Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2010

vy zase pracujete do roztrhání těla co???

martinka79
6. dub 2010

pádíme na bagr...
🙂

anta
6. dub 2010

Jé, ahojky, já myslela, že tu nikdo není. Honzík se učí volat "mamí", tak ho hned učím. Ale povím vám, MM tady byl takřka 4 dny a už jsem ho prokoukla. Normálně dělá to, že aby kluk neřval, tak mu vyhoví v naprostých blbostech a to teda já až zírám, jak to ten kluk s ním koulí, to je děs a já mám co dělat, aby to nezkoušel i na mě. Jsem zásadová, MM bohužel moc ne, tedy jak v čem, ale kluk to teda s ním sakra umí, fuj, to by zkusil na mě jednou a šel by 😀 😀 😀

anta
6. dub 2010

Jé, ahojky, já myslela, že tu nikdo není. Honzík se učí volat "mamí", tak ho hned učím. Ale povím vám, MM tady byl takřka 4 dny a už jsem ho prokoukla. Normálně dělá to, že aby kluk neřval, tak mu vyhoví v naprostých blbostech a to teda já až zírám, jak to ten kluk s ním koulí, to je děs a já mám co dělat, aby to nezkoušel i na mě. Jsem zásadová, MM bohužel moc ne, tedy jak v čem, ale kluk to teda s ním sakra umí, fuj, to by zkusil na mě jednou a šel by 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. dub 2010

Marti Nikče gratulace veliká, je šikulka 😉

Jani jsou to mazané a chytré a inteligentní děti 😀 😀 hned vědí kde uspějí 😀 😀 😀

Pavli už mám balíček doma a díky, sloník měl úspěch hned ho zabavila a už se s mámou nebavila 😀 😀

anta
6. dub 2010

Evi, to jim nikdo nebere, že jsou inteligentní, ale když jsme před narozením Honzíka s MM probírali, jak ho budeme vést, tak on se teda chová dalece k plánům, které jsme si vytýčili, teeda, mně by to vadilo, kdyby si se mnou dítě dělalo, co jemu se chce i kdyby se měl uřvat, tak jsem si dítě zkrotila a je to 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. dub 2010

no tomu rozumím, ale třeba u nás doma to je jednotné, možná proto že to bylo jen málo ale pro nás mezních omezení, ale že mm máma ji taky nechá a pak říká nám že ji to a to máme odnaučit tak jí to odkejveme ale neřešíme, buď jí to zakáže hned nebo má smůlu, a je to inteligent tak bude dělat to co jí tam dovolí 😀 😀 😀 😝

paolin
6. dub 2010

ahoj holky!
byli jsme u kamošky, vařím oběd, Adam spí.
Evi, prima, že se sloník líbí 🙂 snad i oblečky k něčemu budou 😉
Jani, u nás je to jak kdy 😀 někdy jsme důslední oba, někdy ani jeden 😀 tak nějak rezignujeme 😒 Adam pořád vztekle polehává po zemi a nevím, co s ním. oblíbené je: jedeme vem na motorce, vše v poho, dojede k silnici no a v půlce lehne na zem a ječí. takový rituál. to mi tedy řekněte, co s ním. když chci zvolit jinou cestu, tak lehne hned před barákem a ječí...
jinak nám Mireček pořídil sušičku na prádlo. dnes dorazila. tak jsem zvědavá...hlavně, kam ji dáme, když pračku máme 40cm 😀

anta
6. dub 2010

Tak my taky se nějak extra nerozcházíme ve výchově, ale Honzík to na MM zkouší tak, že se snaží něco u něj vyřvat a manžel "chytře" samozřejmě couvne jen aby malej neřval a když je tady s námi dýl, tak já pak kluka musím srovnat, protože to samozřejmě zkouší i na mě, ale i kdyby si měl plíce vyřvat, tak necuknu, lepší teď necuknout, než mít doma pak peklo 🙂

paolin
6. dub 2010

uf! tak už jede nový web. jdu se najíst...

martinka79
6. dub 2010

čusík byli jsme venku a potom kafíčkovali se sousedkou...
no u nás tedy jsme oba prevíti..., ale já občas vyměknu, ale jen v mezích normy.... 😀
PaVLI ČEKÁM NA REFERENCE SUŠUČKY... sice jí nijak moc nechci,ale řešili jsme ji také.... 😉
Evi Nikolce vyřídím gratulace.... 🙂 bude pyšná. jo až dovařím a doklidím ten binec po návštěvě tak hodím fotečky.... se těšte na mé dětičky... 😉
Pavli každá rada drahá jedině vydrž matko vydrž.... a na řvaní nedej popadni ho a šup s ním na chodník a když ani to ne tak ho dvakrát odnes domů a má smolíka... 😀 a nakonec radím viď... 😝 jsem to ale slepice.

