Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. zář 2010

Tak to moc ráda čtu 😉

anta
17. zář 2010

Ahoj holčinky, koukám, že zde nikdo. Tak vás zdravím aspoň na dálku 😉

martinka79
17. zář 2010

ahojky holčičky dnes docela prima den, až nato, že emám hotové věci do práce, ale nestíhám a odmítám práci tahat domů. V pondělí odevzdám to co mám a polibte mi šos dodělám to až bude čas... sama se nabonzuji že nalepím cedulku na to co nemám... 😀 hlavu mi nesejmou...
Nikol des byla na pouti... v čB a já zaplula do sekáče a super jsem nakupila jen aje pro sebe co kousek to 4Okč a fakt prima... kalhoty nové ty jsem tam nemohla nehat.
M9ša odjel s Mišáčekme na vysočinu už včera ahned mě bylo těžko u srdce... achich-.. jsem slabota... 😝 zítra otěcko dorazí a hurá na oslavu .. já dnes nic nedělám jen relxuji.
myslím na vás co asi děláte když já pracuji ...třeba cvičení na míčích se super dětma... jeden zážitek jen jen ůprovás...
Běhám s dětmi po malé tělocvičně... sestava: poloslepý doumetrový kluk, jedna Down. s. tlusťoška Lucina, jeden nechodící plazivec... , jeden starší Down co začal chodit do školy pozdě a říká sám o sobě, že je starej dědek a nakonec super Dowv co má jazyk jak struhadlo.. a lýnej je jak prase a sedá si po každém druhé kroku....
já já říkám utíkáme hop hop hop hop... a utíkám a táhnu jednou dědulu, jednou sleponě a líným prasetem ani nehnu... a najednou šup a přede mnou holá prdel... 😕 😕 😕 a ona to Lucina si sundala kalhoty na malý okamžik... a hnedje při běhu natáhla juúpííííííí hop hop běh... 😀 😝 tak to bylo fakt klasa... 😉

paolin
17. zář 2010

čauky holky! konečně doma..ráno 2x zákaznice, pak Adam, odpo ještě jedna a pak aspoň masáž. do toho se dopuju práškama, páč je mi fakt hustě. Adam v noci do 3 plakal, nespal, asi ucpaný nos. pak jsem nemohla zabrat já. takže paráda jedinečná 😉 uspím, kouknu na Vyprávěj a nazdar bazar do peřinek 🙂
Marti...to jsou tedy zážitky, to ti povim...jako na jednoho človíčka sakra moc, néééé?! jen hezky relaxuj!
Co u Evičky a Jolanky nachlazené či co?
A Janička z dálav zdraví a novinky nepíše 😉

anta
17. zář 2010

Marti a to jsi v té práci za trest či co? To jsou teda případy 😀 😀 😀 Do prdele příště kopni s rozeběhem 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. zář 2010

Marti to je pecka teda fááákt 😢

Pavli léč se

Joli v pohodě, tak nevím, prudí zásadně když je se mnou sama, no co do pondělí to přežiju 😀

Jani je držák jako obvykle 😀

anta
17. zář 2010

Jé, Pavli, tak se podívej na předchozí stránku, je tam fotka s vysavačem vyrobeným ode mě. No novinky žádné, jen že zítra jdu chlastati nealkoholické pivo jak jinak😀 😀 A co tě trápí za problémy zdravotního typu? 😉

martinka79
17. zář 2010

@e.k.t
Míša mi taky mírně dělá trucunk když je se mnou.... ☹
holky dnes večer prima relax s kámošku a sklenkou vína...
JInak nic nového, 😉

@paolin vylež se...

@anta užij si oslavu a zítra taky paříme... 😀

paolin
18. zář 2010

holky, hezky si to dnes užijte 😉
venku náádherně sluníčko! Vítek jel s babi na zahradu, já a Adam máme zaracha, abychom se vyleželi 😀 Adam zase kašle, jak tuberák. jinak jestli bude zdráv, v pondělí pokud č.2 - na 2 hodinky by měl hlídání. já nějak nevěděla, co v tu dobu dělat, tak nakonec jdu za kamoškou na kafíčko 🙂 bydlí kousek, tak kdyby něco, jsem šupky dupky doma.

paolin
18. zář 2010

jinak holky - máme jubilejní 700. stránku 😉

e.k.t
autor
18. zář 2010

Pavli tak snad se vše zadaří a ty si orazíš

martinka79
18. zář 2010

Ahojky holkytak jsme spaly do 9hod a vzbudila mě tetička... 😀 jinak pohoda... ic moc neděláme uklidila jsem vytřela te´d smažím palačinky a peču patizon s masem a bramborem a samo kuřecí polévka...

