Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. čer 2010

Pavli tak jak to půjde honem do hajan.... a spát 😉 Vítek si dám pohajdu a bude hodný... uvidíš. max. povolej babičky...
No už je to pasééééééééé nějak to přstalo po dvo dnech tak si říám, že si tělo žádala malé pročištění,a le stejně se dr. zeptám.

anta
7. čer 2010

Já si taky myslím, že to můžou být nervy. Jé, Pavli, vy si taky, chudáci, užíváte 😒
Já Honzíkovi říkala, že teď tzv. musíme být na sebe hodný, ať to spolu pěkně vydržíme a hlavně si myslím, že jemu tak ani nevadí, že tady táta nebude, když tu není, tak si na něj ani nevzpomene a rozhodně nepláče, že tady není, což je dobrý, to by spíš asi plakal, kdybych tady nebyla já, to se hned ozývá "mama, mama" 🙂

anta
7. čer 2010

Tak holky, vše je jinak! MM bude s námi doma, hurááááá. Nevešel se do auta, tak řekl, že klidně jet nemusí a oni, že ať přijde do práce příští pondělí, jupííííííííííííí 😀 😀 😀

martinka79
7. čer 2010

Jani dobrý, fakt kocourkov, jak to najednou jde.... 😀 😀
my byli u MUDr. a máme jít na orl A´T VIDÍ NSO S RÝMOU A UVIDÍME DÁL... ASI ZÍTRA tam vyrazíme.
Jinak pohoda mám povrzenou přihlajdu do MŠ a moc nás chválila jak je skvělej a vychovanej... 😝 ALE ZNÁTE MĚ. MOJI SMRAdi... 😉 Nikolka dělá úkoly já jí dala spucunk... za 🙂 malování po nehtet a taky známky fláká to všechno, samo za to mohu já jak ji nevedu je jak divoká.... 😝 😝 😝

anta
7. čer 2010

Ale Marti, ty jí právě vedeš a ona asi trošku vzdoruje, neboj, vím, že jsi doooost dobrá máma, pořádáš různé akce pro děti a tak. Ty to máš prostě v sobě. S Nikolkou si hrají hormóni, tak jí řekni, že teta Janča asi udělá bubu, jestli tě bude zlobit 😉

martinka79
7. čer 2010

Jani, díky vyřídím jí to...
no je to někdy na palici... ať už jsou prázdniny... 😀

paolin
7. čer 2010

Jani, tak to je paráda 😀 tak kdybyste se nudili, zajeďte si do Chorvatska do hotelu Ivan 😀 je to do soboty zaplacený s polopenzí 😀

paolin
7. čer 2010

Marti, s hormonama nehneš...musí to být supr boj proti větrným mlýnům, co?
Adam usnul, jdu hrát s Vítkem člobrdo. Adam se nelepší. dělá mi to starosti..

martinka79
7. čer 2010

Pasvli stejně mi nejde na rozum, že ani minimum vám nevrátí.. uvedla jsi vážný případ nemoci... kamarádce tenkrát ano a docela nakonec dost... 😉

martinka79
7. čer 2010

no tak to je tedy pech s adámokem snad to bude OK. u nás se spúí stále též a vítr fučí jako blázen... 😉 jj boj to je akdo z koho...

paolin
7. čer 2010

Marti a měla kamoška pojištění? my neměli ani storna, páč by nám to uznali max 6 dní před. my to vlastně zrušili až v den začátku dovolené. do té doby nikdo nevěděl, co Adamovi je. až v sobotu ráno byla diagnoza zápal plic. nemohla by ses kamošky zeptat? co vím, tak bychom museli být pojištění pro případ nemoci. což jsem jaksi zjistila až včera..do té doby všichni mluvili jen o stornu. no, neznalost neomlouvá, že. poučení pro příště. ikdyž jsem říkala, že na to kašlu a budeme raději jezdit jen po ČR. škoda. Adamovi loni to moře fakt hodně pomohlo. přes zimu nebyl téměř nemocný.

anta
7. čer 2010

Chudinka Adámek, toho, když něco čapne, tak to stojí za to, viď? Tak se všicí pěkně držte, ať máte už klídek taky. 😉

e.k.t
autor
7. čer 2010

Marti tak to je mazec, no bojujte bojujte, třeba to půjde rychle, ale chce to holt kolektivně, no pěknej vopruz

Jani to se srovná, myslím na tebe

Pavli no tak to je masakr, ale snad už kéky zaberou a bude o moc líp, ještě že jste nejeli

anta
8. čer 2010

Ahoj holčinky, kdepak jste, že tu nejste? My za chvíli jedeme s Honzulínem koupit nějaké ty sandálky, tak snad něco poseženeme. 😉

e.k.t
autor
8. čer 2010

Jani držím pěsti aby byl lov úspěšný

anta
8. čer 2010

Tak jsme pořídili, no 650 Kč jsem za ně vyblajzla, jsou to sandálky od Žirafky, tudíž zdravotní, asi je to tak lepší 😉 No přiznám se, že jsem chtěla levnější, ale oni neměli.

