Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. zář 2009

Tak dítě mi odpadlo, normálně už i začínám vařit normálně obědy, Honýš už mě nechává i vařit, to by předtím nebylo vůbec možné a teď je to v pohodě. Dělám těstovinky se špenátkem, tak si pak Honzík dá taky do nosu. 🙂 No včera teda to s tím nespaním už fakt přehnal 😅 Teď mi odpadl před obědem, jé to bude zase hladovej řev, achjo 😀 😀 😀

martinka79
16. zář 2009

Ahojky tak Míša usnul až po obědě
já vymyšlím buchtu,a le nemám inspiraci.

martinka79
16. zář 2009

inspirace pro vás už ji pěču a vypadá super.... 🙂

martinka79
16. zář 2009

dnes je úspěšný den. prdelíne ještě spí buchta je výtečná a Nikolka doesla 1*. no je to ale šikulka

anta
16. zář 2009

Tak pro mě je to docela zase náročný, Honzík spal zase jen půl hodiny a od té doby ani prd 😠 Ta záda mě ještě nepřešla, takže jsou to radosti ☹

paolin
16. zář 2009

tak Adam mi nečekaně usnul. za chvíli ho vzbudím, páč jinak by mi šel spát tak o půlnoci.
Jani, tak až dorazí manžílek, tak bude hezky masírovat 😉
Marti, ty jsi šikula kuchařka!
objednala jsem Ádovi pár zimních kalhot, ještě pak sehnal sněhule pro Vítka a zima může dorazit 😉 chlapečci začínají pěkně lést do peněz 😝

e.k.t
autor
16. zář 2009

ahojky, hlásím se z domova 😉

martinka79
16. zář 2009

Pavli písni kde jsi nakoupila? zimní kalhoty... prosím. 🙂

paolin
16. zář 2009

Marti, tentokrát přes MMB přes maminky. ale dívala jsem se i na
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=279348
značka Wolf. prodávají ji u nás v dětském textilu a vydrží a není tak drahá.
kluci konečně spí, Mireček plácá do balonu. udělala jsem si svařáček a pak půjdu spinkat 😉

martinka79
16. zář 2009

Pavli tak wofa toho ráda kupuji mám maminu co je vozí přímo ze skladu. tak asi půjdu do nich díky za tip. 🙂 dej si do nosu a sladké sny.

e.k.t
autor
17. zář 2009

Dobré ráno

jaká byla noc? u nás relativně dobré 😀

anta
17. zář 2009

Dobré ranko, holčiny, tak noc byla v pohodě, malej zase vstával až před šestou, no to nechci raději ani vidět, jaký to bude přes den, to se zase namakám 😉

e.k.t
autor
17. zář 2009

Jani to posunete denní spaní na poledne a bude nový režim 😉

anta
17. zář 2009

Tak jo, nejsem proti. Teď musím s Honzou letět do obchodu s mobilama, koupila jsem si před měsícem mobila a už mi u něj vyplivla obrazovka čili displej, byla bych ráda, kdyby mi tedy dali jiný, panč opravovaný věci nejsou dobré, to aby se člověk pak třásl, že se mu to kdykoli rozsype 😉

paolin
17. zář 2009

ahojky! u nás leje, jak z konve. Adam pořád rýmuje, já si nasadila ATB. je mi blbě, jak psovi. buď chřipka nebo angína 😝
Jani, to jsou tedy radosti s mobilem! šmejdi to jsou ti výrobci..

e.k.t
autor
17. zář 2009

Jani tak ať dobře pořídíš 😉

Pavli snad to nebude nic vážného,
Joli je v pohodě, ale doma si to užívá tak, že už na ni i křičím, žuchla ze židličky, ale naštěstí jako kočka na všechny 4, no je to ješě náročnější než jsem čekala 😉

anta
17. zář 2009

Tak zatím mi vzali telefon do opravy, tak uvidím, jestli se pak neposere znovu 😀 😀 . Jo a novinka, Honzovi rostou čtyřky dole, ty horní mu pěkně vylejzají a teď se nám do toho daly ty spodní, achjo, ale děsně to trvá 😒 Jo a záda mě moc teda nepřešla, nevím už co s tím, MM masíroval, no ráno to bylo ještě dobrý, ale teď jsem na tom úplně stejně pitomě, chjochjo. Tento týden nějak nestojí za nic, mám dojem 😎
Joli je divoška, dokážu si to představit, jak se člověku strachy svírá úplně všechno... 🙄

martinka79
17. zář 2009

ahojky holky

martinka79
17. zář 2009

Jani no to je pech s tím mobilem... snad to opraví a bude vše OK.
Pavli a u vás se zase rýmuje a marodí drž se kočeno.

Evi Jolanka je kočička šplhavá tak jako Mišák.

já byla s Nikol a EEG a potom pracovní s chůzka ohledně MC no docela jsme se aktivně zapojila uvidím jaké to bude, ale zatím to je na dobré cestě... snad to zvládnu a nezničím se. Jinak pohoda. jen někdy mám pocit, že toho je tolik, že mi den nestačí...

many
17. zář 2009

ahojky holky 🙂
tak reakce po 9ti dnech zatím žádná 😉 akorát nám pár nocí plakal a buch, včera večer jsem našla 13. zoubeček 😀 roste mu první troječka vpravo nahoře 😀 😀 ale bez teplot,..... kéž by to tak bylo u všech zoubků předtím i po

many
17. zář 2009

jééé Marti kdo je nemocnej, Míšánek nebo Nikolka

martinka79
17. zář 2009

many neboj bude nám rostli 4špičáky naráz a bez teplot je slintáme... v úterý byl u zubáka a super... moc ho cvhálil jak spolupracoval. 🙂

many
17. zář 2009

jééé a u Pavli taky ☹
teda ať jste všichni brzo fit

many
17. zář 2009

už byl podruhé nebo poprvé 😉

many
17. zář 2009

Ladík teda zatím jen jednou a dostal malý autíčko, malou lodičku a kartáček Oral B a medvídkem Pú 😀 😀 a taky neplakal, akorát teda nevím jestli jsem to tu psala, tak paní zubařka neviděla dvě 4 nahoře, tvrdila , že tam nejsou, no strčím tam prsty a jsou už velký jak s.... 😀 😀 😀 ona mu jen zvedla rty a prd viděla 😀 😀 😀 a já si připadala jak blbec 😀 😀 když vím ,že tam jsou, ale tak hádejte se, že 😀 😀 😀 😀

many
17. zář 2009

jinak Ladík při růstů zoubků vůbec neslintá

martinka79
17. zář 2009

many Nikolka byla na EEG s bolestma hlavy.... jinak pohoda. Mišá má jent rochu rýmy, spíš už je zažehnaná.

martinka79
17. zář 2009

byl podruhé a super. a dostal kelímek pastu. 🙂 míša tedy více slintá, ale je to noermální lezou mu 4zuby sopučasně-.. už jsme skoro kompletní se zubama hurá.

many
17. zář 2009

jo a začíná po mě hodně opakovat 😀 včera jsem mu říkala teta Kamila a on furt Kami Kami Kami 😀 jinak kač kač kač říká ka ka ka ka .. 😀 a říká sýýr akorát to r tam neslyším 😀 😀 😀 😀 no je to nářez, jak rychle rostou a začínají mluvit, že 😀 pořádná sranda a taky už když se naštve a dostane po zadku, tak mi to vrací,vzteklounek 😠 🙂 taky vám to dělají nebo zatím ne 😉