Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. črc 2010

No jakoby v zápěstí, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

paolin
13. črc 2010

jestli nemáš skříplý nerv. nebo ten zánět z horka? kdyžtak si zítra zajdi ki ortopedovi.

martinka79
13. črc 2010

@paolin Pavli aha... sem si říkala, že by jste si něco koupili a ty to tajila... 😠 😠 😠 hele neboj určitě s tím něco vyvedete a na druhou stranu je to dobrodružství.... 😀

@anta Jani já taky na Tv nA koupám a je mi fučík jakou máme... toto mě fakt netankuje... 😀 😀 😀 ruka bolest to bude asi fakt zánět nebo na raženina... namazej si to něčím a kdyb to neustalo tradáááááááááá k dr.... jasné holka. nepřepínej to... 😝

martinka79
13. črc 2010

@paolin radíme stejně... my matky jedny

anta
13. črc 2010

Přijde mi to jako skříplý nervík, je to velmi příjemné, už takhle mám pocit, že mám málo rukou a teď ještě přijdu o jednu 😀 😀 😀

martinka79
13. črc 2010

Janouší o ruku tebe nikdo nepřipraví by si nedovolili... při pohledu na tebe.... 😕 😠 krčící se MUDr. se skalpelem..... 🙄 utečou....

anta
13. črc 2010

No mám skříplou pravou ruku, jsem levačka, takže houby alibi 😀 No jo, ale všechno dělám pravou, takže velký alibi 😀 😀 😀

anta
13. črc 2010

Ježiš, já se nudím 😀 😀 😀

paolin
13. črc 2010

Nene, Marti, psala jsem to už v loni 😉
Jani, pošli trochu nudy! Adam usnul až v 1 v kočáře. jinak je nesnesitelný. jdu naložit Vítka do bazenku.

martinka79
13. črc 2010

@anta máš roupy lumpe... já se nenudím jdus e kat trávu mám nasbíraný kýbl rybízu obrat a udělkat něco z něj a jetšě posekat sousedce zahradu. bléééééééééééééééé já jsme ale aktivní kráva... 😀 😀 😀 😀

martinka79
13. črc 2010

u nás nespí prdelín sleduje pepinu božéééééééééééééééééé 😝

martinka79
13. črc 2010

@paolin Pavli jsme to nepostřehla či zapoměla... 😅

paolin
13. črc 2010

Marti, v poho 😉

anta
13. črc 2010

No jo, když já mám nějaký dítě hodný, tak je nuda, i když je vzhůru 😀 😀 😀 Abych to nezakřikla, dneska ani nedostal sprdunk a je hodný i bez toho, až se divím 😉 Jéje, Adámek zase řádí, jo? Pavli, už bych mu asi nandala 🙂 🙂
Marti, nepřeháněj to, nebo si skřípneš nerv 😉 To nemakání ti doporučuje Janička 😀 😀 😀

paolin
13. črc 2010

Jani, dostal uz asi 5x a bez účinku. je to zabejčenej bejk! jak se mu něco nelíbí, zalehne a ječí. a šmidlifous. tady je ale hic
😝

paolin
13. črc 2010

holky, jinak novinky našich kuloárů 😀 včera se ozvala drahá máti! zavolala Mirkovi, že potřebuje spravit počítač a kdy přijede 😀 Mirek potom zabrblal něco, že čas na ni bude mít z druhé strany vánoc 😀 jsem se ptala, jestli měla dotaz na zdraví chlapečků nebo tak něco. prý ani ň. a dnes mi švagr řekl, že večer jdou s malou k našim posedět na vínečko. cha chá! ti na nás se** jak na super placatej kamen. jdu vzbudit Adama nebo půjde spát v deset, jak včera.

