Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
14. čer 2010

ahoj holky 🙂 ,jee Honzik uz spinka ve velke postylce ten se ma!Taky se tesim jak bude mit Vanula velkou postel! Potvora ted stavkuje a nechce spat cosi tam vyklada asi na ni budu muset vlitnout. Jinak diky ze na me myslite a posilate energii!Jste hodny!Ve stredu rano jdu na oznaceni toho nadoru a jsem zvedava na kdy mi naplanuji dalsi chemo.

paolin
14. čer 2010

ahoj Mony! no a tak jinak se držíš? by ti už mohli naplánovat nějakou tu operaci, ať máš klid..

monkia.pv
14. čer 2010

ale jo jinak se drzim!To 3 chemo mi sice dalo celkem zabrat-byla jsem po nem silene unavena a sezralo mi to hodne bilych krvinek,takze jsem byla denne v nemocnici na krevnim obraze a pichali mi injekce,takze celkem zahul,ale jinak dobry!No uvidime co udela to 4 a jak se zachova ten nador,ale v Praze dr.rikal ze davaji tech chemoterapii 8 a pak az operaci,tak nevim jak se k tomu postavi tady u nas,primar se k tomu zatim nevyjadril.
a co vas skolilo ze jste neodjeli na dovcu?

anta
14. čer 2010

Ahoj holky, ahoj Moni, jsi v pohodě a vše bude v pořádku 😉

anta
14. čer 2010

Honzík se zase válí, je to normální? To je teda pecivál jako blázen 😀 😀 😀
Moni, mně taky HOnzulák stávkoval a nespal, já byla na mrtvici, ale už to přešlo, teda aspoň doufám 😉

monkia.pv
14. čer 2010

ahoj Jani,jj vse bude ok ja vim!To nase dite v te postylce porad jeste nespi! 😠
Pavli,Ada mel zapal plic?!Chudacek malinkej!Kde k tomu prisel?

monkia.pv
14. čer 2010

no ona Vanula je asi prespana dneska spala skoro 11 a pul hodiny,tak co po ni jeste chcu ze? 😀 Ted tam dela certika-slysim jen ble,ble,ble 😀

monkia.pv
14. čer 2010

tak uz jsem to vzdala a vytahla jsem Vanesku z postylky!Doufam ze nebude prudit!

martinka79
14. čer 2010

čusík holky, ahojky Mončo, no já dala prdelínka spát až jsme spolu uvařili a usnuli.... 😀 já jsem nějaká KO.

martinka79
14. čer 2010

holky dnes to asi do večera nevydržím jsem KO a to má spousty práce jak dobít baterie... jedu už na rezervy

paolin
14. čer 2010

Marti, tak šup se vším flákni, než to flákne s tebou! práce počká..

anta
14. čer 2010

Taky to na mě nějak padlo, jsem nějaká taky unavená 😅

e.k.t
autor
14. čer 2010

Ahojky, tak jsem dorazila a jsem úplně happy, sehnaly jsme dvě suprový podprsenky a s dvouletou zárukou i na kostice, plavky a já za sebe s Joli taky dyla tícku, no mám tepláčky a kraťasy a 2 trika a botky a Joli 2 pyžama s krátkým rukávem a nohavicema, v poledne super salátový oběd, pak přejezd s trochou bloudění k dr Majda na Gyn a já na oční a obě na 1****, pak pro Dendu do školky, no to bylo překvápko, že pojede naším autem a se mnou, potom se ještě 3 ještěrky vydováděly, pak za mm do práce, převzít papíry a potom už frrrr domů, mm jsem poslala s kolegou na pivko a samy jsme dofrčely domů. No zážitků fůra a den sice moc mokrý ale supééérr

e.k.t
autor
14. čer 2010

Moni to je dobře že se dr snaží, no je to fakt záhul, ale moc na tebe myslíme a posíláme moc moc energie.

anta
15. čer 2010

Dobré ranko, holčiny. Tak sundavají z jedné strany baráku lešení a budou to teď dávat na druhou stranu. Koupíme si s mm televizi, protože nám pak půjde normálně i satelit, to bude koukání 🙂

monkia.pv
15. čer 2010

dobre rano!Jani vam opravuji barak?To je radost ze?Bouchani atd. U nas od rana sviti slunicko,tak snad to vydrzi!Nebavi me sedet doma!Vcera u nas byla kamoska s malym a co tady ty deti udelali za bordel,no hruza!

anta
15. čer 2010

Ahoj Moni, no dělají rekonstrukci baráku, už asi zbývá ho jen natřít, ale toho bordelu, co máme doma, hlavně rozlítaný polystyren, nedá se toho vůbec zbavit 😝

monkia.pv
15. čer 2010

no to verim ten bordel z toho musi byt hroznej!Holky co jste delali s kocarkama co jste meli na prcky-myslim kdyz byli miminka!Prodali jste je nebo je mate jeste doma?

martinka79
15. čer 2010

Ahojky holčičky, mám depku... a starosti... atak je krástce.
Mončo ahojky já kočárek darovala na povodně... jedné rodině už loni... 😉 i autosedačku... a oblečky nějaké.
Golfky ty mám doma pro sousedku a strýčka příhodu..., ovšem my v nich jezdit nebudeme... 😀 😀
Jani ten polystyren je jak živej viď to znám z domu když se dělalo.... až bude po všem pošleš kluky ven a vycídíš dům... 😝
Evi ty jsi šikula... já nějak sice musím nakoupit Nikolka, 30.6.odlétá do Černé hory, ale nemám sílu a náladu, jsem fakt nějaká divná. Večert o vidím na projíž´dku na kole sama.... klid a pohoda... nebo zalezu do pelechu.... nevím. ☹

monkia.pv
15. čer 2010

ahoj Marto,tak to me nenapadlo darovat ho na povodne ☹ !Copak te trapi?

