Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. říj 2009

U nás doma naštěstí neprší, to bych čuměla 😀 😀 😀 Jinak Honzík nám opět začal vstávat v 5 hodin, to je děs, 14 dní vstával v 6 a teď to zase vrátil do starého režimu, to je děsnej záhul 😖 Už jsme hodili dva bobky a jsme spokojený, jsem zvědavá, kdy půjde chrápat, jsem z něj už docela uondaná 😅
Já už mám všechno vyžehlený, takže nic dělat nemusím, heč 😀 😀 😀

many
5. říj 2009

no Jani to se máš, mě čeká i nádobí, co jsem večer byla líná umýt a taky drhnout koupelku 🙂 takže se do toho teď pomalu vrhám, jsem teď Ladíkovi odsávala nos, to byla síla, no však to znáte, že 😉 už se mu začíná pěkně spouštět, no počasíčko 😒

anta
5. říj 2009

Tak my jsme zatím čistý, co se nemoci týče. Many byli jste již očkovaní priorixem? Měli jste nějaké negativní reakce? 😉

martinka79
5. říj 2009

holky co čeká mě... já šílím v domě supr noc,a le bordel.. všude a v bytě a taky... Mm samov rpáci. prostě veselo... teď jsme si odksočila pro nějaké potřebonosti.. jinak íša nemocný.. nakouknuleda ažodpoledne. pa myslete na mě moc moc. snad se nezblízním.

many
5. říj 2009

jo, máme už za sebou Priorix Tetra a vůbec žádná reakce naštěstí 🙂 jsme měla fakt strach, co jsem četla nebo slyšela, platíla jsem 1750,-a pojišťovna nám 400,- vrátila

many
5. říj 2009

Marti budeme,máš toho hodně

many
5. říj 2009

Jani 1650,- jsem 100,- přidala 🙂

anta
5. říj 2009

No my měli obyčejný Priorix bez té Tetry, takže uvidím, co bude. Následky očekávám v pátek. Požádala jsem i MM, aby si v pondělí vzal dovču, abych na to nebyla sama. Bůh ví, třeba nic nebude 😉
Marti, máme tě v hlavě, neboooooooooooj 🙂

martinka79
5. říj 2009

tak čau... je to fakt šílené dvě děti na krku a bordel všude ...
desky nikolky jsou an světě už bude zítra školovat

many
5. říj 2009

Marti paráááda 😉
no já už vysála, vytřela,nádobí hotové, teď už jen žo žehlení a koupelka 😀 a pokojíček, je jak po bombě 😀 😀

anta
5. říj 2009

My už odstranili z Honzíkova pokoje velký kočár a má tu spoustu hraček a když si dostatečně vyhraje, tak to tady vypadá taky jak po granátové činnosti 😀 😀 😀

anta
5. říj 2009

Marti, mysli na to, jak krásně se budete mít v novém domečku, to bude náhodou moc super 🙂

many
5. říj 2009

Jani už to vidím 😀 😀 😀

many
5. říj 2009

teď se zabavil na balkoně, chlapi tam sečou křoviňákama 🙂 tak je sleduje a já mezitím uklízím ten jeho bordel :-/ stejně zase příjde, bednu celou vysype, rozkope,... a můžu znovu, ale to už prd 😉

many
5. říj 2009

už se těším až půjde chrupkat, udělám si kávičku a to bude tichoooo 😀 😀 😀

anta
5. říj 2009

Mně to uklízení docela baví, panč se to dá krásně naházet do beden na jednu hromadu a je to. 🙂

many
5. říj 2009

jo,jo,to se naháže,ale než se to pozbírá po celým bytě 🙂 i s odrážedlama,.... tak to už mě přestává teda bavit 😀 a gor, když to zachvíli zase celý udělá znovu 😀 to tatin příjde opět do bordela 😀 teď je uklizeno,synek spí,na stole voní káva a žehlím 😀 ještě určo stihnu koupelku než se probudí a bude vegáč, pak půjdeme na procházku a do obchodu ,lednička je skoro vybílená 😀 tak jdu dožehlit zbytek a zase juknu 😉

many
5. říj 2009

nikdo nikde 😉 tak mám vyžehleno a dám se do té koupelky teda 😀 zachvíli jsem tu zase, pokud tu někdo bude 😀

anta
5. říj 2009

Já tu jsem a nejsem, Honzík spinkal hodinu a deset minut a je to znát, že je v lepší kondici 😉