anta
6. dub 2010

Ono je taky zajímavé, Pavli, že když jsme všichni tři doma, tak Honzík je jak utrženej ze řetězu a když jsem s ním sama anebo MM sám, tak se chová naprosto jinak, je klidnější. Ale teda s tím vynucováním to vesměs zkouší jen na manžu, což jsem moc ráda 😀 😀 😀

anta
6. dub 2010

Ahoj Marti, nejsi slepice, tady je totiž každá rada drahá a ty je rozdáváš zdarma, supeeer. Lámu si hlavu nad dětským pokojem 😉

martinka79
6. dub 2010

Jani protže TM povolí a on to ví...
To je klasika TM taky není denně s malým no... neboj to se srovná a když ne tak Tm bude mít peklo se synem. 😀 ne legrace to bude ok.

martinka79
6. dub 2010

NELÁMEJ kup postel nějakou skříň na šaty, knihovnu a police a šup volný prostor na hraní... počkej za chvilku ti bude vyhazovaT VĚCI ZE SKŘÍNĚ A CHTÍ SE ŠATIT SÁM JAKO mICHAL TO JE POTOM RACHOT S ÚKLIDEM.
moje rady to jsou jen nápady... ale snad někdy potěší

martinka79
6. dub 2010

pádím uklízet nebo mě j... z toho mrdníku co tu vytvořili dva rarášci. ☹

e.k.t
autor
6. dub 2010

no tak vyhazování oblečení je Jolčin sport už dlouho ☹ ale co naši to přežili taky tak hlavu vzhůru 😀

martinka79
6. dub 2010

jj u nás to je důvodem hledání toho co potřebuje... si obléci.

e.k.t
autor
6. dub 2010

Pavli to víš že i šatstvo, ale Joli to nezajímalo 😀 😀 😀 zato maminka je spokojená 😉

martinka79
6. dub 2010

Ukliázeno uvařeno... tdy to dělají už spotřebiče..

martinka79
6. dub 2010

celé odpoledne venku a teď si doma s Míšou hovíme. sice je venku nádherně , ale prdelín neměl čas, venku se počůral tak šel domů a rovnous e vyspršila teď relaxuje. 😉

e.k.t
autor
6. dub 2010

to já přežívám v práci a to už tu byla i kontrola 😝

martinka79
7. dub 2010

jéééé si začala službu a auž těkontrolovali, fuj...
já chystám Nikolku a jdu hajat za Míšou... ten spí..

anta
7. dub 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík včera usnul v půl osmé a hučel od čtvrt na šest ráno, ale zatím vypadá v pohodě. Venku svítí sluníčko, ale je tam chladno. Večerní ukládání po novém stále jde, Honzík si usne, kdy chce, ale důležité je, že nepláče. S MM to chápeme jako velký pokrok. 😉

anta
7. dub 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík včera usnul v půl osmé a hučel od čtvrt na šest ráno, ale zatím vypadá v pohodě. Venku svítí sluníčko, ale je tam chladno. Večerní ukládání po novém stále jde, Honzík si usne, kdy chce, ale důležité je, že nepláče. S MM to chápeme jako velký pokrok. 😉

anta
7. dub 2010

Zase se mi to objevilo dvakrát, no to je děsný 😠

paolin
7. dub 2010

ahoj holky! včera mi bylo blbě, tak jsem nějak odpadávala 😀
Jani, furt to nějak blbne, co? Adam usnul včera až v 9 večer! a to poo spal do jedné..mě z něj asi brzy hrábne či co.
venku je krááásně sluníčko, ikdyž zima. tak půjdeme ven 🙂

martinka79
7. dub 2010

ahojky my půjdeme ven až kolem té desáté na pískovišti máme ještě námrazu... 😉 teď pohádkujeme. u Nás se spí tak nějak jak to jde... Usne do půl deváté... nějak němůže zabrat, ale zase vstává kolem té třetí odpoledne a ráno si přispí... 😉

martinka79
7. dub 2010

zase tady nikdo není.. ach jo. 😢
já jdu vysát ložnici a nějak mám hotovo. 🙂
dnes budu dělat jakési tvarohové kulikčy co jsem našla na mimi bazaru jsem zvědavá jak prdelínovi budou chutit... včerejší brambory zapečené byly lahoda. 😉

anta
7. dub 2010

My byli venku, tak to víš, je krásně, tak člověk si říká, co doma. Dala jsem do ložnice nový lustr, vyměnila žárovku a tak se vůbec postarala opět o chod domácnosti, peče se mi masíčko v troubě, dítě seká dobrotu, no co si víc přát. 😉

anta
7. dub 2010

Brambory zapečené ty já teda moc ráááááda, mňam mňam 🙂 Když tu bývám zase já, tak tady taky nikdo moc není, tak si pokecám sama 🙂 🙂

paolin
7. dub 2010

tak my jsme doma. venku paráda. jen Adam...háže mi po dětech písek a kameny a vůbec...jednu holčičku zasypal až na spoďáry ☹ to mi řekněte, co s ním. nedá si říct a nedá. bude z něj pěký sýgr a ze mně neschopná matka. opět 😀 takový ten typ, co jen se blíží k pískovišti, maminky se raději balí 😒 s Adamem není řeš vůbec žádná. když mu to potom vysvětluju, tak děla tytyty, jako že se to nedělá a příště zase - šup pískem. je tak rychlý, že nestačím reagovat. no, asi ho jednou zasypu taky, ať vidí, jaký to je nebo co 😉