Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. dub 2010

krásnbé ráno všem... ty ATB jsou asi pěkné driáky cítím se fitko.... sice v krku něco málo je, ale to je už lahoda. Končeně se najím... 🙂 i káva mi chutná.

martinka79
29. dub 2010

Evi no dost mě to štve... ☹

martinka79
29. dub 2010

evi volala jsem ti.... 😉

paolin
29. dub 2010

Marti, tak to je super, že j líp!

Budu dělat Adamovi dort. jen nevím, jestli dnes nebo až zítra..jestli to dnes není brzy. co myslíte? 😉

martinka79
29. dub 2010

PAvli není... to brzy.
Návštěva se vyvedla bylo to super až na našešho raracha... 😀

anta
29. dub 2010

No já si teda dneska s Honzou opět užívala, např. nemohl se trefit rukou do rukávu, tak ztropil kvůli takové pitomině výtržnost a stačilo mu vůbec málo, aby se naprdl ☹ No dává mi chlapec zabrat, tak se aspoň můžu těšit, že bude líp. 😉 Ale je fakt, že jsme byli i na motorce a to je co říct, byl tedy předem upozorněn na to, že pokud má v plánu z ní slézt za 5 minut a že se s ní budu hodinu a půl pak tahat, tak že jí dám prvnímu chlapečkovi, kterého potkáme a to jste měly vidět, jak způsobně z ní neslezl 😀 😀 😀 Nechtěl mi skoro celý den ani jíst, odsávala jsem mu nos, protože měl neustálý hysteráky, ale ty slzy! No neznat ho, tak si snad myslím, že ho někdo zbil 😀 😀 😀

anta
29. dub 2010

No já si teda dneska s Honzou opět užívala, např. nemohl se trefit rukou do rukávu, tak ztropil kvůli takové pitomině výtržnost a stačilo mu vůbec málo, aby se naprdl ☹ No dává mi chlapec zabrat, tak se aspoň můžu těšit, že bude líp. 😉 Ale je fakt, že jsme byli i na motorce a to je co říct, byl tedy předem upozorněn na to, že pokud má v plánu z ní slézt za 5 minut a že se s ní budu hodinu a půl pak tahat, tak že jí dám prvnímu chlapečkovi, kterého potkáme a to jste měly vidět, jak způsobně z ní neslezl 😀 😀 😀 Nechtěl mi skoro celý den ani jíst, odsávala jsem mu nos, protože měl neustálý hysteráky, ale ty slzy! No neznat ho, tak si snad myslím, že ho někdo zbil 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. dub 2010

Marti bylo to fakt super. Oba se předvedli ze všech stran. Mám zbývá asi 15 kilometrů. Joli hned usla a ještě spí tak to třeba bude bez ble

martinka79
29. dub 2010

Evi super, dojeli jste fajnově,,,, 😀

e.k.t
autor
29. dub 2010

jj tak přes Poděbrady to bylo 100kma zpět přes Kolín 90 😉

Joli vykoupaná a v postýlce 😀 asi jí to 90 minut nestačilo 😀 😀 😀

anta
30. dub 2010

Ahoj holčinky, tak u nás noc naprosto příšerná, Honzíkovi asi rostou pětky a plakal v noci jak o závod, chudáček můj, ten bude zase asi příjemnej. Je mi ho tak líto, tak na něj budu asi hodná 🙂 MM byl včera v hospodě, tak jsem měla večer klid 😉

martinka79
30. dub 2010

Ahojky holky, Jani tedy chuděrka hozíka ty samo také. u nás noc dobrá... a Míša se právě fotil s králíkem od tedy Evči, a musela jsem mu dát mašličku... joa jmenuje se prý Martina. Novinka je že umí jména rodičů a TITi je NIkol. říká to famozně... 😉

martinka79
30. dub 2010

fotečky

anta
30. dub 2010

Marti, krásný 😉 Teda já mám dneska náladu na ho...., jak mě kluk zkouší od toho minulýho pátku a ještě v noci, jak nespí, tak už fakt jedu na autopilota 😝 Potřebuji rychle zlepšit náladu 😉

paolin
30. dub 2010

ahoj holky!
Jani, máš to zase trápení, viď? zoubky jedny....snad je už trochu líp!
jéé, Marti, foto supr 🙂
včera jsem teda udělala ten dort. chtěla jsem udělat vláček - mašinku a vagonek a vyšel z toho traktor s přívěsem 😀 pak jsem tam přidala dvě svíčky a je to jasný tirák 😀 no pak pošlu foto 😀
u nás je dnes táááák krááásně!

