Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. led 2010

moni to mi včera dělala joli taky a nejlépe vedle nočníčku a vůůbec ji to netankovalo, ale jednou si sedla v punčoškách na nočník a on zahrál, tak jsem ji pochválila a převlíkla do suchýho a byly jsme spokojené obě 😀 😀
dnes to po spaní zase zkusíme, mm je v práci tak nebude vrčet že je podlaha počuraná 😀

monkia.pv
8. led 2010

tak spani zadne ☹ ,mrceni se stupnuje a moje nervy uz pomalu povoluji!
Evi to se nam taky podarilo pres puncochy! 😀
jezisiiiii mrcan neco potrebuje jdu za ni at nezboura cely panelak! 😠 😠

e.k.t
autor
8. led 2010

no tak u nás bude zajímavá noc, dítě se právě vzbudilo a mrčí, nočník a řev punčošky bez plínky řev viděla plínku řev 😝

takže jsem ji přeprala dostala plínku a polívku, tak snad až se nají bude klidnější lumpice 😉

monkia.pv
8. led 2010

no tak vidim ze je to u vas stejne jako u nas!Ja ted musim byt s ni v pokojicku a sedet na zemi a skladat vedle sebe hracky!jak na chvili prestanu je rev!Mame plnou plinku ale prebalovat se ji netroufam!Bojim bojim ze bude rev!Myslim ze dneska pujde spat v sedum nebo i driv!

anta
8. led 2010

Moni, tak to je děsný, že jsi na tu holčičku takhle sama, TM by aspoň mohl mít rozum a pomoci ti, když je to zrovna takhle blbý, ale co se týče toho usínání, tak Honzík už mi přes den sám usíná v postýlce, čímž mi dělá velikou radost, že se s těmi jeho kilíčky nemusím tahat 😉

martinka79
8. led 2010

holky krásně jsze si pokecali kidyž tu nejsem. 😒 ale je to prima číst. u nás počasí tak děsné, že jsme nešli ven.
Ovšem míša se smál, když na něj ten sníh lítal a vůbec mu to nevadilo, ale nějak byla unavená... teď dlám pizzu.
jdu okouknout ty fotky.

martinka79
8. led 2010

je úžasná... 🙂

anta
8. led 2010

Ahoj Marti, no my venku vůbec nebyli, Honzík nějak pochrchlává, tak nevím nevím, jestli se něco nevyvine a ještě tomu pomáhat, bych byla blázen 😉

monkia.pv
8. led 2010

Jani Vaneska usina sama v postylce uz od 3,5 mesicu a to jak pres den tak i vecer v rukach jsem ji od te doby neuspavala ani jednou!Dneska se ji ale nejak po obede nechtelo spat!nevi jak to!Stalo se ji to po 2 behem 14 dni!tak nevim!Snad je to jen tim ze ji rostou ty spicaky!My jsme venku byli ale jen chvilku na bobech jsme objeli barak a to i s MM a jeli jsmem domu!Jani MM to mel domluveno uz predem ze dnes pujde pryc tak co nadelam!Ja uz jsem zvykla byt na malou sama vzdyt MM je casto na cestach,tak mi ani nic jinyho nezbyva,ale moji rodice jsou super a pomahaji jak se da a Vanulu mivaji skoro kazdou sobotu a nekdy i na noc,takze kdyz uz jsem zoufala tak volom sos 😀

e.k.t
autor
8. led 2010

tak my dopoledne byli na procházce do obchodu, odpolko usínala přes 2 hodiny a vstala až o půl 6 takže ve tmě nejdeme, sníh se jí líbil řehtala se jako divá 😀

teď slupla kulajdu a cpe se řízkem 😀 😀 😀

monkia.pv
8. led 2010

no my uz se pujdeme za chvili koupat dame mlicko a pujdeme spat!Snad to kolem te sedme uz projde!Ted si maluje a celkem v klidu!Tak uvidime!
Evi rizek bych si taky dala! My meli dneska zapeceny brambory!

e.k.t
autor
8. led 2010

my ho měli k obědu a joli k večeři 😉

monkia.pv
8. led 2010

tak uz spime jupi!!A ja jdu uklidit tu spoust tady at muzu v osum koukat na bednu 😉 ,tak zatim vam preji prijemny podvecer!

e.k.t
autor
8. led 2010

tobě též, u nás guvno likvidováno vanou, ale spát se tady ještě dlouho nebude, ale hraje si v pohodě na kanapi, tak to neřeším. ve 22 jde do pelechu a může se prořvat kam chce 😝

e.k.t
autor
9. led 2010

uf uf uf od 8 ráno si připadám jako uklízečka vyklidit 25 čísel sněhu rozbitým hrablem nehrablem 😝 😝 a ještě celou chodbu a navíc likvidace výzdoby uf uf, martin ještě není zpět z noční a pokud to půjde dobře tak dorazí za hodinu, pokud ne tak třeba až odpoledne ☹

monkia.pv
9. led 2010

Jejda Evi tak to je mazec-mate velky uklid??

