Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. říj 2010

jani najdu odkaz a dám ti ho 😉

e.k.t
autor
18. říj 2010

http://potreby-kancelarske.eu/fimo-modelovaci-h...

ještě mám jednu ale tu musím hledat

anta
18. říj 2010

Evi, díky 😉 Vzhledem k tomu, že mě baví pořád něco vyrábět, tak kdybych se ozdobila, tak to by bylo fajn 😉

anta
18. říj 2010

Chtěla jsem jít s Honzou ven a on, že nemůže, no chápete to? 😝 Tak ho nechávám ještě uležet. Už vstává v 7 hodin, což je fajn, protože aspoň tolik nedržkuje. Zase tátu zlobí, no klasika 😉

e.k.t
autor
18. říj 2010

no u n ás proběhla prudící hodinka, ale zvládla jsem to, mm ne no ale co nadělá, hlavní je že Joli měla smůlu a nic nevyřvala 😀

many
18. říj 2010

ahojky holky 🙂 téééééééda ten čas tak letí co, zachvíli jsou vánoce 🙂 už máte nápady pro dětičky ? Nás zatím napadla autosedačka, tu fakt potřebujeme a velký Mat nebo Pat 😀 a ten pracovní stolek pro montéry 😀 no tak se uvidí 🙂 co máte za nápady vy ? Nebo už máte nakoupený ?

many
18. říj 2010

ááá budete modelovat šikulky 🙂 tak ať vám to jde od ruky 🙂

anta
18. říj 2010

Ahoj Many, jo, pro dítě to není takový problém něco vymyslet, horší je příbuzenstvo. Jinak dítě má vzdor,tak pozor! Zasekl se mi venku a že nikam nepůjde a že ne ne a ne. A když mu řeknu, nikam nechodď, tak jde, no to mám radost, že se správně vyvíjí 😀 😀 😀

paolin
18. říj 2010

ahoj holky!
my dnes byli na kontrole a Adam OK, Vítek taky, tak ještě kontrola na ORL ve středu a snad už bude moct jít ven.
v sobotu večer se nám vrátil táta, tak jsem v neděli odpadla. a to doslova. dopoledne chřipka, zimnice, odpo mi to sedlo na žaludek. nedostatek spánku a odpočinku za poslední dva týdny udělal své. dnes už je líp, jen se mi nechce nějak s nikým komunikovat 😉 táta šel o práce a bude tam asi do nevidím celý týden, aby dohnal zameškané. včera už jsem měla 100 chutí mu říct, že jdu do hokny já a on ať si je doma 😉 nu, ještě tento týden s chlapečky doma a pak už snad budeme moct jít ven. bojím se nechat Vítka samotného dýl, jak půl hoďky, tak moc vycházky s Ádou nehrozí.
jinak my k vánocům koupili Mehano vláček pro Adama a ještě budu od rodiny objednávat něco z mašinky Tomáše. Vítek dostane kolo a brusle. jinak mám různé knížky - Adam s vláčky, Vítek s lidským tělem, různé výtvarné sešity, barvičky a takové drobnosti. no a samozřejmě musím pořídit slipy a ponožky pro každého, bez toho by nebyly vánoce, že 😀

e.k.t
autor
18. říj 2010

http://www.vivadecor.cz/catalog/index.php?cPath...

Jano to je to druhé - viva dekor, hmota pardo a ta je přímo na šperky 😉

e.k.t
autor
18. říj 2010

@paolin
pavli taky mi to něco připomíná hi hi fusky a slepice, no u nás teda spíš tepláky a pyžama 😀 😀

paolin
18. říj 2010

Evi, toho není nikdy dost 😀 ještě jsem chlapečkům objednala botky Peddy, tak je asi přidám pod stromeček 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38260460&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36935585
no a tím končím. co Mirkovi netuším vůůůůůbec! leda nějak šok, na ten se zmůžu 😉

paolin
18. říj 2010

holky to je divný...jsem na Mirka naserýnkovaná a ani vlastně nevím proč 😀 na školení jet musel, to mám holt smůlu. možná jsem jen ze všeho unavená. ten týden stál fakt zato! každý den nějaký prů***

