Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. čer 2010

No já se dneska cítím taky nějak prapodivně, ale nemocná snad nebudu. A jéje, copak Adámek prováděl? Ty mámo jedna, že jsi mu něco zakázala 😀 😀 😀 Honzík je taky občas nějakej vztekací, ani se mu nedivím, já jsem taky naložená 😀 😀 😀

paolin
30. čer 2010

😀 aale, scéna kvůli tomu, že měl dát kyti pí učitelce a nemohl si ji nechat. tak ječel kytíííí kytíí a ječel a ječel..

paolin
30. čer 2010

pořídili jsem Vítkovi k narozkám balonky a hélium. dostali jsem k tomu dalších 30 balonků zdarma. na 10ti je číslo 5, ostatní jsou jen barevné. jsem zvědavá, jak to bude vypadat 🙂 taky jsme pořídili přes aukro lampiony přání za 340,- 10ks.
jestli poletí, je to supr cena 😉 vymyslela jsem je Mirkovi jako dáreček pro klienty na cytogenetickou konferenci. mají ji letos v Beskydech, to by mohlo být supr vypustit 150 lampionů naráz 🙂

anta
30. čer 2010

Tak znovu, Adámek to umí 😀 😀 , vypadl mi internet 😀 Já chci mm pořídit k svátku takovou malou domácí dílničku, aby měl všechno nářadí pěkně na jednom místě a aby to bylo přehledné, ještě to musím ale celé vymyslet 🙂

anta
30. čer 2010

Pavli, super nápad, chválím tě 😉

e.k.t
autor
30. čer 2010

Pavli to jsou super nápady, balonky budou jistě mít úspěch 😉 ,

Jani ty to vykoumáš, z toho nemám strach 😀

e.k.t
autor
30. čer 2010

@martinka79 to víš že na tebe všechny moc myslíme, jak to zvládáš, ale neboj ono to bude úplně v pohodě 😉

anta
30. čer 2010

Tak pár nápadů mám a se zbytkem pomůže internet. Ráda bych asi pořídila nějakou jako skříňku se šuplíky, no takovej ponk, uvidím 😉
Taky jsem si říkala, jak to Martinka zvládá, ale myslím, že to bude jen dobrá zkušenost, no jo, děti rostou, jednou taky budeme dojatý, až nám pojedou třeba někam na tábor a tak 😉

paolin
30. čer 2010

Jani, my pořídili přímo ponk a vedle něj už je krabice s nářadím. Vítek si s ním vyhral až až. Adama to moc netankuje. je to strašně statická hra 😀

anta
30. čer 2010

No já se právě obávám, že kdyby to bylo v krabici na zemi, tak by to Honzíka tankovalo dost 😀 😀 😀

paolin
30. čer 2010

tak to vypadá, že Adámek dnes nebude vůbec spát. no bezva! tak jsem jim pustila dobu ledovou a pak zase bude bazének.
holky, musím si postěžovat 😀 potřebovali jsem jet 3.-6. na veletrh do Německa-pracovně a zkusila jsem mamku, jestli by si kluky na den a noc nenechala a hádejte... 😅 prý, že leda tak Vítka. takže Adámka má hlídat o 20 let starší Mirkova maminka...??? sobectví mé matky nemá hranic 🙄 nebo lenost, nezájem...?? jako kdyby kluky hlídala každý den! Vítka měla naposledy na chatě, když se narodil Adam a to 2x a šlus. dost smutný toto..ségra je pořád v nemocnici a Káju hlídá druhá babičky. mezitím hlídá druhou neteř, takže to si přicupitá naše maminka a přes spaní Káju pohlídá a jede domů a nastoupí druhá babi. no chápete to? tak nevím. má mě to mrzet nebo štvát nebo co? je to něco podobného, jako o Janičky. babičky na baterku. jo a to si drahá máti domlouvá hlídání nějaké holčičky za peníze, páč jde do invalidního důchodu. už toho mam tak akorát dost, aby ze mně někdo dělal vola 😝

paolin
30. čer 2010

Jani, máme podobný. ale stál půlku
http://www.darovanek.cz/produkt/pracovni-stul-c...

