Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. bře 2010

Jo a kdyby na blbost byly prášky, víš kolik lidí by bylo zfetovanejch? 😀 😀 A na druhou stranu, kdyby jsme byli všicí chytří, tak by byla nuda 😉

martinka79
9. bře 2010

Mončo bolest hlavy to je fujky... drž se.
Jani no neomlouvá ho, že je kluk... a hurá na výchovu. 😉

martinka79
9. bře 2010

byli jsme venku a teď vaříme olněné knedlíky se zelím.

monkia.pv
9. bře 2010

jsem zpet!Musela jsem dovarit obed a nakrmit dravou zver a dat ji spat!Teda nakrmila se sama!Jani zatim nemam silny prasky!Ale treba ibalgin 400 mi nezabere mueśim mit specialni na migrenu takze opruz,protoze musim chodit pravidelne k dr. aby mi je napsala!
Marti jak je u vas?Zima?U nas fouka hnusnej studenej vitr!

anta
9. bře 2010

Tady je hnusnej vítr studenej, dneska nikam nepůjdeme. Nechci tahat kluka do toho hnusu, sice svítí sluníčko, ale teplo teda vypadá jinak. 😉

martinka79
9. bře 2010

My byli venku sice zima ale nebylo to tak strašné, zažila jsem horší dny... Míša prostě musí ven, je závislej jako já...
my máme taky navařeno a spíme...

anta
9. bře 2010

Teda dneska s HOnzíkem v tý opruzný náladě vyloženě mácháme, tak dlouho jsme se hledali až jsme na sebe zbyli, už se tomu fakt směju 😀 😀 😀 Jinak Honzík ví, kde má pravou a kde levou ruku, totéž s nožičkami, to mě překvapilo 😉

monkia.pv
9. bře 2010

tak my byli venku ale jen na chvili -museli jsme na vzduch!Doma je to hrozny!
Jani tak to je Honzik teda sikulka!To jsme jeste nezkousela jestli umi Vanula poznat strany!

paolin
9. bře 2010

Mony a co Apo Ibuprofen? Ten mi na migrénu zabírá. Hele, mně taky nic nenašli. Tedy jen něco lehce na spánkovém EEG. Takže diagnoza lehká migréna. Ale mám ji především ze zablokované krční páteře a přetažení organizmu - tedy spíš mozku. Moc mi na to pomáhají pravidelné masáže. Zkus to taky. Spousta problémů je od zad. Nedám na masáže dopustit 😉 Tedy, mám fyzioterapeuta, ne klasického maséra.
My byli chvíli na písku a bylo to fajn 🙂 Nefoukalol, takže bylo prima 🙂

anta
10. bře 2010

Ahoj holčiny, využívám toho, že se dítě válí v postýlce. No shrnutí včerejšího dne: PEKLO. Byl unavenej, uvřískanej, žádný zákazy na něj neplatily, provokoval, no fakt děs, do toho já byla ještě nevychrápaná, takže když jsme se my dva dali dohromady, tak to bylo dost tragický, to se dlouho nestalo. Pak koruna večer, nemohl usnout, bylo to vůbec celý zvláštní 😅

martinka79
10. bře 2010

Jani ahojky, snad už je OK...
U nás včera pohodově. Mišáček si hrál dvakrát venku potom u sousedů na čajíčku a večer pohodinka o půl osmé spali oba dva. já zasadila kytky a válela se... 😉
Holky s těma migrenama vás lituji u nás ji nejspíš Nikolka taky nic nezjistili,ale má křivá záda jak rychle vyrostla.
tedy řeknu ono celkově je znát jak dítko povyroste. do té první třídy to tak nějak bylo stejné jako u menších dětí, ale teď víc prožere, větší nároky prostě na vše.... 😉 😀 ale od toho ty děti máme. že-. 😀

anta
10. bře 2010

Jojo, dneska už to vypadá normálně, tak dobrý, ony ušetřené nervy se hodí. Ale včera jsem myslela, že už bude domácí zabíjačka, fakt to bylo k nevydržení. Taky se vám to stává?