e.k.t
autor
18. říj 2010

☹ Pavli to je jen vyčerpání a vidina dalšího týdne bez odpočinku, taky se mi to stává že pak dřív a víc vrčím 😝

paolin
18. říj 2010

Evi, asi jo. Lehnout, tak hned spím. ať už je jaro 😉

anta
18. říj 2010

Jé, Pavli, to znám, Evička má pravdu, je to o té představě dalšího stresujícího týdne, to bych byla taky naserýnkovaná 😒

martinka79
18. říj 2010

čus holky, tedy to je novinek vánoce probíráte. já mám jeden dárek knihu lidksé tělo 3D a pro Nikolku a dělané špěrky jinak nic.. ale nápady mám. Michalkovi auta asi cisternu a něco k tomu možná lego auta... a samo chce garáže v pompu mají konečně dřevěné patrové a benzinu a další vláčky, Nikolka kolečkáče a modelínu a hadříky šála návleky kuklu a doplňky ajako modelka.
Já u voleb super... a samo jsme volila. teď jdu dát děti do vany a pak sama se naložím jsme po víkendu KO. včera jsme 5hodin nakupovali to byl můj rekord. 😀

martinka79
18. říj 2010

čus holky, tedy to je novinek vánoce probíráte. já mám jeden dárek knihu lidksé tělo 3D a pro Nikolku a dělané špěrky jinak nic.. ale nápady mám. Michalkovi auta asi cisternu a něco k tomu možná lego auta... a samo chce garáže v pompu mají konečně dřevěné patrové a benzinu a další vláčky, Nikolka kolečkáče a modelínu a hadříky šála návleky kuklu a doplňky ajako modelka.
Já u voleb super... a samo jsme volila. teď jdu dát děti do vany a pak sama se naložím jsme po víkendu KO. včera jsme 5hodin nakupovali to byl můj rekord. 😀

anta
19. říj 2010

Ahoj holčinky, tak výjimečně s Honzíkem smrdíme doma, protože je venku zima jak v Rusku na nádraží a vítr jak od Huga z hor 😀

anta
19. říj 2010

Jinak včera večer jsme se s mm slušně chytli, už mi leze silně na nervy, jak jedí domů až v půl šestý, včera přijel v šest, tak už mi teda praskly nervy a pohádali jsme se ohledně toho, že prostě není věčně doma, o víkendu na dva dny je dost málo, já tady věčně trávím čas s Honzou sama a když je něco třeba, nemůžu se na mm naprosto spolehnout, když se něco děje (viz. ten zlomený malíček Honzíkův),, protože i když mu volám, tak není za prvé k zastižení a i když je, tak přijede za 1,5 hodiny a to je prostě k prdu 😖

e.k.t
autor
19. říj 2010

ahojky, já právě vylezla z pelíšku po cca 4 hodinách, jako dala bych si ještě říct, ale jedu na nehty a pak popřát mm taťkovi, tak už jsem musela 😉

paolin
19. říj 2010

ahoj holky!
Jani, to je k prdu toto..by si měl uvědomit, že když se ti něco stane, jste s takovou v prdce všichni...hergot, si ti chlapi sedí na vedení či co? 😠
hele já dnes napsala Mirkovi, že na to doma se** a že jdu do hokny! já už tu snad zešílím! mám tý mateřský plný zuby 🙄 Adam mi ráno stropil svou obvyklou hodinovou řvací scénu "jdeme ven" a pak mi usnul o půl 10 cestou z obchodu domů! já už na to fakt.. ti dva se akorát tak hádají, ječí, perou, Adam furt řve a neposlouchá a dělá luplárny. můžu ho bančit do rána do večera, ani to s ním nehne..dnes je mi i dost mizerně od hlavy. ještě, že mám masáž.. ven s nimi moc nemůžu, ale kašlu na to a pojedeme do kanclu.

paolin
19. říj 2010

Evi, užij si nehtíky!

