Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. únor 2010

Tak holčiny, dnes jsme si den super užili, byli jsme na výletě s Honzulínem podívat se opět na medvídka Prd ééé Půůů v kladenské zahradě, který tam ale nebyl 😀 😀 😀 Tak jsme se tam pěkně prošli a nakonec z toho byl výlet na dvě hoďky jako když vyšije, mám fotky v albíčku, tak se můžete juknout 😉
Teda Evi, docela dost tě teda obdivuji, že to zvládáš, mě by ty nervy ze zkoušek a vůbec z toho celého shonu jistojistě za chvíli zkolily, tak tfuj tfuj tfuj, ať ta šrotárna k něčemu je 😉
Si pamatuju, jak mi jedna paní nabízela práci při mateřský, tak jsem to odmítla s tím, že si chci mateřskou užívat a ne se stresovat, že něco nestíhám a tak, no a taky trochu zvítězila i lenost 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2010

čauyk holky včera mi nějak nešel koník. Jani jasně že juknu na fotečky
😉
Já včera umyla okna a potom prochajdovala s prdelínem a nakonec ho vzala i NIkolka na prochajdu tak byl řádně unaven. 😉

anta
28. únor 2010

Ahojky holčiny, my měli opět lítání a hned pěkně po ránu, Honzíkovi se totiž ten obvázek přes noc shrnul tak, že žádný ráno žádný neměl, tak jsme nelenili a hned na sedmou hodinu jsme s ním letěli na úrazovku, aby mu to převázali a představte si, že si tam od sestřiček vymámil takovou čupr plyšovou kočku velikou 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2010

jéééééééé se má.. 😉 my měli po obědovou akci v sokole.Děti nadšené a maminky uštvané.

anta
28. únor 2010

Ano, Honzík se má, ten vždy a všude něco od někoho něco dostane, ale je fakt, že je to velká šikulka, neplakal, hrál si s jednou rukou a s tou druhou si dělejte, co chcete, mně je to jedno, já mám kočičku 😀 😀 Skoro se mu odcamcaď (dobrý výraz 😀 😀 ) nechtělo, museli jsme ho vyloženě s manželem unést 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. bře 2010

Ahojky berušky, tak jsem se v práci na moment urvala dočíst, už bych ráda středu dopoledne, no ale dnes dojedu domů a po sedmé zalehnu a nikdo mne nebude rušit z odpočinku, pak se spsakuju na dva dny a hurá na zkoušky 😝 a potom na noční 😝 😝

anta
1. bře 2010

Dobré ranko, holčinky, tak si představte, že Honzík dnes "vylezl" z postýlky až v 7,10 hodin! To je rekord!!! Pro nás, co nám vstávají děti v 5 anebo nejpozději v 5,45 hodin, je to svátek 🙂

anta
1. bře 2010

Koukám, že jsem tu zase sama. Dala jsem Honzuláka do postýlky, ale nevím, zda usne, ale na druhou stranu vstával o hodinu později, tak jsem to tomu přizpůsobila, vypadal docela zdrchaně.

martinka79
1. bře 2010

Ahojky, od rána frmol, porada v neziskovce a potom cvičo. Míša samo neusl, jak má ty endorfiny tak neusne... koukáme na pohádku po obídku.

anta
1. bře 2010

Ahoj Marti, to je blb, že Ti Mišák ale pak neusne, to by mě docela jakoby vadilo, že si neodpočine po tom cvíču 😉 Honzík odpočívá 🙂

paolin
1. bře 2010

ahoj holky! taky nestíhám. mám oba kluky doma. Vítek měl včera cca hodinu 38,6 teplotu a červené ouško. nic ho prý nebolelo. pak mu teplota klesla na 36,7. divný, no...tak je raději dnes doma. je dost unavený. Adam zase začíná mít průjem a děsně prdí a smrdí 😀 jestli chytili oba nějakou střevní virozu nebo co..uvidíme. venku krásně! tak pojedeme do kanclu a půjdeme tam na chvíli ven. ať se kluci provětrají. Vítka se snažím držet doma, tak musíme taky.

martinka79
1. bře 2010

no u nás fujavice. no je to trouba ten Míša...
ale naštěstí on je moc hodný a ví, že klid zanamená klid kdlině 20min. leží v postelia ptoom u pohádky. co nadělám... jsme dnes nějaká unavená šíleně KO:

anta
1. bře 2010

Marti, ne, že je Mišák blb, chtěla jsem napsat, že je to blbýýýýýý a ne že je blb, pardon, to ne, nedopsala jsem to, tak se omlouvám, aby ti to nevyznělo, že mu nadávám 😀 😀 😉 My půjdeme taky na chvíli ven, sice to tam fouká, ale být s Honzíkem celý den doma, by mě nebavilo a Honzík je moc hodný dneska, prakticky o něm vůbec nevím, tak jsem ráda 😉
Ahoj Pavli, no to teda máte zase veselý, achjo 😒

anta
1. bře 2010

Jinak dnes jsem se činila, vyměnila jsem ráno žárovku v obýváku, panč mi praskla, když jsem rozsvítila, mám vytřeno, uklizeno, dítě mi nechce mlíčko, tak pijeme místo toho frapko a k tomu rohlík a jak se olizuje, což je fajn 😉
Takže, Marti, ještě jednou pardon, byl to překlep 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
1. bře 2010