martinka79
10. bře 2010

JJ jani stává, a připadá mi ten den dlouhá jak.... 🙂

martinka79
10. bře 2010

samo den dlouhý...
My si teď vláčkodráhovali a bylo to prima.

anta
10. bře 2010

My si taky hrajeme, i pěkně papáme, nevím, co se včera dělo, asi jsme vstali oba prdkou napřed. Už jsem dneska od Honzíka dostala 2 pusky, tak to potěší 🙂

martinka79
10. bře 2010

tak to je Honzík šikula. Já hledám receptík na něco s brokolicí... 🙂

martinka79
10. bře 2010

Míša kouká na krtka a u toho si hraje

martinka79
10. bře 2010

http://www.mutabene.cz/logico_primo.htm
něco na inspiraci pro děti... moc prima... věc. a JANI PRO TEBE ZA MOMENT SUPER MODELÍNA MÍŠA JI MILUJE...

martinka79
10. bře 2010

http://www.playfoam.pexi.cz/o-playfoam.html
KULIČKOVÁ MODELÍNA SUPER NEVYSYCHÁ DÁ SE Z NÍ TVOŘIT COKOLIV. Míša ji nakládá na auta a vozí. základ na nic se nelepí... a pokud ji pozře dítko nic se mu nestane... my ji máme doma už dlouho snad druhý rok a super věc dokonce svítící v noci a hlavně normálně jen zamačkáte a vy tvoříte třeba kačenku. Míša je vždy v sedmém nebi když mu z thoo modeluji nebo ji používáme jako míček. prodávají jednotlivé balíčky či sadu.
holky fakt prima věc. už jsem tím obdarovala polovinu kamarádů

anta
10. bře 2010

Marti, máš pravdu, vypadá to moc dobře, jůůů a kolik to stojí, koukám jen v rychlosti a nějak jsem to tam neviděla, díky za tip, ráda pro Honzíka vyrábím cokoli, baví mě to, takže bych se vyřádila i já 😀

martinka79
10. bře 2010

Jani u nás to mají v hračkárně a ten jeden balíček stojí 50kč(jedna barva a je to asi koule potom do ruky 😀
http://www.chytramama.com/zbozi/3839/Modelina--...

martinka79
10. bře 2010

dočetla jsme se na obalu nevhodné pro děti do 3let, ale jinak rezence už tenkrát super tak nevím. já to tedy doma s Míšou používám ke hře a nic... 😉

anta
10. bře 2010

To není zrovna levný, ale chápu, že to aspoň všechno nezaprasí. Dala jsem dítě spát, byl unavený, ale je hodný a to je dobře 🙂

monkia.pv
10. bře 2010

ahojky!Uz jsem tu!Mame uklizeno,navareno a mame i prectene pohadky 🙂 .Marti koukala jsem na odkaz na modeliny a vypadaji super poohlidnu se u nas v hrackarstvi a zkusime zakoupit a tvorit!Vanulce s eto bude urco libit!
Jani my sem tam mame taky dny na prd!Je fajn ze dneska uz jste oba v pohode! 😉

monkia.pv
10. bře 2010

Pavli ja na masaze taky chodila ale ani ty u me nejak nemely uspech!Me dokonce bylo receno ze ty bolesti hlavy nemam od zad!Kollikrat si u dr. pripadam ze si mysli ze si to vymyslim!

monkia.pv
10. bře 2010

holky kdepak jste? ☹

anta
10. bře 2010

Jé já uspávala dítě, teď brouzdám všude možně 🙂 Ahoj Moni 😉

monkia.pv
10. bře 2010

ahoj!Ja jsem dala dve fotecky do alba!A za chvili pujdeme obedvat! Uz spite jo?Se mate?

monkia.pv
10. bře 2010

a uz jsi zase fuc 😒

anta
10. bře 2010

Spíme, ale má s tím teď tak trošku problémy, včera večer usnul skoro o hodinu později, tak nevím, co se děje, ale dneska jsem aspoň ve formě a nakládám s ním opatrně a jemně, abych ho ještě víc nenaštvala 😀 Na fotečky juknu 😉