many
5. říj 2009

padláááá už mám vše hotovo 😀 😀 😀
Ladík už spí hoďku a čtvrt, tak jsem zvědavá, kdy se probudí

many
5. říj 2009

Marti škoda, že jsi tak daleko, přišla bych ti pomoct 😉 děti by si hrály a my makaly 😀 ideální,že 😀 😀 😀

many
5. říj 2009

tak mizím, jak se probudí Laďouš tak dostane obídek a povalíme ven 🙂 zatím pááááááááá

martinka79
5. říj 2009

many jsi hodná díky, bylo by to fajn. mě by stačila jen to hídlání, ale nebojte Nikolky pokoj máím dokonalýá bez přitlučených pičurinek ty počkají... a kuchyň také... jídelna je také hotová no stůl a 4židle není nic moc.. jedna komůdka a to je vše... jinak čekám na tátu až dojede a dáms e do vybalování knihovny... a co jinak nic... je to tedy pěkěn náročné,a le pohled do polía zahrady le luxusní... ráno jen tak v košilce jsem šupky dupky vykoukla... ven jé to bylo.
Jani jsme ti chtěla už dvakrát volat... jsme měla splíny. ale držím se. občas brblám nahals a Nikolka pronese mami coje??? 😀 tak pa holčičky mějte se tu

anta
5. říj 2009

Marti, jak jsem psala NO PROBLEM, ale neboj, vše budete mít za sebou a nepořádek v tomto případě není tak strašná věc 🙂 Dělám Pepkovy nudle, což je domácí název pro těstoviny se špenátem, ten název jsem vymyslela já 😀 😀 😀
MM je doma, Honzík nespal od jedenácti, takže je poněkud unaven a brblá a brblá a asi dostane nandáno na prdel, aby měl proč (vtip)😀 😀 😀

many
6. říj 2009

ahojky holky 🙂 přeju dobrou noc a sladké sny 🙂 Marti jak se spí v novém bytečku 😉 určo skvěle, že 🙂

anta
7. říj 2009

Dobré ranko, holčiny, jsme vzhůru od šesti, takže pohoda. Včera to bylo zase nějaký pekelný, já neměla náladu, Honza taky ne, achjo, občas se to teda umí sejít 🙄 Jedna kámoška mi včera poskytla tabletky třezalky, prý je to dobré na psychickou kondici a je fakt, že na tom něco je. Lepší je být klidný než rozmrzelý a bát se toho, jak dítě bude vyvádět. Tak jsem to zkusila a je fakt, že už jsem taková klidnější a víc v pohodě. 😉 Dneska si je půjdu koupit do drogerie, umím si přiznat, že mi Honza občas pěkně umí lézt na nervíky, obzvlášť, když špatně spím 😝 . Nejsem holt dokonalá matka, ale to je to poslední, co by mi tak vadilo 😀 😀 😀

paolin
7. říj 2009

ahoj holky! jsme v kanclu, Adam spí v autě. jdeme potom na očkování Priorixem. Mirek jede dnes pryč, vrací se v pátek. už to ale nějak neřeším..
Jani, třezalka říkáš? hm, tak to si jdu koupit balík! závidím některým maminkám, že vše zvládají tak krásně s nadhledem. já tedy v poslední době na Vítka snad jen ječím.. ☹
dnes je tady tááák krásně! tak snad i u vás 🙂

anta
7. říj 2009

Pavli, byla jsem v drogerii DM, tam to prodávají, jmenuje se to Třezalka a je to od dr. Kneippa, ráno jsem si jednu dala a vůbec mě nic nerozhází, kluk ještě od půl šestý nespal, včera jsem z něj už řádila jak černá ruka, dneska je mi to nějak jedno. Nemá to vedlejší účinky, nejsem ospalá ani unavená, prostě tě to jen zklidní a nevidíš nic tak černě. Já tedy rozhodně mezi maminky, které vše berou s nadhledem, či se jen tak tváří, nepatřím, ale nestydím se za to, je mi jedno, co si ostatní myslí, nikdo nám nepomůže, tak ať si všichni trhnou nohou 😉

anta
7. říj 2009

Mám nové fotky v albíku, tak jukněte 😉

paolin
7. říj 2009

Jani, jdu juknout do albika 🙂
pilule taky zkusím 😉
očkování bylo OK, snad nebude špatná reakce.