e.k.t
autor
9. led 2010

to teda

martinka79
9. led 2010

jé u nás se uklízí celý den sníh... a to se ani naše ulice neprohrnula takže celý chodík podél plotu. postavili jsme dětem jeden kopec na bobovánía druhý na iglu. Míša venku celé dopo a odpoledne nechce domů jedině až je tma všichni odejdoua toho nalákám na čokošku. dali jsme si uzené a koukáme na pohádku.
evi snad už je dobře a máš M. doma.
Jani tak jak je dnes? není Honzík nemocný??,

e.k.t
autor
9. led 2010

jj dojel v poledne a to ještě busem, kdyby čekal na vlak taK NETUŠÍM 😝 🙂 😉

e.k.t
autor
10. led 2010

tak jsem vyrazila do zaměstnání a jsem zvědavá, mtoráčečk z Holic v pohodě a včas, jsem zvědavá na ten spěšnej z Borohrádku 😀

martinka79
10. led 2010

Evi tak se drž... u nás se zase prohrnovalo.

anta
10. led 2010

Ahoj holčinky, je to dobrý, Honzík je zdravý a dravý 🙂 Včera jsme pokřtili boby, Honzíkovi se na nich tak líbilo, že nechtěl ani po hodině jízdy domů a tak ztropil hysterický výstup až mi ho bylo líto. To víte, podařilo se mi ho i vyklopit z bobáků, vyválel si obličej ve sněhu a byl vyloženě šťastnej, dnes vezmu foťák a vyblejsknu ho, Honzík je děsně srandovní, sedí na bobákách a tváří se jak starosta 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. led 2010

Marti tak jen jsem dopsala tak se to pos... odklízela jsem se strojfvedoucím a průvodčím celkem 7 stromů než jsme těch 7 km dojeli 😝

a v práci další stromy a navíc nešel proud, což byla potíž, no v poledne to pustili, jezdíme jak se dá i nedá a já si konečně dopřávám teplý nápoj, no jestli toto neodstůňu tak teda fakt nevím, ještě že jsem si už do práce dovezla náhradní boty a ponožky, páč jsem teda byla fakt promáchaná 😝

e.k.t
autor
10. led 2010

Jani tak to nevím jak se tváří starosta, ale asi důležitě 😀 😀 😀

martinka79
11. led 2010

Jani tak to máte starostu jako my... my půjdem odhazovat sníh jelikož m áme další 15cm napadeno... 😀 Michálek sníh miluje a to máme vystavené iglu a vleze do něj čumákuje.

martinka79
11. led 2010

tak nejel ani bus dítko se mi po 40 min. vrátilo. a s ní další dvě dítka co budou u nás co jim uvařit.

paolin
11. led 2010

ahoj holky! jen na skok. táta nám odjíždí na týden, tak toho budu mít zase dost.
Marti, to jsou radosti! ale zase bude veselo, ne? 🙂 u nás zatím nesněží. ale sníh je šíleně mokrý. budu muset Adamovi koupit pořádnou kombinézu. ta po Vítkovi nestačí. 😒 se mi to doho moc nechce, když už je ten leden 😉 ale zase máme jet na dvoje hory, tak by to chtělo. Adam mi opět vlezl do vany, tak až se vyráchá a zahřeje, tak vyrazíme na nákup. snad něco budou mít 🙂 při nejhorším mám vyhlídnutou jednu na netu.

anta
11. led 2010

Ahoj holčinky, nešel mi koník, no jak se tváří starosta? No přece důležitě 😀 😀 Venku pořád ten sníh padá, no děsný je to 😉 Dítě spí, je hodnej, já jsem vstala prdkou napřed, ale snažím se býti na Honzíka hodná, když seká dobrotu, tak to takovou práci zase nedá 😀 .
Holky, chci si poříditi bezdrátový internet, panč máme PC u kluka v pokoji a nejde to přesunout do jiné místnosti, panč jsou krátké dráty, no a abych Honýše pořád po usnutí stěhovala z jeho postýlky do ložnice, abych mohla na koníka a vůbec k PC, to se mi fakt moc už nechce. No a já se většinu času zdržuji v kuchyni a pořád musím tzv. běhat z jedné místnosti do druhé, no co vám budu povídat. Máme internet od UPC, takže by to šlo, ale je tu zádrhel, MM se mu to moc nelíbí, nevím, jak mu to vysvětlit, nedá si říct a nedá. Přemýšlím, že fakt udělám hurá akci a pořídím si to i bez něj, stejným způsobem jsem pořídila záclony, závěsy a konzole, peníze od něj stejně nechci. Zítra mám narozky (33 let hrůza a děs jdou na mě mrákoty 😀 😀 😀 ), tak jsem si myslela, že bych si to nadělila k nim, ale to už jaksi nestíhám 😅 😅

martinka79
11. led 2010

Jani to by bylo bezva.. bylaq by jsi tu víc....Ale neradím ti. i když to nebude do zítra tak to bude určitě brzy. My máme teď dvoj net. Nikolka může být v praqcovně a já na notasku v jídelně či obýváku nebo venku. jsme za to moc ráda.
Já dnes nestíhala, jelikož prdelínek měl zábavu venku a to jsme došli až v půl dvanácté domů a potom a holky co mám tu.. poběd rychle uklidit a hurá chrnět nakonec zabral ale díky mně. jelikož chtěl za holkama. No a tak te´d je klid pohoda. snědfla jsme sušenku piju kávu a relaxuji... vytřu až večer protože tu holky běhají a tak. nejezdí nám busy a neprotahují nám ani u nás.... to je šílené. 😠

martinka79
11. led 2010

JNČO ZÍTRA SLAVÍŠ, KDY JÁ ZA TEBOU DOJEDU A VŠE TI PŘEDÁM TO NEVÍM... jsem děsná.