martinka79
15. čer 2010

Mončo, no tak nějak celkově vše... Nikolka mi odletí pryč a já už teď ,mám depky z letadla... a taky mám starosti s Míšou má od soboty průjem... jedeme na výtěr za chvilku. a do toho ta rýma se kterou nikdo nic moc nedělá... a tak. znáš to.... prostě se necítím nějak OK... a lehce se vytočím. 😒 jdu se učesat namalovat apojedem, nemáme dnes auto musíme busem.
uvařila jsem si oběd kynuté jahod. knedle tak aspoň tak... 🙂 🙂 🙂 ty se samo opatruj.... co jsou moje starosti proti tvým... 😉

anta
15. čer 2010

Moni, mně se kočárek podařilo udat v bazárku, sice za pakatel, ale lepší než nic a hlavně to poslouží dalším lidem, což vím, protože mi tady pořád jezdí po ulici s holčičkou 🙂

monkia.pv
15. čer 2010

Marto neboj Misa bude v poradku a Nikolka taky!Z letadla bych mela taky hruzu,ale myslim ze je to bezpecnejsi nez busy ty maji porad nejaky havarky.Hele starosti jsou starosti a kazdy je mame jiny.
jani bazar me taky napadl.

anta
15. čer 2010

Taky jsem dneska nějaká rozmrzelá, kluk spadl v noci dvakrát z postele a plakal, tak pořád přemýšlím, kde sehnat tu bočnici, myslela jsem, že bych něco vyrobila, ale pořád mě nějak nic nenapadá a to si myslím, že jsem vcelku továrna na nápady 😀 😀 Asi to objednám přes internet, ale to se mi taky moc nechce, neb se bojím, aby nepřišel nějakej šmejd nepoužitelnej 😒 Takže si od rána lámu hlavu. Je fakt, že oproti Moni, jsou to hov.. starosti, ale i tak mě to trápí 😅 😅

e.k.t
autor
15. čer 2010

Dobré ranko

Marti posílám energii, namaluj si oranžovo čevenej obraz a to bude optimizátor, uvidíš
Ale nervy přejdou a bude dobře, rýma no jestli je alergická tak by se měla zmírnit po lécích na alergii, Joli má Zyrtec v kapkách a od té doby fakt pohoda. teď dva večery co byla u mm rodičů nedostala, mm je zapoměl doma a už ten atopík vylezl na tváři a krku 😝 ale to zase emizne a rýmu dostala taky, tak myslím že zase odejde, jak se stabilizuje ta alergie 😉

Moni, to po dětech bývá na generální úklid, ale já to mám teda ráda, protože ti malí enerdžajzři tak dobijí ty záložní zdroje že je to s údivem 😉

Jani dodělají reko a po čásku už bude vše dovytřené a už si ani na ta muka nevzpomenete a hlavně úspora tepla bude fakt příjemná, tal led vydéržať jak říkávala naše teti 😉

monkia.pv
15. čer 2010

Evi me to vcera spis vybilo baterky 😎 ,Vaneska je takova milovnice ze porad Filipka mackala a pusinkovala a jemu se to vylozene nelibilo,tak jsme musela porad zasahovat a porad jsem ji musela upozornovat ze jemu se to nelibi at to nedela atd. a to se zase nelibilo Vanesce ze, takze bylo veselo a cely byt vzhuru nohama,hracky vsude,pastelky po zemi,balonky ve vane a podobne,jeste ze loznice byla zavrena jinak bych asi v noci spala s nejakym medvedem 😀
Jani a tam kde jste objednavali Honzikovi ten pokojik tak tam tu bocnici nemaji?

anta
15. čer 2010

Moni, taky mě to napadlo, ale zatím se dívám na internetu a odpoledne vezmu kluka do kočárku a půjdeme shánět 😉

martinka79
15. čer 2010

Jani co koupit bočnici v ikee... tam je prodávají nebo prostě jen prkno... klasika v obi či jinde přímo nařezané na míru... a oblepené dýhou a navrtat na postel...
neboj honzík přestane padat.... až zruším postýlku dej muj tam tu madraci z ní....
Jinak výtěr hotový, Míša spí usnul v buse... za tři dny výsledky... a znovu na ORL tentokrát jinak DR. nebyla spůokojemá se zprávnou doktorky... ☹
jinak je to někdy prostě náročné.-..
Mončo jé nepořádek po návštěvách to znám, ale to fakt docela lepší než po dělnících... 😀

evi díky moc, MOnčo taky za podporu... fakt nějak nezvládám psych...

monkia.pv
15. čer 2010

jo tak to jo!Ja jsem ted dala malou spat,tak snad dneska bude klid!Jak se vzbudi tak musime jit nakoupit.A ja se ted jdu natahnout,tak zatim pa!Posilam jednu fotku z minulyho tydne 😉

anta
15. čer 2010

Holčinky, my dneska máme s mm 3 roky od svatby, huhůůůůůů a za 12 dní bude mít kluk 2 roky 😀 😀 😀