Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
16. lis 2010

Adam snad taky půjde brzy 🙂 my taky plánujeme. hory už jsem domluvili přes Silvestra, dostala jsem úkol jukat na dovolenou u moře. cestovky mají na first moment i dvě děti zdarma, což se nám sakra vyplatí. jinak platíme drsně za oba kluky. jen se bojím takhle dopředu s ohledem na nemocnost Adama. příští týden budeme mít výsledky imunologie, tak raději budu jukat až po 😉 a jestli ten nový Mirkův kolega bude šikovný, tak by letos mohla být první dovolená bez mobilu a notebooku! 😀

many
16. lis 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
16. lis 2010

Pavli, byla jsem nakoupit, Honzík je taky nějakej posmutnělej. Jinak nateklý to právě nemám, tak nevím. 😉

many
16. lis 2010

no já zatím u moře byla jen jednou a tatin ani jednou, takže se tam jednou taky snad podíváme 🙂

many
16. lis 2010

no dnes je takový chmurný počasí 😖 únavný

paolin
16. lis 2010

Jani, copak jsi koupila dobrého? to je fajn, že to není nateklý. třeba to máš jen natažený.
počasí je šííílený! fůůůj!

anta
16. lis 2010

Ále koupila jsem suchý chléb pro Honzíka, dostane ho s vodou 😀 😀 😀

many
16. lis 2010

Jani tak ať mu chutná 😀 😀 😀

paolin
16. lis 2010

Jani a posolíš mu to aspoň? 😀

many
16. lis 2010

my skočíme, jak se vyspí a naobědváme se, dochází mlíko na kakao 😀

anta
16. lis 2010

@paolin - no když bude hodnej a když budu mít dobrou náladu, tak uvidím 😀 😀 😀 Cpeme se těstovinkami s masíčkem, mňam mňam, vy už jste asi najedení a dětičky vám spí, hm tak závidím 🙂

paolin
16. lis 2010

Adam chroustá opečený chlebíček do čenečky, lumpík 😀

paolin
16. lis 2010

holky, nějaký typ na zimní ubytování v ČR nemáte?

anta
16. lis 2010

@paolin -. mám, u nás před barákem jsou super lavičky 😀 😀 😀 😀

anta
16. lis 2010

Jídlo ti budu spouštět samozřejmě z okna, výhled je tu super 😀 😀 😀

many
16. lis 2010

Pavli nemáme 😖 ale Janča má dobrý 😉

many
16. lis 2010

Jani nás čeká obídek až se vyspinká 🙂 my máme francouzskou polívku a rizoto 🙂

many
16. lis 2010

oooo traktor jede pryč , hurááá, Ladík má nějaký tuhý spaní, nepřiběhl 🙂 zatím pořád ticho 🙂

many
16. lis 2010

ani nevím už jestli jsem to psala tu nebo na fb 😀 technický vysávají listí, takže pěkný rachot byl 😖 pod oknama

anta
16. lis 2010

@many - jojo, písala jsi to tu 🙂

many
16. lis 2010

mizím, stavil se tu kámoš po delší době, tak jdeme plkat 🙂 pááá a Ladík už je taky vzhůru 🙂

paolin
16. lis 2010

Jani a sprcha taky u vás? 😉 😀
Adam usnul. jdu se najíst. pak pro Vítka, snad nákup a tak 🙂

anta
16. lis 2010

@paolin - sprcha standard - déšť, nadstandart - kašna 😀 😀 😀

anta
16. lis 2010

Tak jsme hodili hovňáka, super,mám radost větší než z vánočních dárků 😀 😀 😀 Nepapá tvaroháčka a je to znát 🙂

anta
16. lis 2010

Jo a taky nepapá rohlíky ani housky, ale to je teda děs, protože mi celozrnný pečivo odmítá, tak a teď babo raď, co mu místo toho dát 😒

many
16. lis 2010

já nevím, já o těch celozrných slyšela, že stejně až tak dobrý a zdravý nejsou :-/ Jani já si myslím, že pečivo normálně může, to jí každý dítě

many
16. lis 2010

jinak je fine, že se v poho vykakal 🙂 a co kefírky 🙂

anta
16. lis 2010

@many - tak ty mu jedou. Koupila jsem mu kaši - švestkovou, jak jinak 😀 a láme se jí už hodinu 😀 😀 Honzík se probiotikům vůbec nebrání, chutná mu to, až mě to překvapuje. Teď omylem kopnul do hlavy, až jsem viděla hvězdičky 😀 😀 😀

many
16. lis 2010

no kámoš mizel, pěkně si s Ladíkem vyhrál, byl Laďouš spokojenej 😀
teď uklízíme binec a mezi tím vysávám a pak se pomalu budeme chystat k té ségře 🙂
Jani a myslím, že je dobrý hodně ovoce, mandarinky třeba, někoho prý i jabko staví :-/ jsem slyšela, no já si myslím, že papá vše dobře, prostě někdo to má horrší asi nějak s těma střevíčkama, určo jí to co každý jiný dítě 😉 a hlavně tekutinky no 🙂 Ladíkovi jsem musela sladit čajíky nebo chtěl granulovaný a až teď jsem zjistila, že už může pít normální ovocný, tak mu jede pickvik nebo jak se to píše 🙂 pomerančovej a dokonce bez cukru 😀

many
16. lis 2010

teda Jani kopl tě nechtěně 😉 nebo sis to zasloužila, že si mu něco provedla 😀