Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
9. zář 2010

téééda furt nikdo nikde 🙂 jde na mě spaní asi to taky půjdu za synkem zalomit 😀

anta
9. zář 2010

My byli pro okurky a banány, ahoj Míšo, no zlobit tatin nebude, mám tady sekáček na maso a mrazák prázdný 😀 😀 😀

paolin
9. zář 2010

ahojda Míšo!
Vítek má 37,8. Nejspíš očkování..škoda. Zrovna vylezlo slunce. Zítra mají kluci být přes noc ve Vyškově. Jsem si říkala, že je nějaký klid a že je to ňáký divný.. a už to mám 😀

anta
9. zář 2010

Pavli, tak to je good. My jdeme s Honzou zase ven, protože opět nespí, už je to třetí den, to nejde, je unavenej jak prase, tak ho čapnu a jdeme.

martinka79
9. zář 2010

@many čus bus Míšo. Jj puberta šílené ona je to paní lady a já občas ztrácím nervy... 😀 😀 práve je s tatinem na treninku a já sama doma to je žužo... 🙂

Holky dnes relativně ve škole klidně a hovínka žádná jen jedna pochcanina už z ústavu... 😠 jinak jsme na uječenici působila pozitivně mluvila na ni masírovala a snažila se být klidá. když jsem šla z práce koupila si Honzovu buchtu s povidlem-sladidlo... a pak si doma dala krupicovou kaši a odpoledne 3chlebíky s mederm a je mi OK... jen káva mi schází mám zatím v sobě jen jednu...
Míša už snad spí on v poledne enchodí vůbec... ale zase je celkem hodný anepridí.. rád si hraje a celkově poslouchá... potvůrka někdy tedy ne.. on je šílený detailista vše musí mí cimprdlich... šílenééééééééé 😉

martinka79
9. zář 2010

joa dnes máme s MM 10let manželství 😀 😲

paolin
9. zář 2010

Marti, ty jsi skvělá! Co vše ty dokážeš! Vážně, takový lidičky by měli na rukách nositi..

A velká gratulace k výročí! To je nádhera 🙂

paolin
9. zář 2010

Já dnes zvládla kadeřnici i s melírkem. Děti byly s babi mooc hodné. Mám kadeřnici dole v domě, tak jsem si odskakovala domů. Nejdřív vyšlechtěná alobalem, pak barvou 😀
Už nám míří domů táta 🙂

martinka79
9. zář 2010

@paolin Pavli jupí jsi krnásná to já musím taky zajít a Nikol chce udělat ofinku... 😀

martinka79
9. zář 2010

@paolin díky timoc... ale jen mě bavilo vždy být ve školství a pomáhat dětem a lidem a tak nacházím v té své super třídě+ plné inteligentů... něco pozitivního. jo a ajak dnes řvala ta bláznivka ty debilové...(jen tak jim říkám) na ni čuměli jak na jěště většího debila... 😀 😀 😀 to byla sranda, ale i jsem se zasmálI, narvali vozíčkáře na ěžící pás adělali a říkali mu že běží a kolik... 😀 😀 😀 a jinak ten můj Down. tedy hodinu fakt na tom chodil... 😝

anta
9. zář 2010

Marti, to je síla, já vím, že těmto dětem se člověk nemůže smát, ale ty to podáváš tak, že též uchcávám smíchy 😀 😀 😀 Gratuluji ke stoletému éééééé desetiletému výročí, vypadáte oba moc dobře 🙂 ty jsi silná žena, vážně 😉
Jé Pavli, já si tu hlavu jen češu 😉 😀 😀

anta
9. zář 2010

Jé, Marti, dnes jsem zrovna viděla jít po ulici ementály a musela jsem si na tebe chcačky nechcačky vzpomenout 😀 😀 😀

anta
9. zář 2010

Napadl mě nápad, Marti, vem si dlouhý plášť do třídy, schovej si pod něj kulometík a jen tam jim ho ukaž 😀 😀 😀

martinka79
9. zář 2010

@anta no a to bylo fajne...
hele ono nejde nic jiného než to brát s nadhledem... 😀

e.k.t
autor
10. zář 2010

ahojky, konečně doma a mám dovolenou jupí 😉

e.k.t
autor
10. zář 2010

Jsem po noční, milášci ještě spinkají tak jsem dočetla a až vstanou půjdu hají, abych je nerušila, noční nebyla nejhorší a hlavně další až 20 jupíííí dovolenáááá a zasloužená 😉

Jani zvládla jsi tm super, jinak to nejde, on pochopí 😉

Marti to je horší než v jeslích nebo školce, ale ty to zvládneš, jako stejně je nic nenaučíš, teda většinu, taqk si to tak neber 😉

