Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2008

jo Evi, to zavidim! ze bych byla zrovna urvana z toho, ze je Adam takovy divoch, to tedy vubec!
Jani, jak to, ze nic neumi! krasne basti mrkvicku, strka si palecky do pusinky a za chvili ho budes tahat za nohy spod skrini a vseho 😉

chlapecci usnuli-oba. byl to tedy boj! Vita bude spat minimalne hodinu a pul, tak snad si Ada svou pulhodinku taky protahne.
jdu na kafe a asi zehlit.

anta
11. pro 2008

Holky, malej mi teď zpapinkal krásně mrkvičku, moc mu opět jela a mě to strašně moc potěšilo 😀 😀

anta
11. pro 2008

Tak Honýs je na bříšku na koberci a zpívá si tam 😀 😀 On když mě nevidí, tak vydrží na bříšku v klidu docela dlouho, ale jak mě zmerčí, začne zvedat ruce a chce zvednout, takže je vyčůranej 😉

martinka79
11. pro 2008

holky zdravím Vás já dopoledne dělala těsta má jich 8 a potom rychle obídek a hurá na kroužek. zvládla jsme naákupy a teď doma svačíme a relaxujeme. cečer budu péct.
Jani tak já ti večer pošlu nějaké fotečky jo. 🙂 oblečků.

Jinak tatínek už je v poho a malej mišák taky. holky my tedy moc nechodíme jen tak cupne a jinak fnk na 4 a už jede kam chce. jinak s auta si hrajeme a děláme komíny tak docela zábava. 😉

anta
11. pro 2008

Marti, to nemusíš ani posílat, prostě dej nějaké ty věcičky do krabičky a zašli je, jako předtím, já ti věřím 😉

martinka79
11. pro 2008

Janmi díky za důvěru tak tzo projdu jen bych potřebovala délku honzíka na kalhoty akombinezu

anta
11. pro 2008

Honzulín má cca 70 cm 😀 😀 Je trošku velikej a nosí oblečky velikosti 74, proto chci větší oblečení raději. Nechám si to jako dárek k vánocům. 😉

paolin
11. pro 2008

Marti, teeda! 8 test, rikas? to tedy klobouk dolu pred tebou! ty jsi vazne neuveritelna 😉
Misak je pekny deblik 😉 holky, to je skoda, ze jste vsechny tak daleko ☹

anta
11. pro 2008

Paol - neklesej na mysli, však se jednou sejdeme, ale u nebeských bran to jistě nebude 😉 🙂

paolin
11. pro 2008

Jani, tak te beru za slovo 😉
cpu se houbovou polivkou, ikdyz mi houby vubec nejedou. ale hlad je hlad 😝
Adamek chrni a Vita je u babi. tyjo..tady je ale klid! divny..nezvykly..jdu si pustit telku a radio 😀 😀

e.k.t
autor
11. pro 2008

Paolin užívej si klidu a pohody, my byli celá rodinka 2h na prochajdě, zvládli jsme i kafčo v kavárně a teď MM šmoulí rohlíčky, já běhám kolem Joli už má připravenou kašičku, ale zatím je v pohodě, tak ji nechám ještě chvilku 😉

anta
11. pro 2008

Jééé já houby moc ráda, ale bohužel máme doma houby 😀 😀
Holky, mám delikátní dotaz, je možné, že by Honýs cítil, že "to" mám dostat? 😉

anta
11. pro 2008

Jo a Borhyová má prý kluka, narodil se předčasně, ani se tomu nedivím, nedala mu ani v bříšku trošku klidu, div že neporodila v přímým přenosu, kravka 😉 A ten její Lucas bude mít, holky, prdy a to si teda užije 😀 😀

e.k.t
autor
11. pro 2008

no Jani co jí to přeješ? ty ty ty 😀

anta
11. pro 2008

Nic zlýho, neboj, jen si z těch prdů už dělám legraci, protože už je nemáme 😀 😀 😀

anta
11. pro 2008

Evi, zajímavé je, že když se dozvím, že se někomu narodila buď mimiholka či mimikluk, tak se mi vybaví PRDY, měli jsme je totiž doma ukrutné, tedy ne já s manžou anóbrž jen Honýs 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. pro 2008

holkz my si pohráli celá rodina u toho jsme si pustili Dvd s dovolenou jak byla Nikol +tatinem. no žádné smekání, já prpstě vždy najedu a už to jede s pečením. ještě to vykrajovat a upéct.
tak to Lucii gratuluji.