Ahojky tk já trochu "vyspaná" po noční a přebalená Jolina pročůraná postel do vypraného všeho krom matrace 😀

Sklizené Jolino prádlo a že toho bylo 😝

No a teď eště sklidím hračky a na pštu a pak se učit a pak uvidím jestli pojedu ráno z domu nebo jestli se přemístím do Pardubic. Z domu na zkoušku to mám 107 kz Pardubic cca 75

e.k.t
autor
1. bře 2010

Frapko Joli miluje hlavněto jahodové 😉

e.k.t
autor
1. bře 2010

Pavli bojujte, hlavně aby to nebylo nic vážného

anta
1. bře 2010

My teď Evi pijeme banánové - na zkoušku. Jinak Honzík venku řekl slovo kapsa 🙂

martinka79
1. bře 2010

Jani já vím, jak jsi to myslela a neboj mě to nevadí a chápu tě. takže pohoda.Evi držím pěsti,dej vědět jak jsi dopadla. Pavli a yt se taqky drž....
mANY KDEPAK JSI??? NÁVŠTĚVUJEŠ?

anta
2. bře 2010

Ahoj holčiny, tak dítě mi ještě spinká, zdá se, že nám nastoupil nový trend ve spaní, to je super rozjezd 😉
Marti, jsem ráda, že jsi to pochopila, já bych si nedovolila nadávat cizímu dítěti, jen jsem to nedopsala, já když si to po sobě přečetla, tak jsem se nasmála 😀 😀 😀

anta
2. bře 2010

Tak holky, šoupla jsem fotku do alba, je taky dost dobrá 😀 😀 😀 Jinak nám přestal jít satelit, to asi tím větrem 😝

martinka79
2. bře 2010

Jani hele ... nadávat můžeš jak chceš... Michálkovi to stejně vuřt a já to mám taky na háku...
Jinak krásné ráno všem dnes jsme s Míšou udělali vítr v domě a za 1,5hodinky máme uklizeno vydrhnuto a tak... znáte to. jen Nikolky královstí ne... to si udělá sama odpoledne. 🙂

martinka79
2. bře 2010

Jani hihi 😉

anta
2. bře 2010

No Honzík dneska vstával zase v sedm, ale mám dojem, že tak trochu prdkou napřed, je ukňouranej, tak ho vytáhnu do větrů a bude to, však ono ho to prudění přejde 😀 😀 😀
Marti, jsi šikula, to se musí nechat 😉 Nikolka si uklízí sama? Ta je dobrá, to jsem zvědavá na toho našeho Honzíka, jak se mu budou líbit uklízecí brigády 🙂

martinka79
2. bře 2010

no jasně uklízí, ale to bys viděla ty kecy... 😀 čím starší tím horší. i míša si uklízí svoje království, ale to je zase fofr...
Jinak jakej blb mohl vymyslet velké domy... ☹ a to ho máme tak nějak průměr.. ale kdo to tu má uklízet.... nebo, že bych doma měla bordeláře???
taky vyrazíme ven.
Honzíku ty lumpíku, pěkně se usmívej a šup s maminou na obchůzky třeba domů jendou vyloužíš autíčko nebo nějaký melounek.

martinka79
2. bře 2010

už jste na větru???
my asi taky půjdem,a le když míša si tak prima hraje.

anta
2. bře 2010

Nikam jsme nevyrazili, Honzík zase zlobí, tak skončil v separaci (v postýlce) 😀 To je fakt neskutečný, jeden den by ho člověk sežral láskou a druhý na česneku, dá se to nějak ovlivnit? 😖

martinka79
2. bře 2010

jj nesžer ho a usmívej se i když prudí...

anta
2. bře 2010

Usmívám usmívám a smějeme se kupodivu oba 😀 😀 😀 Tak dobře, pro tentokrát ho nesežeru 😀 😀
Držme Evičce dneska palečky, dělá ty zkoušky, tak tfuj tfuj tfuj 😉

martinka79
2. bře 2010

taky na ni myslím...
venku holka pěkná kosa..uši mi mrzly... ale jinak krása. Míša se projel na motorce házel kaeny aklacíky do potoka a pak hurá sledovat bagry... a ještěrky ve firmě.
jo a doma hlídal bada ve sprcháči. teď se krmí piškotama oba dva.