e.k.t
autor
18. zář 2010

tak já udělala zeleninovou polívečku, zázvitky v houbové omáčce a chystám se na povidlové taštičky a lístkové obláčky se solí a kmínem 😉

martinka79
18. zář 2010

@e.k.t Evi ty taky vyváříš, já to vidím na lehanec za 2hodinky mám tatina doma... 😀

e.k.t
autor
18. zář 2010

no já čekám na myčku, páč jsem se závitkama rozškvařila kudlu 😝 to bylo smradůůůůůůůpů 🤐

paolin
18. zář 2010

holky, u vás se ale vaří dobrůtky! mně je trochu líp. Adam kašle, ale strašně. a Mireček začíná rýmovat. a to vše kvůli jedné moooc hodné mamince, která dorazila na pondělní cvičení parádně nachcípaná. tohle nechápu...sotva mluvím, je mi blbě, tak polezu ještě mezi děti, ne? 😠
dala jsem klukům na hraní pár další kolejí pro mašinku Tomáš a dva domečky a moc hezky si hrají. tak jsme alespoň na chvilinku jukli na Davis cup 😉

martinka79
18. zář 2010

@paolin a mě Mm překvali tím, že místo za dvě hodinky byl doma za10min, 😀
relaxuji a je to prima ale srdíčko reskní po prdelínkovi... 😢

paolin
18. zář 2010

Marti a kdy se vrací? úplně jsem zapomněla, že je Míša u tety.

paolin
18. zář 2010

holky, tak já nevím..řeknu Vítkovi: obleč si jen kalhoty, ponožky nee. půjdeme stříhat nehty. otočím se a on má ponožky a gatě leží na zemi. řeknu: stoupni si a podej mi ruku. on mi dá nohu.. a to je furt. tak já nevím, jestli je blbej von nebo prostě mužský plemeno. říkala mi kamoška - hlavně po těch chlapech nic nechtěj. nebo jen jednu věc, ale ani tu oni nezvládnou..má tři syny a manžela. tak je to asi normální... aááááá! tři chlapy v baráku.. bude ze mě za chvíli uzlíček nervů 😀

e.k.t
autor
18. zář 2010

Tááák hotovoooo, teda ještě posledních pár slaných kousků, večer dojedou naši teda jako spíš v noci, a zítra možná ještě někdo dorazí popřát Jolince k svátku, my budeme přát Verunce k ročku před dvěma týdny a Filipovi k narozeninam taky asi dva týdny zpět, tak jestli někdo dorazí tak tu bude veselo, pokud jen naši tak si uděláme pohodový víkend sami 😀 😀 😀
příští víkend bychom měli jet na renault rallye samo jako účastníci, už na třech v řadě jsme nebyli a vyměnili jsme mezi tím i model auta 😀

paolin
18. zář 2010

Evi, to zní dobře, ty závody 😉 a kdepak to bude?

e.k.t
autor
18. zář 2010

příští víkend v Mělníce, už se těšíme, ono to nejsou jen závody ale je to orientační jízda, jízdy zručnosti, vědomostní test atd 😉

martinka79
19. zář 2010

@e.k.t jednou jsme byli na mazda jízdách, ale porpavdě není to naše krevní skupina akcičky a veselení... 😝 všichni mi tam přišli.... 🤐

e.k.t
autor
19. zář 2010

no tam je to hodně o pokecu je to parta nic veřejného, akce pro děti fakt pohoda 😉

paolin
19. zář 2010

Evi, to bude prima s kamarády 🙂

e.k.t
autor
19. zář 2010

jj fakt se těšíme, o Joli stáli jen mí rodiče, takže jsme to měli intimčo, kolotoče a výstava super, fotky jsou v taťkovým foťáku, takže možná za měsíc 😀 teda asi jedna nebo dvě mám v mobilu 😀

anta
19. zář 2010

Ahoj holčinky, včera bylo fajnes, dala jsem si 4 nealkopivka a spokojeně jsem si poseděla.Honzík s tátou to pěkně zvládli, no začnu "chlastat" častěji 😀 😀 😀
Pavli, teda, vy jste marodi? Tak vitamínky šup do sebe 😉
Evi, co Joli, je v pohodě? 🙂

martinka79
19. zář 2010

Evi tak to je pototm jiná.............. i s rodiči to bylo prima... 😉
JaNČO jasné takové povyražení je super...
zítra jdu na hodinu Zumby... držte mi place...holky snad se nezničím...
¨dnes jsem řádila na zahradě... a MM šel do hospody jestli dojde po 4 či a kamarádem dám mu. co proto... 😀

e.k.t
autor
19. zář 2010

Joli rýmečka kašílek a trošku teplůtka, ale nic 😉

Kolotoče si užila, moc se jí líbili, výstava králíků drůbeže vodního ptactva, holůbů i exotů rybiček a ovoce a včeliček, prostě pohoda,
cestou zpět nám musel kuchař mm jet naqproti s kočárem, jak byla hotová, no nalítala kolem 4-5ti km, a bylo to po obědě tak kolem 16 odpadla do kočáru a chrněla skoro do 18, teď je vyvaněná na nočníku a kouka ná toma a jerryho, ale kolem 22 jde do pelechu a to bez diskuse 😀 😀 😀

anta
20. zář 2010

Ahoj holčinky, dnes se Honzík probudil před šestou s pláčem, že ho bolípravé ouško, no už ho nic nebolí, ale našla jsem mu z části vyrostlou pětku v pravo nahoře, tak asi to měl citlivý od toho zubu, tak hurá, už nám zbývá poslední 😉