Holky nebojte sejdeme se až bude ten náš dům tak Pavča přijede na prázdniny a Evička to má kousek a Janča také relativně a nebo se natěhujete k nám a uděláme si malou dovolenku v hnusném kraji. 😉

e.k.t
autor
11. pro 2008

no super nápad taková prázdninová mimiškolka 😀

martinka79
11. pro 2008

no právě. domek bude dost velký a pěkně ho aspoň otestujem co jsme špatně postavili a co je třeba dopilovat. už se na vás maminy těším. 🙂

e.k.t
autor
11. pro 2008

no tak Joli uložena do postýlky a dokonce bez protestů a je tam i ticho 😅

martinka79
11. pro 2008

My už spíme od 19hod Nikolka asi 15min. 🙂 jdu na to pečení a mě se tolik nechce. nemám totiž žádné vínečko a já vždy u toho popíjím. ach jo. ☹

e.k.t
autor
11. pro 2008

no já dala kafčo a mattoni negroni a je fakt dobrá 😀

kamca.mazda
11. pro 2008

Ahoj holky moc vás zdravím jen pořád lítám kolem Amy, pečení cukroví a Vánoc tak na vás ani nemám čas, dou´fám, že jste všichni ok.

paolin
11. pro 2008

jee ahoj Kamco!

holky, predstavte si, co se mi s Vitou stalo..zustala jsem s nim zamcena v baraku! u babicky maji ty dvere mezi vchodem a vytahem zaviraci na klic. tam jsme slim, zavreli je a ony byly zavreny i vchodovy dvere! ha ha. ja nemela ani klic ani mobil. ha ha. Vita chytl nerva, jak prase..tak jsem bouchala na dvere, jak vztekla a nastesti nam prisla otevrit jedna pani z baraku. blee..bez debila mobila uz ani krok!

tak nic. poklidim a jdu chrnet. dobrou vsem!

martinka79
11. pro 2008

PAvli no děti se někdy rozhoděj raz dva. tedy já byla byla nesvá také. to mě nedávno stalo, že jsme šla venčit bada a nevzla si koíče nikolka i míšák spali doma. no sranda. nakonec jsem se na nikoku dozvonila a ona tupě otevřela a šla spát. Ale ráno nevěděla Nic. Já byla za dveřmi nešťastná. ☹
Holky já nic neupekla, jelikož nemám to víno a hlavně Nikolka chce péci zítra se mnou tak to nechám pořádně odležet. jdu hajt pá

Kamčo zdravím tě. no jsi to, ale šikovná matka. my sice také lítáme kolem dětí a domácnosti, ale občas asi máme chvilku. tak ať tě Amálka moc nezničí. Co dominik?

e.k.t
autor
12. pro 2008

dobré ranko tak my včera zvládli ty rohlíčky no dnes ještě zadělám na linecká kolečka 😉 teda jestli mne Joli nechá 😀 😀 😀 , ale nehrotím to, nechá jindy, jo a zatvrzelý odpůrce vánoc teda MM už taje a spolupracuje a říká že začíná cítit tu atmosféru jinak, ale asi je to tím že neblbneme v obchodech 😀 😀 😀 za co asi 😝 😀

e.k.t
autor
12. pro 2008

Pavli nezávidím, pěkný hnus, hlavně že jste už v pohodě, jen si nedovedu představit ten histerák 😝

martinka79
12. pro 2008

Evi ahojky jsi šikovná , já to včera zabalila bez pečenía osm těst stále pěkně odlíhá v lednici. ale dnes to sfouknu. a udělám ejště asi dva druhy a pak se uvidí. polde nálady.
U nás noc na pytel prdelín chce normálně držet v noci za ruku, chápete to. takže bylo přesouvání postýlky nazpět směr moje postel.noc hnus. tatín mě naštval a teď raději spí.

martinka79
12. pro 2008

Evi ahojky jsi šikovná , já to včera zabalila bez pečenía osm těst stále pěkně odlíhá v lednici. ale dnes to sfouknu. a udělám ejště asi dva druhy a pak se uvidí. polde nálady.
U nás noc na pytel prdelín chce normálně držet v noci za ruku, chápete to. takže bylo přesouvání postýlky nazpět směr moje postel.noc hnus. tatín mě naštval a teď raději spí. ☹ jsem na něj rozlobená. 😠

martinka79
12. pro 2008

tak jdu na to pěčení máslové a linecké prozatím apotom budu postupovat dál. MM už je vzhůru a už je to lepší docela jsme si řekli to co chtěli. ale někdy mě pekelně s....................... 😠 😖