e.k.t
autor
30. čer 2010

Pavli tak to je fakt síla, škoda že jsem v práci, bych ti je byla pohlídala ☹ kočenky máte to fakt těžký
beru kdyby ses chtěla jet bavit alůe pracovně tak to fakt nechápu, snažíte se být nezávislí na tom co kdo dá a nakonec toto, je mi z toho smutno a chápu tvoje rozčarování. Mirek bude taky pracovně pryč? nebo ti helfne?

anta
30. čer 2010

Pavli, je to hnus. My to máme tak, že vlastně nic, máma pořád akorát hlídá Valinu, to je samý Valina sem, Valina tam a na nás se z vysoka se*e 🙄 Po takové době už by tě to asi tolik mrzet nemělo, ale je fakt, že to naštve, je to nespravedlivý, hlavně když člověk něco fakt potřebuje, tak jako by nebyli. Moje máma je líná, prosím tě, zvednout prdel a dojet za námi a přitom se vozí vždycky v autě, já to nechápu a je fakt, že po ní už raději nic nechci, je to tak lepší a aspoň mi to tak nevadí 😉 Můj brácha, co má ty dvě děti, za ní už moc nejezdí, protože se mu nechce vozit děti mámě pod frňák 😒
Ten odkaz je na dětský ponk? Ale já chci doopravdický pro manžela, na tento mi přijde už trošku velký 😀 😀 😀

anta
30. čer 2010

Evi, ze začátku mě to strašně štvalo, ale na druhou stranu už jsem si zvykla a umím se zařídit tak, abych tzv. nikoho nepotřebovala. To mi ani neva, ale když jsem slyšela, že máma jezdí za tou Valinou na Vinohrady a brácha s dvěma dětmi bydlí naproti Valině a že se tam máma ani neukázala, tak to teda je fakt síla! 😠 😠

anta
30. čer 2010

Jo a máma si najednou Honzíka strašně pochvaluje, že je hodný a vychovaný, ale ještě mi nějak zapomněla říci, že jsem dobrá máma, to jsem ještě od ní neslyšela. Nezapomenu, jak mi řekla, že jsem stejná hysterka jak ta moje ségra s Valinou 😠 😠 To jo, to by jí šlo. No a předevčírem z ní vyklouzlo, že ségra děsně na tu holku pořád řve a že jí taky chvíli nenechá na pokoji a podobný záležitosti 😒

anta
30. čer 2010

Jo a ještě, Honzík opravdu chodí spinkat o hodinu později, spinká tak hodinku a čtvrt a dobrý. Takže si fakt posunul režim, jak jemu to vyhovuje a je fakt, že ráno vstává v půl sedmý, takže se nedivím, že chodí o hodinu později 😉 Uf, to jsem se rozkecala 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. čer 2010

Jani vím to je to hloupý, kdyby nikomu tak to nebude tolik mrzet, ale jednomu jo a ostatním ne, to se rozžvýkává pomalu a je to hořký, ale na druhou stranu víš jedno, můžeš na sebe být opravdu hrdá. Já bych bez pomoci nemohla jít do práce a fakt nevím jak bych to dělala, ale je fakt že Joli tam na hlídání musíme dovézt, jinak smůla. naši chodí oba do práce tak od nich moc hlídání nechci, spíš výjimečně o víkendech. nebo teď to bude na 4 dny a v srpnu týden, ale o to si naši vysloveně řekli 😉

anta
30. čer 2010

No je fakt, že jsem se chvíli cítila taková odstrčená, ale to jsem nevěděla, že se tak cítí i brácha. Taky na mámu prdí, hrozně mu vadí, jak je líná 😀 😀 😀 A aby jí vozil děti pod nosana, tak to pro něj nemá smysl, protože je to zajížďka a taky to nějak zvládají. Jeho manželka pracuje z domova, tak to nějak udýchávají, mají to těžké, ale myslím, že jsou oba dobří rodiče, dětem se fakt věnují a oba.
To jsem si tak vzpomněla, jak moje mladší ségra jednou řekla, že Honzík se prý dá utáhnout na vařený nudli, to jo teda, jsem na ní jednou zvědavá, jak ona bude zvládat dítě, předpoklady tady moc nejsou, co jsem si stačila všimnout, tak jí tu nudli pak vrátím 🙂 🙂 🙂

