Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. říj 2010

@paolin neblbnu, jsou i jiné problémy, tak fakt nevím 😢 😢 😢 Ale už se trápím nějakou dobu a nic se nelepší ☹ ☹

many
27. říj 2010

no někdy jsou s těma chlapama trable no 😒 naštěstí ten můj můžu říct,že se teda víc polepšil, jak se Ladík narodil, jako nebyl zlej,.............. ale víc na pivo s chlapama,.................... a teď je fakt s náma a razí jednou za čas

paolin
27. říj 2010

Jani, já vím ☹ Moc mě mrzí, že se trápíš ☹ Je to fakt bablb, že nedal vědět!

many
27. říj 2010

ono je to těžký a věřím, že to na vás padá někdy, když chlapi chodí tak pozdě z práce a jste samy s dětma,.... 😔

many
27. říj 2010

no teď přijít na to , jak ho zkusit potrestat 😖 aby si to třeba uvědomil, že tě trápí,........ 😔

anta
27. říj 2010

Když to holky napíšu, tak já jsem silná ženská, dokázala jsem se sama vyhrabat z pěkných sračounek, ale čeho je moc, toho je příliš. Jako každej den doma až večer, jsem s klukem neustále sama a to ještě jsem vlastně ráda, když přijede ☹ Fakt už nevím, jak na mm reagovat, už jsem se do něj nahučela fakt dost, každý den teplý večeře, byt naklizenej jak do katalogu, dítě stále u mě a táta? Jako by ani nebyl 😢 😢

paolin
27. říj 2010

many, to je fakt. něco, čím ho potrestat. ale ne, aby se to případně ještě více posr...

paolin
27. říj 2010

Jani ☹ 😢

anta
27. říj 2010

@many mně samozřejmě Honzík nevadí, jsem s ním moc ráda, ale tatínkové mají také svoji úlohu a když tady věčně není a ještě na mě udělá takovou sviňárnu, tak k čemu to vede? Jde mi taky dost o Honzíka, on vidí, že se trápím, ale já to nechci, aby to viděl, táta mu chybí a já nejsem vůbec schopná s tím něco udělat, sakra!!!

many
27. říj 2010

😔

many
27. říj 2010

Jani chápu tě a teda nevím jak poradit, pomoct,....

anta
27. říj 2010

Zlobím se taky sama na sebe, nevím si prostě rady.... Já Honzíka zvládám krásně, vážně levou zadní, nejsem nerves, nenadávám, nebiju, jen hubuju (to umím dobře), je mi s ním fajn. Ale mm nezvládám vůbec...

paolin
27. říj 2010

Jani, to by asi nezvládl nikdo...
hele, seber sebe a Hozníka a dojeď na týden k nám 😉

many
27. říj 2010

no je to těžký 😔 hlavně, že máš Honzíčka 🙂 a ten ti dělá jen samou radost a s tatinem teda nevím nevím, ty sama víš, jak se k tobě pak doma chová, .............. říká ti, že tě miluje,....................

anta
27. říj 2010

@many chová se jakoby nic, on je přece chlap a pán svého času 😠 Já už mu párkrát domlouvala, ale jak vidíte kde nic tu nic, no tak jedině zabít 😀 😀 😀 Ale pšt, nikomu to neříkejte 😎

paolin
27. říj 2010

Jani, no, mám kamošku, která si prošla podobné. ten její pořád v tahu - práce, voliš, pivo...ona sama s malou, ta hodně uřvaná a se zdravotním problémem..rodiče daleko. bylo to dost těžký ji pomoct. co ta se doma navykládala...nakonec to nějak ustála, šla brzy do práce a o malou se museli starat oba. on se zklidnil a teď jim to klape.

many
27. říj 2010

mlčíme 😎

anta
27. říj 2010

Jsem už vážně z něj utahaná víc než z malýho, fakt je to v poslední době s ním nějaký na ho*no 😒

many
27. říj 2010

holky mizím, je mi zle, tak to budu muset jít zaspat, nechte si dařit, dobrou noc a Jani ty se drž, držím pěsti ať se to uvás co nejdřív vyřeší s dobrým koncem,pááá

anta
27. říj 2010

No dneska se to vyřeší krásně, bude spát v obýváku 😝 😀

anta
27. říj 2010

@many dobrou noc 😉

paolin
27. říj 2010

Jani, odstěhuješ ho? to já to dělám naopak. utíkám tam já 😀

paolin
27. říj 2010

Mirek šel na voliš 😀

anta
27. říj 2010

Už se cítím líp 😉 Díky za podporu, jsem z něj ale vážně nějaká špatná. Teď psal, hajzlík jeden, prý jestli se zlobím, no nečutli byste ho někam? Napsala jsem mu, že pokud své chování nezmění, tak s ním vážně být nechci a ať si nemyslí, že nás má s Honzíkem jistý.

paolin
27. říj 2010

Jani, na tom je nejhorší, že ten sedánek zapřel. sakryš, místo, aby se slušně zeptat... tak ho budeš nahánět, jak nějaká stíhačka 🙄
jinak přes týden je to na levačku...když chlap chodí pozdě z práce.. ale přes víkend bych si zjistila nějakou pravidelnou možnost cvičení, plavání nebo sedánků s kamoškou. hodinku, dvě.. nebavilo by tě něco?

paolin
27. říj 2010

a odepsal něco?

paolin
27. říj 2010

myslím, že kámen úrazu je, že ti chlapi nemají absolutní představu, co to obnáší být doma na MD. takže vlastně ani nemůžou pochopit, jak se cítíš a co tě trápí a ser... můžeme se vztekat, protestovat, naříkat, ale jim to asi nic neřekne 😒 herdek, jako bychom doma houply nohama a pily kafe 😠

anta
27. říj 2010

@paolin on teď jezdí z práce později, panč je směrem k nám do Kladna nějaká uzavírka, to jsem zkousla, ale to, že jednou přijede v půl šestý, podruhý v šest a potřetí vůbec, tak to nějak nevydýchávám. No jo, on má Honzu prakticky jeden den přes víkend. Ví kulový, co to obnáší, to je fakt, jenže on má takovou náturu, když třeba přijde z práce a táhne to z něj (to není často, ale občas jo), tak to svádí na jiný, nikdy za nic nemůže, panebože, takový hloupý blbý výmluvy, takhle se chová dospělej chlap? O tom teda nevím 😝 😝

paolin
27. říj 2010

no jooo, ty panáky a pivínka chudáčkovi naskákaly do krku sami, co? 😉
Jani, to bych taky nerozdýchala, kdyby nepřišel a ještě neřekl! to ať jdou do háje zelenýho teda. to se ti nedivim.

paolin
27. říj 2010

tak se drž!
jdu uložit Vítka a pak snad i Adámka. naběhali se toho dnes, až hrůza.