Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
8. pro 2009

Díky za diagnózu, budu si dávat pozor a kluka nosit na zádech 😀 😀 😀 Dobrou Michálku a nezlob maminku nebo bububu 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

psala jsme ti mail fotečky. dopdám další až do u.....

anta
8. pro 2009

Jojo, mrknu 😉

anta
8. pro 2009

Tak jsem to zhlédla, dojmy jsou pozitivní, tobě to tam moc sluší, jsi krásně upravená, fakt. Pěkně udělaný vlásky máš 🙂 A Mišák, no to je nevinnost sama, to je jasný 🙂

martinka79
8. pro 2009

mišák to je mamánek. jdu ho uližt

martinka79
8. pro 2009

dal jsme ho ležet bu´d usne sná nebo za ním půjdu

anta
8. pro 2009

Tak ho zababušákuj do deky a pojď kecat 😀 😀 No ale mě se Buliboš za chvilku vzbudí, to bude zábava 🙄 , venku prší a to jsem mu chtěla jít koupit pěknou bundu za 350 Kč, no tak to necháme na později, snad mi jí neprodají 😉

martinka79
8. pro 2009

Jani neboj vždyť je krize a lidi nemaj many...
kde je many???? Halooooooooooooooooooooooooooooo 😀 jo nechla jsme ho v té jeho nopvé trpasličí postýlce s ovečkama je kouzelná.

martinka79
8. pro 2009

už je vzhuru hajdalák??

anta
8. pro 2009

Marti, je a je už po jídle, teď si zrovna čistí zoubky hajdalák jeden🙂

martinka79
8. pro 2009

jé tak to ho zdravím. 🙂

martinka79
8. pro 2009

ty si endáš pokoj s tou super star asi tě někam přihlíásím.
jééééééééééé já půjdu do pošty pro tebe, že se nemohu s tebou stále sejít. 😀 a budeš slavnááááááááááááááá

anta
8. pro 2009

To by bylo dobrý 😉 Nene, já netoužím být slavná, jen si říkám, že by s tím mým hovězím hlasem šlo rozhodně něco dělat. 😀 Prý zpívám jako Olmerová, tak proč ne? 😉

martinka79
8. pro 2009

tak až bude superstáááááá tak tě přihlásím. 🙂

anta
8. pro 2009

Tak to budu ale zase starší a oni jdou po mladém masu 😀 😀 Honzík je nevrlý, asi ho brzy prodám, že se nestydí na mě ječet, když jsem žena v nejlepších letech 😉

martinka79
8. pro 2009

jé řelka bych ti zahraj si na výměnný obchod Honzíka za bundu,a le k čemu by ti byla bunda jedině větší darem pro nás.... 😀 ovšem honzík ten stojí za nepřetržitou dodávku občení a to i po naší srti...
tak si raději nech a víš co dej mu pusu.. a usměj se na něj. či udělej budu

anta
8. pro 2009

Už jsem se na něj usmála a zpívám mu při válení se v postýlce "elce pelce do pekelce, Moni dělá kotrmelce" a on se směje 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

míša se probudil na pití, ale snad usnul...

martinka79
8. pro 2009

tak už nespí stavíme garáže čauky

anta
8. pro 2009

My tady bloumáme a teď zrovna krmíme medvídka 🙂

martinka79
8. pro 2009

no nám přijela Nikolka úkol nemá jelikož jsem ji drtila a je napřed 😀 jinak jedeme na návštěvu ke kamarádce.... vezeme jí krabice stěhuje se.

paolin
8. pro 2009

olky, tak jste na mě asi hodně myslely, páč klíče se našly 😀 Mirek šel na trenál, a kluci snad už půjdou spát. mám spoustu práce, nějak se to navalilo..

martinka79
9. pro 2009

Pavli tak snad jsi to zvládla....
Já vščera byla úspěšná a zvládla vše co jsem chtěla. 🙂

anta
9. pro 2009

Ahoj holčiny, tak my jsme vzhůru až od šesti, to mě docela překvapuje, že spí takto dlouho. Zdá se, že zubáky nás přechází, což je úlevné, včera to s ním teda nebylo naprosto k vydržení, takže už ode mě dostal sprdunk, že se pak zklidnil 😉

martinka79
9. pro 2009

Jani my do 7hod tedy M9ša.

jinak nejhorší domácí činnost je umývání bot a botníku a celé mítnosti k obouvání určené... ale mám to za sebou.

martinka79
9. pro 2009

Jani my do 7hod tedy Míša.

jinak nejhorší domácí činnost je umývání bot a botníku a celé mítnosti k obouvání určené... ale mám to za sebou.

e.k.t
autor
9. pro 2009

Ahojky berušky, tak já mám půl maratonu za sebou 😀

a užívám si samotěnky a válím se v posteli, je to teda fakt záhul, ale budu muset vylézt navařit zásoby a trochu uklidit ten největší binec 😝

martinka79
9. pro 2009

evi válení ti závidím a tak celkově to je jiné vi%d s prací a hlídáním... ještě si protáhni jeden bok druhá´ý bok a pak teprve vylez. 🙂

e.k.t
autor
9. pro 2009

no však po tom maratonu teda půlce, no jdu na noční, tak si to dnešní ráno prodlužuju, nocc bude dlouhá 😉

anta
9. pro 2009

Tak zuby moc nepřechází, to jsem se mýlila, máme nějaký blbý období, tak čekám, kdy to zase přejde, je to docela těžký vydržet vztekání a fňukání, no co můžu dělat, nic 🙄