anta
30. čer 2010

A Evi, ta láska tvých rodičů k Jolince je naprosto úžasná, když si ji dokonce i zarezervují, to je super 😀 😀 😀 . Vy to zase máte těžký z jiné strany, chtěli byste být v klidu doma a věnovat se dítěti, ale bohužel to nejde, myslím, že život je fakt boj 😉

paolin
30. čer 2010

Mirek právě měl jet taky. Nakonec to vypadalo, že pojedu jen já, ale bylo to by vlstně k prdu. takže jsem to zrušili. škoda no..
Jani, já jsem blbá! já myslela, že chceš něco na nářadí pro Honzíka 😀
no to je jak u nás. dovést děti babi pod nos a ještě je tam hlídat, že. na to fakt taky ... dost mě mamka "baví" řečma, ať děti přivezu, jak pohlídá a když přijdeme tak má jiné plány nebo domluvu před tím zruší a dost často úplně zapomene. ha ha teda. když jsem byla v nemocnici, tak jsem se nechala po dvou dnech propustit. buď mohl Mirek zavřít firmu nebo já jít domů. babička totiž dělala chůvu jednomu chlapečkovi za prachy! a druhou jsme měli v nemocnici s rakovinou..připadám si, že obtěžuju... jak píše Evička - kvůli ségře se teď můžou posr.. tak je to dost hořký. nu, kašlu na to. jen budou nejspíš taky na chatě, tak se budeme snažit někam zmizet.
Evi, moc ráda poslouchám, jak fungují jiné rodiny, když svorně fungují. klidně piš 🙂

anta
30. čer 2010

No, Pavli, když ti povím, že bych si pomalu nemohla jít ani lehnout do nemocnice, protože by mm nikdo nepomohl, tak tomu nebudeš věřit ☹

martinka79
30. čer 2010

čusík Nikolka už bude za chvilku sedat k zemi... 😀 bylo to náročné,a le pozor neplakala jsem... anIkolka byla jako naschvál ve skupince samých kluků,a le jeden prima klučina se s ní hned dal do řeči a šli spolu... jsem možná raději kluci nejsou tak zákeřní... 😉

paolin
30. čer 2010

Jani, tak to jsme na tom stejně. leda tak kamarádi by pomohli, pokud by mohli. moje rodina ani prd. je to smutný. a parádně depresivní. holt se nesmí nic stát 😉 hele, Honzíka bych klidně brala 😉 dva nebo tři kluci, to už je jedno 🙂

martinka79
30. čer 2010

holky já vám je taky pohlídám, mám děti ráda a teď mám doma volno.... a od 7.7. budu mít dokonce dvě studentky 16leté neteř s kamarádkou...

anta
30. čer 2010

Já nepotřebuju hlídat, zaplaťpánbůh, dneska jsem zrovna nabídla bráchovi, že mu Vašíka vycvičím, prý je děsně nevyzpytatelný a nějak to s ním v poslední době nejde, tak říkal, že mi ho pošle kurýrem, ale prý vrátit, tak já nevím 😀 😀 😀
Ahoj Marti, jsi šikula, srdíčko se sice sevřelo, ale jsi holka tvrdá. S klukama je fajn, já o tom něco vím 🙂

e.k.t
autor
30. čer 2010

Marti tak to je super že to dobře probíhá

Pavli já vím jak to pak není snadné, taky si raději 1000x změníme směnu pokud to jde než Joli vozuit pryč, ale zase ona si to tam vysloveně užívá a se sestřenkama a to za ty moje nervy docela stojí, mají velký dvorek a zahradu. taky mi bylo smutno že pohlídat u nás je daleko a přitom by to pro ně byly 3 hodiny času i s cestou, nám to zkrátilo o moc odpočinek před noční nebo se tam musí jet sólo před denní, takže žádná hitparáda, ale Joli se tam těší

paolin
30. čer 2010

Marti, tak už se Nikolka čachtá v moři? tyjo, se tam úplně vidím 😀
jééé, holky, to je prča! zítra jdu s Vítkem na 5ti letou prohlídku a v pondělí maminka blekotala něco o tom, že půjde s námi - má to 5min od baráku a pohlídá Adámka, páč ta prohlídka je na dlouho. teď volala a prý aha, já mám doktora, já s vámi nepůjdu. cha chá! je jako přes kopírák 😝

martinka79
30. čer 2010

čusík hoplky bylo tohp nějak moc. zítra dokoukáma dočtu a napíšu jsem KO... 😝