anta
19. říj 2010

Pavli, je to přesně o tom dlouhém vedení, holka, já to taky doma odírám dva roky a čtvrt, ty jsi na tom hůř než já, jsi doma dýl, ale věř mi, že i mně občas praskají nervy z toho, jak celá ta odpovědnost leží na mně. Nemůžu se prostě spolehnout na vnější pomocné síly, když to tak blbě napíši, vše leží na mě a nedej bože, abych se fyzicky rozpadla nebo tak. Já si opravdu nemůžu dovolit být ani nemocná, což je hrůza, nemůžu si to dovolit, protože mám dítě na krku a to není zvědavé na nějaké mé nemocné nálady, tak snad rozumíš, co tím chci říci. ☹ Posílám ti spoustu energie, aby jsi byla holka silná, i když vím, že to člověka stojí spoustu sil a taky slz 😉

many
19. říj 2010

ahojky holky 🙂
tééééda jak vás čtu, tak to nemáte moc lehké doma 😖
a gor Pavla, ta už má dvě děti, to vidím teď u segry, taky už doma šílí ☹ tatin jí taky jezdí domů až kolem 6 a na baráku práce hafol,......
to na paneláčku máme hej, uklidím si a můžu se kopat nudou do zadku 😀 ale domeček je domeček 🙂 já mám dobrý, že Laďa chodí každý den ve 3 z práce, vezme Ladíka ven a věnuje se mu do té doby, než jde spát a pak má čas na kytárku 🙂 sice né moc, ale aspoň ty dvě hoďky si zacvičí 🙂
já dnes chtěla jít ven sněma a prd, jsem se odpoledne 2x pěkně zblila a furt je mi šoufl ☹ já prostě nemůžu jíst, jak jím, tak je mi zle :-/ ale zase jíst bych měla kvůli malýmu no ☹ už ať je klid, ale dobrý je, že nemám moc motáky,... musím zaťukat ať to zase nezakřiknu, je líp jak dřív

many
19. říj 2010

no držím pěstičky ať se to u vás lepší a víc si odpočinete holčiny 🙂 no jsem zvědavá, co příjde až se nám mimi narodí 🙂

anta
19. říj 2010

Many, Dítě1 - Míši vše nejlepší k vašim svátečkům dneska vinšuji, nezabudla jsem, jen jsem neměla moc příležitostí sem vlézt 😉

martinka79
19. říj 2010

@anta
@paolin
holky vím přesn+ě o čem píšete... já sice byla mezi dětmi na MD v práci, ale i tak to mazec. teď chodím do práce a je to mazec ještě větší... dnes jsme doma až po 18hod. MM jezdí domů kolem 17hod, ale i tak toho mám někdy plninko. a co se týče toho všeho taky to dama vesměs řífím já, úkoly dohled nad pořádkem a chodem domácnosti a někdy toho mám už nad hlavu... ale bohužel jak vynechám tak to je znám. MM udělá doma práce dost a do toho dům, ale i tak chlapi jsou lehkomyslní a nějak pohodový ovšem na děti je potřeba bič.. kor na pubertu. 😀 😀
skolila mě viroza a co mohu nic... v práci by se chudinky děti sklátily tak je v tom nenenchám. MM je na rehabce a zítra jede do lázní na kůru...LAA 😉 přeji mu to a samo závidím.
@dítě1 vše nej nej...

martinka79
19. říj 2010

Many tak se drž a´t ti je lépe... 🙂

anta
20. říj 2010

Ahoj holčinky, tak jsem to včera zabalila už v půl deváté, je dobrý, že když člověk Honzu dá večer spát, tak má od té doby pokoj a spí opravdu až do rána, takže spaní je u nás dost klidné a člověk si může jít fakt v pohodě lehnout i dřív, aniž by hrozilo, že ho Honza vzbudí. 😉

paolin
20. říj 2010

Jani, to je fakt na ... 🙄 🙄
Many, tobě závidím holka 😉 😀 teda ne st tím blitíčkem, teda! co dnes, už je ti lépe?
Marti, ty jsi prostě dost dobrá, jak vše zvládáš! co viroza jedna vošklivá?

včera večer jsem měla naprosto brutální migrénu ☹ ještě ráno jsem z toho byla pěknej debílek, tak Mirek zůstal doma! to jsem tedy voči valila, že nešel do práce! prý jsem vypadala, že se každou chvíli složím. hmm...mu to říkám už dost dlouho, že ten nápor za chvíli nedám. tak na to konečně přišel, že nekecám 😀