Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. lis 2010

majonezu do těsta? neznám

martinka79
17. lis 2010

@e.k.t písnu ti recept.

martinka79
17. lis 2010

http://www.recept-recepty.cz/rohliky-housky/maj...
tento receptík, ale dělám ho už od oka...

anta
18. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík dnes opět vstával až v sedm, tak to fakt vypadá, že se mu to srovnalo. Jinak včera byla večerní scéna, která dopadla jednou chlazenou přes prdel. Ale ne z mé strany, anóbrž ze strany tatínka. Honzík se snažil moc poroučet, no a tak tatínkovy nervy to nevydržely a bylo. Já to nějak nemám ráda. Honzu nebiju, spíš se snažím v klidu mu rozmluvit hloupý nápady a většinou se setkávám s kladnější reakcí než kdybych si autoritu vymlacovala 😉

many
18. lis 2010

Dobré ránko 🙂

many
18. lis 2010

no Jani, Ladík taky není bitej, většinou stačí zařvat a poslechne 😀 ale někdy ta facka na zadek u takových dětí je už potřeba 🙂 zvlášť když zkouší a neposlouchají, znám holky, kde už jede i vařečka ☹ a tu na Ladíka nevytáhnu nikdy ☹ tou jsem dostávala já dost od táty a nemám pěkný vzpomínky ☹ takže raději rukou na zadek a dobrý , ale pokud to jde domluvou, tak jasan, to je lepší, jak nějaký bití ☹

anta
18. lis 2010

@many - Honzík ale bývá většinou dost hodný a kliďas, ale nemá prostě před tátou žádný respekt, hrozně ho zlobí a neposlouchá ho. No ale moje vina to není, mm si ho chce užít a pořád mu plní, co mu na očích vidí, no a kluk toho zneužívá. Mě ale poslouchá jak hodinky, protože ví, že žádná diskuze mu prostě nepomůže. Nebiju ho ani rukou, vařečkou vůbec, to je hrozný, s tím tedy nesouhlasím. Dítě není zlý, ale prostě zkouší a myslím si, že je lepší mu domluvit po dobrém než-li používat tvrdé násilí 😒 MM se mě ptal, kolikrát Honza ode mě dostal na prdel, tak jsem mu řekla, že dohromady asi 5x, ale já jsem s ním podstatně víc než on, takže už to byla nutnost 😉

many
18. lis 2010

tak to Ladík dostal víckrát 🙂 on je taky hodnej,...... ale už taky umí zazlobit a zkouší, tak prostě jedna výchovná na zadek musí být 🙂 on když je semnou sám, tak spíš nehrozí, že by zazlobil a dostal po zadečku, ale jak je s dětma a řádijou a neposlouchá , tak většinou dojde k tomu, že mu musím plácnout ☹ a to jen protože třeba lítají a práská dveřma, zavíráje,..... dělá něco co nemá, ví to , ale před dětma neposlechne, řádí s nima a na mě kašle 😖 rarášek, jinak semnou sám je božííííííííííí 😀 já si to fakt užívám 🙂 vstanu , udělám mu kakao a on si hraje a nevím o něm 🙂 a já si můžu v klídku dělat co chci 😀 ale jak jsme s dětma, tak to jedééé 🙂 no má děti rád , který dítě ne, že 🙂

anta
18. lis 2010

@many - přesně jak píšeš, já když jsem s ním sama, tak o něm taky takřka nevím, u tatina je to stejný, ale jak jsme tady všichni tři, tak to je děs běs a nejvíc mě těší, když mi mm řekne, že chce, abych si odpočinula, ale to prostě nejde, protože je tady věčně rachot 😀 😀

many
18. lis 2010

no když je tatin doma, třeba o víkendě, tak je taky u nás rachot, Ladík je jak z divokých vajec , vždycky říkám, no jo, je víkend, tatin je doma 🙂 ale tak hlavně, že se mu věnuje zase od rána do večera 🙂 Ladík má radost, že sním někdo pořádně řádí, vždy říkám tatinovi, že mi ho divočí 😀