Pavli ta pošta je síla, taky jim tam občas volám že jsou divní, my celý den doma a ve schránce výzva a to ještě časovaná až za 20 minut, tak jsem volala kolik mají hodin a že přesto že jsem doma a na balík čekám tak na výzvě tolik a tolik, a pohrozila jsem kolkovanou stížností na ředitelství, jediná možnost opětovné doručení ještě ten den a kupodivu odpoledne jsem balíček dostala 😀

anta
10. zář 2010

Ahojky Evi, už jsi nám tady chyběla teda! 🙂 Děkuji, na chlapy se holt občas musí fakt tvrdě, já už si připadám jak svobodná matka 😅

monkia.pv
10. zář 2010

ahoj holky jdu se vam ukazat at vite ze jeste ziju 😉 -zdravim vas vsechny!!!Jak zijete?Zlobi vas drobecci tak jako me nase mala?Vcera zkoncila pod studenou sprchou!Mamince uz ruply nervy a nevydrzela ten jeji amok 😲 !Dneska zatim seka latinu,ale zatim je jeste rano-uvidime co bude vecer!Potvora se mi nechce ani koupat a bojuju s ni kazdy vecer ani pyzamo si nechce oblikat a jeci jak urvana!Za chvili vyrazime do obchodu a odpoledne mame navstevu tak uz se tesim!Aspon na toho dablika nebudu sama! 😎

many
10. zář 2010

ahojky holky 🙂
teda dnes je venku tak pěkně a my sedíme doma :-/ jsme oba nachcípaní :-/ tak raději nevylízáme ať se nepřihorší :-/ jdu vás dočíst

many
10. zář 2010

Evčo moc si dovču užij a pěkně odpočívej 🙂
Jani to je dobře, že je mražák vyprázdněný 😀
Pavli já to mám s kadeřnicí taky dobrý 🙂 chodí mi domů 🙂 taky u mě byla minulý týden 🙂 a co malej, ještě má teplůtku
Marťa ta se v práci baví 😀
jééé a Monču Vaneska zlobí ☹ bojí se vody ?

anta
10. zář 2010

Ahoj Moni, ajaj, Vaneska už dospívá 😎 , no tak to asi muselo být, když skončila pod studenou vodou, nechtěla bych být na jejím místě 😉 Když to Honzíka čapne, tak ho jen omývám studenou vodou, měla bych strach ho vysprchovat 🙂 Honzík si umí sám ale úplně sám sundat bačkůrky a na oblečení se pracuje.
Jé, Míšo, co vám je? 😉

anta
10. zář 2010

Jo a Míšo, moje heslo zní "vždy připraven", i když se to týká třeba mrazáku, že? 😀 😀 😀

monkia.pv
10. zář 2010

Miso ja si nemyslm ze by se bala vody-v lete na koupalisti nechtela z bazenu vubec vylezt!Asi ji vadi ta vana-budeme si muset poridit asi novou 😀 .
Jani Honzik je sikulka!A jak pokracujete s plinkama?Ja mela taky vcera strach ji tam soupnout pod tu sprchu,ale neslo to jinak!Uz toho fakt bylo moc a prislo mi to jako jedine reseni!A je fakt ze to pomohlo!A dokonce rano mi rika ja nechci pod sprchu nechci mit mokre pyzamko
😀 ,tak jsem ji vysvetlila ze kdyz bude hodna tak ze ji nikdo pod sprchu davat nebude!

anta
10. zář 2010

Co že se tak Vaneska zabejčila? No plínky nic, holka, je to s ním těžký 😎

anta
10. zář 2010

Ale jinak musím říci, že mě Honzík teda poslechne na slovo, fakt že jo. Z táty si dělá prdelky a mě teda poslechne, taky má z prdky kliku 😀

e.k.t
autor
10. zář 2010

Jé ahoj Moni, návštěvičku si moc užij, Joli přes den bez plínek, omytý studenou vodou pomáhá i u nás, někdy všaki léčíí tetka vařeka, buď pohozením, nebo ukázáním nebo když už to nejde jinak, tak i plácnutím

e.k.t
autor
10. zář 2010

jo ma sprchu taky nesnáší ani teplou

anta
10. zář 2010

No Honzík tedy sprchu taky nemá rád ani teplou, nevím, co těm dětem na tom vadí.

e.k.t
autor
10. zář 2010

asi ten zvuk, tak a já se s váma do neděle loučím, jedeme popřát neteři k svátku a zítra bude u nás den s párou... tak budeme s dětma celý den na v ýletě. buď se vrátíme v sobotu večer nebo aqž v neděli 😉

martinka79
10. zář 2010

čusk holky moje dítě miluje sprchu i vanu. poslouchá, ale někdy vyvede věci že by jste se ....divily.
JInak v práci jéé veselo jsem se zase nasmála... Míša byl dnes e mnoua užil si to, kuličkový bazén mega trampolínu a tak vše.... 😝 jinak Míša si nazuje a obuje boty a zesvlékne se občas obleče si slipy a někdy tepláky jinak nic... je to rarach. nejjoblíbenější báseň,čená Máry... dnes ji přednášel do rozhlasu ve škole. 😀 😀 a taky rád zpívá moji píseň jede auto loosilnic veze velkou polelnice jezdí si s ní po krají lidičky se dívají.... 😀