martinka79
8. čer 2010

čusík jsme domas tak podezření ana nalergii je a dostali jsme jakýsi sirup a pak se uvidí chápe to ... čekali jsme přes hodinu . mazec...
pak prochajdu a park atd a káva u kamarádky teď se spí doma... 😉
musím napéct perníčksy na jednu akci... tak budu v zápřahu...
Kamrádky se zeptám a dám vedět.. písnu jí... SMS. 🙂 🙂 🙂

martinka79
8. čer 2010

😀 😀 Jani cenA VYŠŠÍ,A LE JE TO KVALITA TAKŽE SUIPER. JÁ NEKOUPILA SANDÁKLE PÁČ JSEM NĚJAK NENAŠLA TY PRAVÉ... NOSÍ PO nIKOLCE JE...

e.k.t
autor
8. čer 2010

ahojky tak my z alergo doma, opět kapky zyrtec a ještě nám Joli oočkovala na klíšťovku tak spokojenost, takže 1000 v trapu, ale co, hlavně zdraví, já dostala zodac, a vyzvedla jsem si na štítniou žlázu tak to jde 😉 očkování 600 ale možná pojišťovna něco vrátí

e.k.t
autor
8. čer 2010

Jani to je celkem přijatelná cena za zdravotní. Joli má z lékárny asi za 540

anta
8. čer 2010

Evi, také jsem dala přednost zdraví než penězům, to se nedá nic dělat. Jedna kámoška mi nabízela botky, ale já jsem to odmítla, protože se ještě bojím, aby Honza dědil ošlapané botičky po jiném dítěti, nechci mu huntovat nožičky. 😉

e.k.t
autor
8. čer 2010

no někdy je to potíž, já dávám po jiných dětech ty botičky v nichž není tak často, nebo jsou jen na ven na dotrh, jinak bačkorky má na doma vždy dvoje nové a k babičkám na občas dám i po někom, tam není tak často

martinka79
8. čer 2010

čusík holky já jsem břídil.kupuji nové,ale nosí i po Nikol. ☹ ☹ prostě tak... jsem žena činu...

e.k.t
autor
8. čer 2010

Jasně Marti na střídačku a to zase tak moc nevadí, nejhorší je kdyjsou vychozené boty které se nosí dlouhodobě to je pak průšvih, ale jinak takové to prstřídání si myslím až tak moc neohrozí nohu, protože ty vychozené moc steně nedáváš a ty trošku to nezkolí

e.k.t
autor
9. čer 2010

tak za chvíli se vypravíme s Joli na popravu zvanou zubař, to jsem zvědavá jak ji zvládnu, včera jsme ji nazlobili u dr že dostala opiďáro, tak to dnes bude opravdu nádhera, jenže na ni tentokrát holt budu sama

martinka79
9. čer 2010

ahojky no u nás pohoda Míša už venku bublifukuje.. já tak nějak uklízím a přitom jsem s ním... 😉 mám tu těsto na perníčky... je úžasné. musím napéct ještě jednu dávku na akci sobotní,... 🙂 sluníčko teprve leze.
Evi zukába vydrž... u nás to bylo Ok, Míša šel do sebe a nezlobí... a dokonce se mu dá vše vysvětlit.. tak snad to chvilku vydrží..

paolin
9. čer 2010

ahoj holky!
já taky Adámkovi dávám boty po Vítkovi. má vždy jedny nové a jedny zděděné rezervní.
byli jsme na chvíli venku v kočárku. no nadšení na obou stranách 🙂 Adámek dnes v noci docela spal, jen na něj pořád nesmí sáhnout nikdo jiný než já 🙂
Evi, tak ať zubajdu zvládnete a vše je OK!

martinka79
9. čer 2010

pavli tak to jsou prima pzrávy. kamarádka zatím nenapsala... a já netuším jak slouží, ona totiž je zdrav sestra a nechci ji vzbudit po noční...

paolin
9. čer 2010

Marti, jsi hodná! Díky! Museli mít pojištění..
Z cestovky nám řekli, že to záleží na hotelu, jak se k tomu postaví. Včera jsme tam psali. Už jsem s nimi komunikovala, odepsali do cca dvou dní. Tak snad se ozvou a snad to bude pozitivní...
Vítek odjel se školkou na zámek do Slavkova.

martinka79
9. čer 2010

jé se má...
No držím pěstičky, aby aspoň nějco vrátili...