Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
4. bře 2010

tak ted jsem vyhledala ze u nas je zapis ted 19.3.,tak to jsem jeste nic neprosvihla!Ale jelikoz jsme narozeni v cervnu a ja se do prace asi moc nehrnu tak pujdeme k zapisu az pristi rok!Takze jsem zbytecne zmatkovala 😀 jako vzdy 😀 .Marti diky!Ja upekla buchtu s tvarohem a je mnam mnam!Manza spi s Vaneskou v loznici a se cpu 😀 .Za chvili vyrazim do mesta s kamoskou MM pak jede s malou k tchanovcum a sraz mame az vecer u mamky,jupiii mam cele odpoledne od nich klidek 😀

martinka79
4. bře 2010

Jé ti závidím, myx byli venku na písku a bagrovali a nIKOLCE UJEL BUS.. tak pro ni MM jel. ☹

martinka79
4. bře 2010

tedy já propadla soutěži na frekvenci 1 a stále se mi nedaří vyhrát. atolik to chci.

anta
4. bře 2010

Marti, školní psycholog se obzvláště v dnešní dooost hodí, když to vidím, jak se ti haranti na základkách chovají, tak bič na ně, ééééé tebe na ně, jsem chtěla napsat 😀 😀 😀

anta
4. bře 2010

Moni, užij si to a ať si tvůj manžel užije taky malou, tak správně to děláš 😉

martinka79
4. bře 2010

haha psycholog to jsem prima

dite1
4. bře 2010

ahojda!
uz jsem tu zas pekne dlouho nebyla..... 😒 jak se dari a co je noveho?? opravdu se mi techce cit to, co jsem vsechno zameskala.
jsem pridala nejaky fotky honzika, jak se meni, tak kdo chce se cihnete zatim pa

anta
4. bře 2010

Tý jo, Míšo, ten je velkej hůůůůůůů, tak jukni na toho mýho Honzuláka 😉

martinka79
4. bře 2010

Míšo novinky nic moc pohoda na MD. Michsl mě prudí v posteli 😀 ...

martinka79
4. bře 2010

M9šo tedy ty máš krásný kluka... asi dám svého do sběru... 😀 nbejlepší je ta fotečka před pračkou. 😀

anta
4. bře 2010

Marti, do sběru ne, dej ho mě 🙂 🙂

monkia.pv
5. bře 2010

ahoj holky kdepak dneska litate?Dala jsem Vanulu spat a ze si s vama pokecam a vy nikde! ☹

anta
5. bře 2010

Neklesej na sysly é na mysli, já tu jsem a brouzdám po facebooku, byli jsme s Honzulášem na převazu a oni mu to sundali úplně, protože má chudák zmacerovanou kůži na malíčku a prsteníčku, tak mažu alpou, nechávám zaschnout a stejně jsem mu na to dala obinadlo, aby se do toho nebouchl a nezlomil si to znovu, pořád nějaký starosti ☹

paolin
5. bře 2010

ahoj holky! mám chvilku. jsme v kanclu, Adam spí a zbytek šel na oběd. měli jsme dnes školení bezpečnosti práce 😝
Adam má pořád zvýšenou teplotu a je unavený a pořád se z toho nic neklube. tak je to takový nijaký.
venku svítí sluníčko a sněží 😀 hm, jsem pořád nějak nervozní z kontaktu s lidmi. sociální fobie hnusná!

monkia.pv
5. bře 2010

taky jsem ted brouzdala na facebooku a jeste tu byl postak!
Pavli u vas snezi?U nas nic!Ale kosa je pekna!
Jani a Honzik uz ma malicek teda v poradku jo?

anta
5. bře 2010

Moni, myslím, že nemá, je to ještě brzy na sundání obvazu si myslím, měl to mít zavázaný aspoň do úterka.
Pavli, MM šatičky ocenil, už mě v nich vidí, tak je s ním větší sranda 😀 😀

anta
5. bře 2010

Moni, IP 😉

paolin
6. bře 2010

čauky holky, koukám, že jsme tu v útlumu 😀
u nás je sluníčko, ale kosa. Mireček jde za chvíli na turnaj, tak si budeme s chlapečkama užívat sami 😀 ale večer mám ten narozeninový babinec, tak snad to bude fajn 😉

martinka79
6. bře 2010

čusík. holky.
Jani paleček není ready a stejně jste bez obvazu???
Pavli dnes- sami a večer mejdlo... to se máš. já dnes stávkuji dělám jenr ychlo oběd a jinak pohoda.a Hlásím máme 10cm sněhu.. a stále chumelí... 😠 už tedy chci jaro.