anta
30. dub 2010

No je to trápení, tuším kombinaci vzdoru a zubů, je to s ním těžký, z ničeho nic se vztekne, nedá se s ním vůbec najednou rozumně jednat, je to jen o přežití, ale je to síla 😒 Člověk se ho nesmí dotknout - tím myslím, že se nechce nechat ani převlékat apod.. No děs. V noci spal na hovno, teď šel o hodinu dýl, než chodí, člověk má fakt pocit, že všechno dělá špatně a že je zlej a já nevím co, ať žijou depky 😎 Vůbec nevím, co s ním. Nevšímat si ho? To mi přijde blbý, všímat si ho, to je taky blbý 😀 😀 😀
Tak to jsem zvědavá na ten tvůj výtvor, určitě to bude moc fajn. Já už začínám také konečně péct, jsem se rozhodla, že nechci být opožděná 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. dub 2010

u nás se tada ve 22 spalo, vstala po 8, mm je na denní a já se v 9 dověděla že kolegu odvezli do nemocnice a mám noční, doma nenavařeno nenakoupeno, nic nenachystáno a hlídání nezařízeno, ach jo, no maso už se peče, játrová omajda se vaří a gulášovka se dělá

anta
30. dub 2010

Evi, no to je radost teda. Tfuj a jak to vyřešíte?

martinka79
30. dub 2010

Evi dovez Joli k nám... 😉 drž se holka. my byli až do půl jedné venku u nás se zase nakládalo jeřábema to bylo něco pro Míšu on je poslední dobou hodnej až na srdce...livné výlevy na jiné dě+ti, že vše je moje, ale dnes půjčil sousedovic vše....
Čekám odpoledne tchýni na celý víknd a zítra zase dojede tchámn m¨áme to teď v rodině maliánko komplikované.

Janičko drž se holka a neklesej na mysli, on to bude dobré....pokud je negativista a řve tak si ho kldině chvilku nevšímej stejně mu nepomůžeš když nic nechce a ty čerpáš energii zbytečně... drž se myslím na tebe.Joa spečením šup přidej se k nám ono je to prima děti to rády baští. třeba rybízový koláč s tvarohem a těsto z jogurtu pro děti dělikatesa, i když Joli si tedy moc nedala, ale Míša jo.... tomu chutnají všechny buchetky. 😉

Pavli ty jsi šikula se těším na pohled dortíku. Já loni dělala mašinku a vagonky a koleje... 🙂 🙂

anta
30. dub 2010

Marti, tak nějak tuším, že to bude dobré, zdá se mi už po spaní lepší, klidnější 😉 Díky, že na mě myslíte, o víkendu ho nechci ani vidět, chacháááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. dub 2010

no dovařeno, a v 15 nás oblíknu a naložím do auta a pojedu k mm rodičům, tam vyložím Joli, pak převezu auto mm do práce, aby se k nim dostal a sama sednu na vlakk a pofrčím do práce a mm po práci pro Joli. večeři má hotovou, takže pohoda. jen jsem se těšila na volno a že něco doma udělám a ono prd 😝

anta
30. dub 2010

To je takový dost na nic, teda to ti fakt nezávidím. Holčinky, Honzík se zklidnil, hurááááááááá, škoda, že nepiji, hned bych se vožrala radostí, fakt 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. dub 2010

no jo, kolegu chytly ledviny, tak se nedá nic dělat, jen zrušit plány a fofrovat 😝 no horší je že měsíc je zpracován, tak mi to prý kolega někdy vrátí, le fakt nevím kdy, svátek vude neproplacený a hodiny za něj mi vrácené nebudou, to nejde. no co nadělám 😝

anta
30. dub 2010

No jo no, mně by vadilo, že by nebrali ohled na to, že máš dítě. Jinak máme doma omalovánky s mašinkou a je tam nakreslená výpravčí s tmavými vlásky, tak jsem jí hned pojmenovala Evička 😀 😀 😀 . Dneska s Honzou ani ven nejdu, je unavenej, má puštěný prasátko Pepu a válí se v postýlce, dal mi i pusinku jako že kámoši 😉

e.k.t
autor
30. dub 2010

taky zkusím nějakou fotečku

e.k.t
autor
30. dub 2010

no mohla jsem říct ne, jsem někde na návštěvě, ale nechci lhát

anta
30. dub 2010

Evi, jsi poctivá, já bych to udělala taky, nemysli si, člověku je to blbý lhát 😉 Fotečky - super 🙂

e.k.t
autor
1. kvě 2010

jako kdybych měla něco domluvenétak taky uslyší ne 😉

anta
1. kvě 2010

Teda holky, s tím naším klukem teda ty hormóni flákají, to je fakt síla 😀 😀 Je najednou děsně uvztekanej kvůli blbostem a pak pláče tak usedavě, no dávají mu teda zabrat 😉

e.k.t
autor
1. kvě 2010

Jani to je vzdor, taky mám doma takový exemplář a dnes po té noční mám chuť jí nplácat, ale zatím se držím a občas houknu nebo i zakřičím, když houknutí nestačí

paolin
2. kvě 2010

Ahoj holky! Tak Áda úspěšně oslavil narozky. Myslím, že to bylo fajn, ikdyž švagr se nedostavil. Jen jsme to asi nějak přehnali se sluníčkem..a v noci Adam teploty, zvracení.. Teď je malátný a sedavý. Docela velká změna 😀 Vítek nakonec spal u babi, tak ho ta blicí noc ani moc neovlivnila a mohl se v klidu vyspat.
Jani, co dnes u vás nového u protestanta?
Evi a jak vy zvládáte?
Martince už je snad líp!