anta
13. črc 2010

Pavli, budeš se divit, ale napadlo mě, že u Valinky budou prarodiče pečení (pardon, podobnost s vaším příjmením je silně a čistě náhodná 😀 ) a vaření a na vás se bude tuplem sráti 😖

paolin
13. črc 2010

Jani, tebe taky? 😀
Já jsem sice Pečenková, ale dnes jsem pěkně vařená. z toho horka 😝

anta
13. črc 2010

Pavli, to víš, Valinka je Valinka 😀 😀 😀 Ale dneska mě dodělal mm, říkám mu, nakrm dítě (vem si ho ty Polednice, dítě ne, manžela! 😀 😀 😀 Uvařila jsem príma guláš, no a co myslíš? Spálil dítěti pusu! A to jen kvůli té nové televizi, dával na dítě pozor tak, že vlastně nedával, to se teda přiznám, že mi fakt dost nasral 😠 Ten guláš je s brambory, no a mm vše fouká tak, že to má 2 mm od huby a myslí si, že se to ochladí, no a tu bramboru ani nerozkrojí a vstrčí mu to do pusy a dítě pak řve jak prokoplý 😖 😖 Jo a pozor, tatínek si u dítěte vytvořil fóbii z krmení, pořád za ním lítal tak dlouho se žrádlem v ruce, až dítě už nechce jíst s ním ani u stolu. Jo, sedne si tam, ale dělá mu u papů takovej kravál, že nakonec letí od stolu pro jistotu oba, aby se taky maminka mohla najíst, když už se s tím vaří 3 a více hodin. 😝 😝

paolin
13. črc 2010

Jani, ach jo teda! to by mě taky nasr.. 🙄 někdy si říkám, čím ti chlapy myslí..

martinka79
13. črc 2010

čusék holky, tak vše hotov jen marmoše budu dělat večer a pak padnu za vlast. zítra přiletí Nikolka naštěstí nevařím obednáme si pizzu tu miluje.. a v noci uděwlá dort...
ráno uklidím a vytřu a seru na celej svět...
puberta už odjela konečně a už nikdy nechce pubertu vidět... 😠

anta
14. črc 2010

Ahoj holčinky, tak dnes jsme se vzbudili dřív, ani se nedivím, to horko je fakt hnus. Už aby to šlo do pryč 😉

martinka79
14. črc 2010

čusík a my vstávali až teď a já jsem akční tradice nidko v domě... tak převlékám po holkách peřiny... a trocxhu totu uklidím a pokem poledního hurá na bus a vlak a za Mm do práce tradááááááááá pro Nikolku. normálně bych byla u domu v bazeně, ale Míša chce na letiště... 😠

martinka79
14. črc 2010

hotovo a jsme spocená jak prase...

anta
14. črc 2010

Tak Honzík je v postýlce, holky, já už nechci teploooooo 😅 Ty si jedeš Marti pro Nikolku? Tak to bude doma zase veselo 😉

paolin
14. črc 2010

čauky holky! my dnes byli na koupáku. no paráda! 😀 nadšení tedy obrovské, jakmile Adámek zjistil, kam jdeme 😀 Adámek potom chrupal na dece a kolem třetí jsme šli domů. no pařák, jak...po cestě. i teď je venku přes 30. zase to léto nemusí tak přehánět, že 😀
Martinka už bude mít pomalu Nikolku doma, ne? ale supr, že můžeš Marti sledovat novinky přes net 🙂

paolin
14. črc 2010

jo, jinak jedu zítra s chlapečkama do soboty za kamoškou. tak tu nebudu. ale co nejdříve docpitkám za vámi 🙂 snad se mi zatím nerozpustíte 😉

anta
14. črc 2010

Pavli, no budeme se snažit se nerozpustit 😀 a ty si to s klukama koukej pořádně užít. Holčinky, mysleme zítra na Moničku, jde na tu operaci, chudinka ☹

martinka79
14. črc 2010

@anta Jani budu intenzivně.
Jinak Nikča doma spokojená a veselá... a dovezla plno dárků... zítra budu psát podrobnosti..
letadlo už na vzletu mělo sekeru 5Omin... takže domů jsme dojeli až večer, šup na pizzu z restauračky a potom hurá do bazenu... 😉

e.k.t
autor
15. črc 2010

ahojky,

Jani na Monču myslíme intenzivně

Marti tak to je super že jste v pohodičce opět všichni doma 😉

Já teď dostěhovala krámy před dům a charita to má asi za hodinu začít svážet, tak jsem zvědavá jestli si vezmou i ten kočár a kolo 😅