anta
6. bře 2010

No ten malíček se mi ještě nezdá, tak mu to pro jistotu zavazuji obinadlem, aby se do toho neuhodil. 😉

martinka79
7. bře 2010

čauky dneska vaří Michal to je dopoledne.-.. jupíííííííííííííííííí
nikolka si přebírá oblečení a uklízí skříně.. mám to, ale zařízené.

paolin
7. bře 2010

ahoj berušky!
Marti, máš to doma ale dobrý 😀
Mirek jel s Vítkem a babi na zahradu. Adámek měl jet taky, ale tak plakal, že jsem si ho nechala doma. je nějakej unavenej a hodnej, tak i uklízím 😉
posezení s holkama bylo supr. mohly bysme to dělat častěji 🙂 odpo jdu na trenál, tak budd trochu volna od chlapečku. jo Marti, moc díky za ta DVD! chaloupka na vršku má mega úspěch 🙂
užívejte neděli!

paolin
7. bře 2010

jo, jinak jsem se poohlížela po sandálkách pro kluky. tato mi padly do oka, tak je objednám 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25967373&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24153182&tab=3
tak jen tak třebo pro inspiraci 😉

anta
7. bře 2010

Ahoj holčiny, tak jsem dala dítě i s manžou do hajan 😀 😀 Dnes hodlám uvařit recept - bramborové kapsy dle Babicových dobrot, je to rychlé a levné a určo i dobré, moc se na to těším 😉

anta
7. bře 2010

Tak jsem dala fotky do albíka, můžete juknout 😉

e.k.t
autor
7. bře 2010

Nějak mne to v práci dnes nebaví, budíček byl už ve 4 ráno 😝 a mám vydržet do 7 ráno 😝 😝

martinka79
8. bře 2010

Holčičky moje čauky.
já včera nakonec měla i návštěvní den. dvě návštěvy u nás a já nevinně nesoucí triko po Nikol sousedům, kde byl samo i můj M. jelikož soused je Tom. a co se nestalo já s etam total zrušila... no fůůůůůůůůůůůj to bylo šílené. ostuda. Miláček mě ale opatroval doma a dětičky uložil.... od pěti jsem na nohou mám vše hotové., ale černé svědomí a pocit fujky to tedy nevymazalo. pádím na cvičení. okoukni všechny odkazy potom,.... a fotečky samo také.
řekněte holky jsem to, ale kráva co? ☹ 😢 takto to přepísknout a to jsem pila jen víno, ale nic jsem nejedla.
naštěstí sousedi jsou důvěrní takže... to u nic tak děsné nebylo, ale Nikolka mě viděla objímat záchod... 😝 a hekat.

martinka79
8. bře 2010

Jani fotečky zase luxusní jak jinak u tebe... zvedli mi náladu. Pavli tvoje botičky super asi do nich též půjdu pokud budou optimální ¨čísla.

anta
8. bře 2010

Jé Marti, ty jsi zvíře, chacháá 😀 😀 , a co, jakýpak černý svědomí, jsi taky jen člověk a co by jsi si občas tu hlavu nevymazala, v pohodě, to vůbec neřeš, mně se to stalo kolikrát, TM je obětavej a taky se nezblázní pro jednou za čas, ne? Jsi v pohodě 😉 Já bych se zrušila po jednom pivu, jak nejsem zvyklá pít. No a ono na lačno, to je hned. 🙂

paolin
8. bře 2010

Marti, sem tam si vypít hlavu taky není od věci 😉 ostuda nejsi. holt se stalo a šmitec 😉
jinak botky krapet zklamaly. tedy ty červené. ve 28 mají jen hnědé ☹ ale i tak jsem je objednala.
ta cena je fakt prima 😉
Adam mi usnul u kamošky na návštěvě 😀 teď je v postýlce a já jdu honem jíst.