Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. bře 2010

Ahoj holčinky, no zatím z toho vzhledu koníčka nejsem příliš odvázaná, to víte, zvyk je železná košile, za 10 let mi to asi ani nepřijde 🙂 Zdravíme. Honzík už se cpe pomerančem, přemýšlím, jestli není těhotnej, když má takový chutě. Jinak ve čtvrtek jsme byli poprvé na motorce a bylo to moc fajn, Honzík drandil jako o závod půl hodiny v kuse a moc se mu to líbilo. Jinak chlapík začíná být nějakej línej, nejraději má jízdu v kočárku, jsem zjistila 😎

anta
20. bře 2010

Tak pomalu měním názor, je to vymakaný 😀 😀 😀

martinka79
20. bře 2010

taky první dojem nic moc, ale uvidím. dál
Jinak jsme s Mišou byli na chirurgii... bolavá noha. v noci jsem s ním spala v obýváku a koukali se na Pů... šílené stále poplakával.. asi po 01hod usnul...
naštěstí je to naražené... a moc prima dr. MM trochu na mě nadával.. jako za to může samo mamina.... 😠 ale znáte to.

e.k.t
autor
20. bře 2010

Copak se Míšovi stalo? no hlavně že je to v pohodě 😉

anta
20. bře 2010

Teda Marti, zase se něco stalo? Chudák Míša, ten má teda smůlu. Měla jsem tady návštěvu, tak jsme s ní byli venku a Honzíkovi se to venčení moc líbilo, ani domů nechtěl.
Jolinka je fakt roztomilá 🙂

paolin
21. bře 2010

ahoj holky! tak na to taky čumim, jak péro z divanu a nějak ne a ne si zvyknout. ale to asi přijde 😉
Marti, doktoři jsou na palici. holt chlapy dokolalí. jim by se přeci dítě nezranilo, natož aby za to mohli třeba i oni, že!

anta
21. bře 2010

Ať si chlapi trhnou nohou, kecy umí mít každej, ale vydržet ten psychickej nápor, to ne. 😉 Jinak zdravím 🙂 Holky, no včera mě ta ségra, co se bude vdávat, dostala! Dala jsem jí na domů makaróny, panč budmanžela měla na chlastačce čili na loučení se svobodou a ona na mě "a jak si to mám ohřát"? !!! Já na ní vyvalila oko a říkám, ať si to třeba dá do pekáče a šup s tím do trouby a ona, že prý se troubu bojí používat, panč mají plynovou. No my s MM nevěděli, jak ženský poradit, kterak se ohřívá jídlo 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. bře 2010

Jani, to si děláš srandu?

martinka79
21. bře 2010

holky tak Míša už Ok. Sice trochu pajdí,ale jde to...MM už to přešlo,ale i tak jejich chytré připomínky to je síla...
Včera jsme měli návštěvu a pak až do večera venku jak jinak, že? dNES JE TU OBLAČNO, tak asi nijak dlouho venku dlouho nebudeme.

martinka79
21. bře 2010

Jani to mě baví..... tak a´t to sní studené... 😀

anta
21. bře 2010

Evi, fakt nedělám, ona neumí vůbec vařit, vaří ten její, ona se teda moc o domácnost nestará, je to takovej typ příliš emancipované ženy, taky ta její budoucí tchýně ji dvakrát nemusí a já se jí teda fakt ani nedivím, představovala si pro svého syna asi ženu, která se umí postavit domácnosti. Vím, že si jednou moje máma dělala srandu a smála se tomu, že prý měla k obědu sušenky, já myslela, že padnu na hubu a to je k smíchu? To je spíš tristní. 😝 😝 Když jsme se ségry ptali, co jedla, tak prý, že si udělala vajíčka k obědu, to je šílený 😀 😀 😀 Tý vole, já bejt takhle soběstačná, tak teda nemám doteď dítě ani náhodou 😀 😀 😀
Marti, to bude dobrý, ale vím, že by mě ty kecy taky mrzely. ☹

martinka79
21. bře 2010

Evi jak je??M9šo co tvůj M. už je muz lépe. my nebuřtovali, jelikož jsme zahradničili.

martinka79
21. bře 2010

Jani mě ty kecy někde pěkně s..., ale zase znáš to... chlap je chytrej vždy když je v tom nevinně.
Tvoje sestra je klasa... jéééééééééééééééé já jsem ráda, že jsem tě poznala. Ještě kdyby jsi mi to mohla vyprávět osobně.

