Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. črc 2010

Honza to chytil od mm, ten měl smrtelnou nemoc na sedm písmenek, to jsem si vyslechla slovo, když si kejchnul 😝 😝 😀 😀

anta
1. črc 2010

Evi, pije kráááásně ukázkově 😉 Taky ta rýma z něj krásně jde, neteče mu z nosu moc, ale občas si kýchne, tak to odsaju a hned je líp 🙂

martinka79
1. črc 2010

Jani přesně ven byxch na 100%šla, já se loučím jedu na koupák. 🙂

anta
1. črc 2010

Tak, Marti, pěkně si zaplavej a netop se, byla by škoda 😀 😀 😀

anta
1. črc 2010

Pardon - byla by Tě škoda 😉

martinka79
1. črc 2010

@anta Jani neutopila Míša mi moc nedal šanci, ale sám se vody nebála jak se proháněl a krásně hrál.... super. 😉

anta
1. črc 2010

To je dobře, že jsi v pohodě. Věřím tomu, že Honýs by se vyřádil stejně, dokážu si to živě představit 🙂

martinka79
1. črc 2010

škoda, že nemůžeme vyrazit spolu na nějakou pláž s pískem... 🙂 Míša se nemá ke spánku... co u vás???

anta
1. črc 2010

Honzík se nemá k probouzení 🙂 Spinušká 😉 Zažěň loupežníka do postele a papá 🙂

martinka79
1. črc 2010

no zahnala,ale u nás to nějak nehrozí... 🙂

anta
1. črc 2010

Tak mu řekni, že nemáš čas 😀 😀 😀 A on usíná ve své postýlce? 😉

martinka79
1. črc 2010

jj posteli... on už má velkou, už byl u nás venku že prý nejde to mami nejde... 😀

e.k.t
autor
1. črc 2010

no jak Joli netuším, ale já bych si to s miškou vyměnila, a spinkala bych hned 😀 😀 😀

martinka79
1. črc 2010

no já bývala traky,a le nakonec jsem byla pozvaná na koukáníšké čerstvého mimi a pak jsme s MM seděli a opékali buřty a popíjeli jé to je krása, MM ve sprše. jen myšlenky na Nikolku jsou dšs běs snad je vše OK. 😉

e.k.t
autor
2. črc 2010

jé mimiško, tomu se říká rozptýlení, no u nás na hodně dlouho dobu u nikoho nehrozí, ale co, nějak to zvládneme 😉

martinka79
2. črc 2010

no já mám teď kolem sebe dvě.. a je to krása...
Kársné slunečné ráno holky z pelechu ven šup... 🙂

anta
2. črc 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík už je mnohem lepší neb to prsknul na mě a tím pádem se mu ulevilo, mně teda trošku přitížilo, ale Honýs už je na dobré cestě, zdá se mi mnohem lepší než včera. 😉

martinka79
2. črc 2010

Jani a tak to má být nakonec vše odnese matka... 😀 drž se holka panáka si dej pak ti bude hej.
Já zadělala na knedlíky apůjdu asi sekat trávu a plet zahradu už to zase chcce MM ještě chrupe...

anta
2. črc 2010

Tak to se teda TM má, to neznám spát takhle dlouho. Mně to neva, že jsem to čapla, hlavní je, že dítě je vysmátý 😉 Zjistila jsem, že je mi s Honzíkem čím dál tím líp, fakt že jo, už nejsem z něj tak utahaná a nevadí mi 🙂

martinka79
2. črc 2010

Jani já si Michálka vyložřeně užívám on si semnou povídá rozebírá různé diskuse a je prima smíšek, až na ně jakou tu náladičku 😀

martinka79
2. črc 2010

to je prima. MM se má já posekala trávu a tím ho probudila,jdu na ty knedle těsto mi vykynulo...

martinka79
2. črc 2010

knedluju

martinka79
2. črc 2010

jahodováááááááááááááá 😝

anta
2. črc 2010

To, že mají ty děti občas na nás držtičky, se dá krásně vydržet, neb naštěstí převládá pohoda, no a teď nám to ti naši chlapi naruší 😀 😀 😀

martinka79
2. črc 2010

Jani 😀 😀 😀 😀 😀 můj je zašitej v dílně pracuje do roztrhání těla, ale musím říci, že večer sám říkal. miláčku přijdeš za mnou ven až prdelu uložíš a potom venku vínko... buřtíci 😕 pohoda

anta
2. črc 2010

Tak to máš doma romantika, viď? Ó jak sladké, to mě tady manžel věčně chrápe u televize, takže včera jsme měli vážnou rozmluvu 😀 😀 😀

anta
2. črc 2010

Tak jsem ohřívala oběd a dítě mi vytvrdlo a ani se nenajedlo, však taky otevíral dneska diskuzní klub opět v půl šestý, takže je vidět, že je mu dobře 😀 😀 😀

paolin
2. črc 2010

ahoj holky! tak včera byl mazec den. ráno k Mudr, tam prohlídka, zase honem zpátky chystat narozky. Adam u Mudr lítal, cestu zpátky prořval. je to k ní 15 minut MHD, ale pro něj naprosto nezkousnutelná doba. strašný... 🙄 tak jsem si zase v MHD trhla ostudu, že nedokážu zvládnout své dítě. fakt netuším, co bych s ním měla už dělat, když si vztekle lehne a histericky ječí. ale oslava byla prima. balonky měly úspěch, dobroty taky a děti byly jak banda šílenců 😀 až stáhnu foto, dám je do albika. dělala jsem Vítkovi dort s obrázkem natištěném na jedlý papír a můžu doporučit. vypadalo to moooc hezky 🙂 Adam dnes scénuje od rána a já už jsem z něj zoufalá. nedá se s ním vůbec mluvit! ani na zadek nezabere! snad už půjde spát, chvíli si pohraju s Vítkem a půjdu balit.

anta
2. črc 2010

Opožděně, Pavli, Vítkovi vše nejlepší k narozeninkám a velkýho hubana😉 Netrápí Adámka něco? Možná má jen vzdor a nesnese všechno a všechny kolem sebe 🙂

anta
2. črc 2010

Docela jsem čučela, že Honzík to nachlazení přestál bez jakýchkoli scén a byl fakt hodný, to mě fakt překvapilo, čekala jsem, že bude protivnej jak sviňa a ono nic, je fakt, že když bylo potřeba nebo když cítil potřebu, tak honem za maminkou a ta ho vzala na ruku a on byl v klidu a já taky, moc si to občasné nošení užívám, mám ráda, když ke mně přijde a že chce vzít na ruce, dá si hlavičku na mé miniramínko a drží se jak opička a je moc spokojený a já taky, to ho vždycky musím poňuchňat 😉