Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. lis 2008

no u nás teplůtka a protivnost po včerejšímočkování tak dostala sirup a teď řádí v ložnici v postýlce 😅

pavlina05
11. lis 2008

Ahoj holky!!!
U nás totálně hrozná noc!! Aleše nespal od 4 odpo do 0:30!!!!
Už nevím jak dál aby vůbec spal§! ach jo§ Vůbec mu nejde usnout, nebo jej neumím já uspst??!!!
Děs!!!

paolin
11. lis 2008

Pavli! to je sileny 😨 ☹
co nejaka homeopatika nebo caje? a nerostou mu zuby nebo tak..?

martinka79
11. lis 2008

Pavli super. 🙂 nesmiruj. 😒 ale to nejde viď, je to silnější než cokoliv jiného. to znám. 😕

martinka79
11. lis 2008

Pavli taklé bych volila homeopatika a nezoufej v tobě to není, jen klid a pevné nervy žádný stres. děti cítí změnu a neusnou vůbec. 🙂

paolin
11. lis 2008

Marti, je to desna prca. Vita si ulovil nejakou holcicku a hraji si spolu 🙂 mam radost, ze se zapojuje 😵

martinka79
11. lis 2008

jé s holkama je lépe. 😀

anta
11. lis 2008

Tak my to tady máme nějaký na pytel, malej spal opět necelou hodinu a je mrzutý, achjo, to vypadá na děsnej den ☹

martinka79
11. lis 2008

No tal vyrazíte ven vypadá to na krásné odpoledne. určitě ho čerstvý vzduch udolá. 🙂

anta
11. lis 2008

Teď jsem ho udolala zatím šátkem, ven půjdeme až se napapá a tradáááá 😉 Ale je to taková nepříjemná změna, musím říci, normálně spinkal a teď mu to nějak nejde, i když na něm vidím, že by chrápal až by se hory zelenaly. ☹ To budou ty zubáky, občas mi ze spánku i pláče, budí ho to a pak je velmi sympatickej a k sežrání😀 😀

martinka79
11. lis 2008

to víš zoubky bolest a chlap to nejde dohromady 🙂

martinka79
11. lis 2008

my máme úkoly hotové teď se svačí a poto hurá číst a pak nikolka tradá ven. 😉

e.k.t
autor
11. lis 2008

No martin za chvíli staruje do práce 😝 jinak venku je pěkně, tak asi vyrazíme s kočíkem jako doprovod 😉

martinka79
11. lis 2008

já vám závidím. 🙂

e.k.t
autor
11. lis 2008

no tak prd, než se mm ustrojil tak v postýlce vytuhla, není jí úplně dobře tak ji nebudím, nechám to tak 😉

martinka79
11. lis 2008

jasně mišák je hodný dopoledne to spal krásně potom si dal 45min po obědě a od půl jedné nic ne ne usnout. není zvyklý na postýlku tak asi zalezu s ním. zatím pa. 😉

e.k.t
autor
11. lis 2008

no už je vzhůru, ale dost tu fouká tak se mi už nikam nechce 😉

e.k.t
autor
11. lis 2008

Tak dobrou noc 🙂

e.k.t
autor
12. lis 2008

Tady se vesele spinká, Pavli doufám že u tebe taky je chrnííííí, pokud se ti chce vařit Aleškovi s čajíkem tak na zklidněění je znamenitá kombinace fenyklový čaj a pár snítek meduňky to zalít vařící vodou, nechat vyluhouvat ještě hodně teplé nalít do šroubovacích skleniček po cca 50 ml a kromě první dávky rychle zchladit v lednici, on se jakoby zavaří a nekazí se, no a podle potřeby ohřívat. Jestli z lahvičky nebo lžičkou je jedno, ale má mít příjemně teplou a spíš o stupeň vyšší než je naše telota. Je to osvědčené a vyzkoušené postupně na 4 dětech a fakt to funguje 😀

jinak homeopatika taky nejsou špatný nápad 😉

martinka79
12. lis 2008

Evi tvůj nápad na čajík se mi líbí, ty tmto způsobem i uchováváš jídlo viď.No vida zase jsme se něco přiučila. 😉

Krásné ráno samo všem u nás malinko bylo plačtivé, ale teď jsou hodní všichni i ti co už nejsou doma. 😉
V noci se Mišák malinko brtěl a budil a tak noc stála za pendrek, jelikož ten nemám ráda.
Snad dnešek přežijeme stejně pohodově. 🙂

anta
12. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, u nás nevím, jak to bude vypadat, malej nemůže usnout, včera se večer podruhé pos*al a pak, když ho táta krmil na noc, tak se mu u toho kroutil jako žoužel a řval, tak fakt nevím, co s ním je ☹

martinka79
12. lis 2008

že by ho něco trápilo, no uvidíš nebo více kakat. 🙂

anta
12. lis 2008

Nevím, co mu je, nemůže usnout a je takovej ukňouranej, nevím si s ním fakt rady.

e.k.t
autor
12. lis 2008

Marti takto nakládala s jídlem i babíčka, vše co se hned nesnědlo hodně ohřála, dala do skleniček a prudce zchladila a vzniklý podtlak jídlo zavařil.

e.k.t
autor
12. lis 2008

Jani a co bylinkový čajíček? nám pomáhá od hami pro celkovou pohodu a od hipp spokojené bříško 😅

martinka79
12. lis 2008

Jani asi ho něco drobka trápí. nezbývá než vydržet. chovat hladit a tak. určitě usne. 😉
Evi Aha no vida, já si myslela vždy, že jídlo hodně teplé do lednic nesmí. 😒

anta
12. lis 2008

To jsem dávala, tedy mám jen čajíček pro celkovou pohodu, ale nějak to na tu pohodu nevypadá, dnes byl vzhůru už v půl čtvrtý, pak spal hodinu a už nic, nepřijde mi ve své koži, přemýšlela jsem, že bych s ním hupsla k dr., aby mi poradila, co s ním.

martinka79
12. lis 2008

Noc ti neporadím Jani ono je to s dětmi těžké, ale určitě to bude za chilku lepší. Mohou to být zuby a vše chno jiné kolem. bolesti bříška. vydrž jsme tu s tebou. MIšák si prokousl ret jak divočil. 😒 , ale řev nebyl je zvyklý.

e.k.t
autor
12. lis 2008

no v obyčejném nádobí ne to by se jídlo mohlo srazit, ale ve sklenicích k zavaření snížením tlaku ve skleničce ano.

anta
12. lis 2008

Děkuji Marti, třeba se mu jen nechce tolik spát, ale do neděle byl falkt v pohodě a od pondělí teda řádí jak černá ruka. Myslíš, že bych s ním měla zajít k doktorce nebo je to zbytečné? Abych tam netrapčila zbytečně.