anta
21. bře 2010

Honzík, když si zlomil ten malíček, tak MM udělal dobře, že ani nežblebtl, protože má aspoň představu o tom, co to je starat se o dítě. Takže naštěstí mě tím aspoň neštval. Dneska je ale protivnej, kouká se jak vrah, to asi, Marti, víš, jak to vypadá, máme stejný typ mužíčků, cizí se ho bojí, žínky se oklepaly 😀 😀 😀 No přiznám se, že z tý mý ségry fakt jdu do vejvrtky. To je síla, no nepřijde mi to teda normální. Ptala jsem se jí, co říká na našeho Honzíčka a ona, že prý nic, že to nějak nevnímá, to mě překvapilo, Honzík samozřejmě sekal dobrotu, tak ho asi tak nevnímala, joooo kdyby tu řval jak tur, to by čuměla 😀 😀 😀 To jsme seděly u stolu v kuchyni a Honzík se na nás přišel podívat, na mě usmíval a na tetku se tak podíval a zamračil se, že jsem se musela smát 😀 😀 😀

anta
21. bře 2010

Honzík, když si zlomil ten malíček, tak MM udělal dobře, že ani nežblebtl, protože má aspoň představu o tom, co to je starat se o dítě. Takže naštěstí mě tím aspoň neštval. Dneska je ale protivnej, kouká se jak vrah, to asi, Marti, víš, jak to vypadá, máme stejný typ mužíčků, cizí se ho bojí, žínky se oklepaly 😀 😀 😀 No přiznám se, že z tý mý ségry fakt jdu do vejvrtky. To je síla, no nepřijde mi to teda normální. Ptala jsem se jí, co říká na našeho Honzíčka a ona, že prý nic, že to nějak nevnímá, to mě překvapilo, Honzík samozřejmě sekal dobrotu, tak ho asi tak nevnímala, joooo kdyby tu řval jak tur, to by čuměla 😀 😀 😀 To jsme seděly u stolu v kuchyni a Honzík se na nás přišel podívat, na mě usmíval a na tetku se tak podíval a zamračil se, že jsem se musela smát 😀 😀 😀

anta
21. bře 2010

Jé já to tam mám dvakrát, aha, no jo no 🙂

many
22. bře 2010

ahojky holky 🙂 tak jsem poprvé navštívila tyto nové stránky a zatím z nich teda nejsem nadšená 😖

many
22. bře 2010

už se v nich orientuju no 😉

anta
22. bře 2010

Dobré ranko, holčiny, dala jsem do albíka dvě čupr fotky, tak pokud se chcete zasmát, tak hurá na koukandu. 😉 Taky mi to trvá, než si zvyknu. 🙂

monkia.pv
22. bře 2010

ahojky holky-Jani tak segra je klasa a co v mikrovlnce si to ohrat taky neumi?Jinak taky se tu ted nejak neorientuji! 😒
dneska jak jsme sli od mamky tak si Vanula vyskemrala od jedne pani rohlik jsme si pripadala jak nejaka socka co na neho nema penize nebo jak nejaka ta co svymu diteti neda najist!Uz se tesim na odpoledni prochazku!je tam celkem fajn!

anta
22. bře 2010

Jé, Moni, Honzík taky kouká na lidi, jako když 14 nepapal, už se nestydím, jsem zvyklá 😀 😀 😀 Podívej se do mého albíčka, uvidíš sama. Jinak ségra nemá mikrovlnku 😉

martinka79
22. bře 2010

moje obě děti koukají jako když nikdy nic doma nedostaly. 😀 jinak čusík noha v pořádku byli jsme cvičit... Míša spí já jdu kafovat.

monkia.pv
22. bře 2010

Jani kdyby Vanula jen koukala,ale ona videla jak malej chlapecek papal rohlik a spustila taky ohlicek taky ohlicek a malem zacala plakat a nikde pobliz zadnej obchod a tak pani vytahla z kabelky rohlik a dala ji ho!No des!Kdyz ho sebou mam tak si na neho nevzpomene!
holky vy jste si tady posilali odkazy kam pojedete nebo kde jste byli na dovolene tady v CR nemuzete mi poslat taky nejaky odkaz?Chteli by jsme s kamoskou vyjet na par dni s detma nekam kdyz nebudou chlapi doma a nemame vubec zadny napad!

martinka79
22. bře 2010

Mončo pošlu ti něco. 🙂 jen jestli nebude plno...ale pro inspiraci... 😉

martinka79
22. bře 2010

http://www.stastnazeme.cz/

übytování sežen kome všude je to prima., ale pro vás z ruky viď.

martinka79
22. bře 2010

další stáhnu z odkazů co mám pošlu na mail. co plumlov tenb máte kousek nebo šiklův mlýn... boskovice.

monkia.pv
22. bře 2010

Marto ty jsi rychlik 🙂 ,diky moc!Vecer to vsechno skouknu v klidu-atim jsem na to kouklal jen tak v rychlosti a libi se mi ten Olsovec. Plumlov je moc blizko a zname ho jako svy boty!My bychom chteli nekam kde jsme nebyli!

martinka79
22. bře 2010

jj tak to jo. pošlu další taky seč je super. olšovec mohu doporučit je to prima klidné místo. my to tam máme rádi.