zase předvedlo moje rodičovstvo, tak jsem mamce málem praštila s telefonem. asi nákej blbej tlak v Brně či co 😅
mimochodem - Jani, co tvoje maminka...?

anta
15. srp 2009

Dobré ranko, holčiny. No Pavli, máma se silně zklidnila, už s ní konečně můžu mluvit na rovinu a nemusím si brát servítky. Ten sprdunk, co dostala, byl vážně kouzelnej 😀 😀 😀 Honzík si hraje ve vaně 😀 😀 😀

martinka79
15. srp 2009

Jani prázdný vaně? 🙂
Ahojky holky. Míša chrupe my včera zase pařili na zahradě se sousedya rozhodli se, že od října budem v nové sice bez nábytku možná uí mých krbovek zatím, ale za byt potom ušetříme takže se postupně vše nakoupí.... 😉

martinka79
15. srp 2009

celou noc jsem nespala hledala skulinku kde jak ušetřit a vydělat no a jinak než poctivě jsem nevymyslela. 😀

martinka79
15. srp 2009

tak to moje dítě spí.... se dnes jedu asi koupat s kamarádkou. 😉 holky já depku až na půdu co proti ní dělat....

martinka79
15. srp 2009

Míš už snídá vykoupal se a je pohodový 😉

anta
15. srp 2009

Marti, ano v prázdné vaně, promiň, byla jsem nakupovat na kole a teď jsem se vrátila. Vem kolo a tradá do přírody, to ti rozežene chmury jako mně 😉

martinka79
15. srp 2009

právě se oblékáme a tradá ven
zatím páček

e.k.t
autor
15. srp 2009

teda já jsem dnes absolvovala nehtíky a k tomu jsme hlídali u nás dva draky, he he hed kamoška prohlásila že na druhý má času dost a já se utvrdila v tom že je to pohoda a že pokud se trošku finančně zmátoříme tak si to určo užiju, pokud ne tak to bude stejné jako nyní a až na prachy je to fakt paráda 😉

martinka79
15. srp 2009

Ahojky my jsme doma z koupání trochu jsem se přismahla,a le míša snad dobrý. dáváme si baštu.

e.k.t
autor
15. srp 2009

No hlavně že jte si to užili, já když jse sma doma tak se moc nikam nepodívám a upřímně řečeno se mi ani moc nechce 😉

martinka79
15. srp 2009

no já jela s kamarádkou a bylo to prima pískovna málo lidí klid pohoda. jen prdelín nemůže usnout

e.k.t
autor
16. srp 2009

tak u nás to bylo dobrý, Joli usla po 20 ve 3 budíček dala mlíko a usla a pak vstávala až po 7

anta
16. srp 2009

Tak babi s dědou z Brna už odjeli, to byla fakt pohoda, Honzík se v klidu nechal nakrmit od babi a byl velmi spokojený, fakt bezvadný, jsme měli strach, jak to bude zvládat a teda strach byl naprosto zbytečný 🙂

paolin
16. srp 2009

ahojda! tak já s Ádou jsme se vrátili včera večer. kluci zůstali na chatě. Adam šel spát až ve 22 a vstával v 6. ten mě nikdy nezapomene překvapit 😀 teď už jsou kluci naložení ve vaně a snad půjdou brzy spát 😉 zítra ráno jdu na kontrolu s kotníkem, tak tu nebudu. tak zatííím!

e.k.t
autor
16. srp 2009

jani to je super že to klaplo 😉

pavli budu držet pěsti 😉

anta
17. srp 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak Honýš ještě nespí, teď ho tady honím po bytě, že ho uspím a on přede mnou pořád zdrhá a přitom je ochrápanej jak blbec 😀 😀 No je to divoch 🙂

paolin
17. srp 2009

čauky holky! tak kontrola OK. už můžu bez berlí 😉 čekání teda šíííílený! jsem myslela, že je tam s těma berlama půjdu zmlátit 😀
Adam má bazének na balkecu a teď kouká na Krtka. Vítek je ve školce. Venku je tedy hic k nesnesení 😝

anta
17. srp 2009

Týjo, tak jsem našla Honzovi kousek zoubku, čtyřky, a já pořád, že je to takový pan příjemný. Špičáky nám nelezou, ale rovnou rostou čtyřky, ale to je kurňa trápení jak prase 😉

e.k.t
autor
17. srp 2009

Ahojky Pavli to jsou dobré zprávy, ještě to bude hodně bolet, ale bude zase dobře 😉

a já mám dnes taky radost dověděla jsem se že mám ve čtvrtek první směnu a jsem asi divná ale moc se těším 😀 😀

e.k.t
autor
17. srp 2009

Jani 4 lezou před 3 ty lezou skoro poslední 😉

anta
18. srp 2009

Dobré raníčko, tak Buliboš chrápe 🙂 Pěkně vás zdravím a jdu si udělat kafčo 🙂
Jé, Evi, tak ty jdeš makati a těšíš se? Nejsi divná? 😀 😀 😀 Ba ne, legrace, docela se ti ani nedivím, že se těšíš, bude to něco jiného než se flákat na mateřský 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. srp 2009

Jani, kdybych neumírala sresem kdy zaklepe exekutor a nebálase že nebude mít Joli pořádné jídlo tak budu doma taky, ale takto jsem ráda že se trochu polepší naše f. situace 😉

a navíc se opravdu těším že na chvíli vypnu ze stereotypu, bude to relax a ještě za prachy, za směnu to vychází 800-1000 tak to se těším 😉