paolin
18. lis 2010

ahoj holky!
Adámek vypadá líp, tak snad to vydrží. jinak máte pěkné téma po ránu 🙂 já se k němu raději nebudu vyjadřovat 😉
vařeka u nás tedy taky neprobíhá. ale mám kamošku, která má dvojčata ještě horší, než je Adam a ta nosí vařečku i ven. normálně v batůžku. ti dva jsou fakt nezvladatelní, tak když je nejhůř.. jinak taky vzpomínky z mého dětství..nejen vařečka, ale taťka měl i pletenou plastovou mrskačku. tak to bylo labůžo 😝
jo, holky a neštvěte mě s tím, že si u vás děti hrají sami 😀 😀 😉 u nás se krapet lámou sourozenecké vztahy. ti dva lumpové začínají držet při sobě 😀

anta
18. lis 2010

@many - tak to já to říkám jinak, že mi ho kazí 😀 😀 Ale samozřejmě jsem taky ráda, že se mu věnuje, ale občas valím oko, co si od něj tatin nechá líbit.
@paolin - tak to musí být teda extra hajzlíci, když nosí mučící nástroj i ven, ááááááááááááááááá 😀 😀 😀

paolin
18. lis 2010

no, je dost nešťastná. ke všemu je nevzali do školky a tak přišla o práci. prý už do školky přijali dvoje dvojčata a co by tomu řekli ostatní rodiče, že školka přijme 3x dvojčata a uspokojí tak 3 rodiny, místo aby vzali 6x jedno dítě a uspokojili tak 6 rodin. cha chá!

anta
18. lis 2010

@paolin - to nechápu, že je možný s těmi školkami, to snad ne. No to jsou teda jurvy! Chudák holka, to je mi jí lito ☹ To je diskriminace jak prase! 😠

anta
18. lis 2010

Dítě mi tady čistí bundu, to je fajn. Vzal si na to štětku 😀 😀

paolin
18. lis 2010

Jani, záchodovou? 😀

many
18. lis 2010

ahojky Pavli, to je fine, že mu je líp 😉 a s těma školkama, to je síla 😖
jinak k nám už dnes přišel déééšť ☹ takže ráno ven nepůjdeme a necháme to na odpoledne 😉
fáááát záchodovou 😉 určitě malířškou ne 😉

paolin
18. lis 2010

Míši, u nás taky leje

many
18. lis 2010

a to hlásí myslím od víkendu už pěkný ochlazení a snížek 😉

many
18. lis 2010

kde jste kdo 😉 gruntujete 😉
já si umyla vlásky, teď si upravím ksichtíček trošku a pak se dám asi do žehlení 😀

e.k.t
autor
18. lis 2010

tak já teda gruntuju a to Jolinu zlobinu, protože se milostivě probudila, totálně pročůraná postel taky, hlavně že jsem měla budíček v 1 v noci 😠 , byla na nočníku dostala suchou plínu řádila jako v poledne v 5 vytuhla a teď teda vstala 😝 je ve vaně, protože měla i ooobr bobek, tak se odmáčí 😉 smraďoch prdeloch 😀

anta
18. lis 2010

Holčiny, malířskou 😀 Záchodovou nesmí brát do ruky 😉

many
18. lis 2010

ahojky Evi 🙂 tak to je radosti 🙂

anta
18. lis 2010

Holky, normálně si představte, že nám nějaký prase chodí s*át dolů do baráku. Mám příští týden službu a fakt nevím, jak se taková ho*na uklízí! 😠 😠

many
18. lis 2010

@anta - Ladík má taky zákaz se jí jen dotknout 😀

many
18. lis 2010

@anta - Jani tak to je síla 😠

many
18. lis 2010

Jani tak se modli, ať to příští týden neprovede zase 😠 nebo spíš už vůbec 😠

many
18. lis 2010

no nic, já valím žehlit 🙂 a pak udělám na obídek rychlovečku 🙂 žemlovku 😀 mám na ni moooc chuť a Ladíkovi taky jede, ikdyž je doma už štrůdýlek, neva 🙂 jablíčková hostina 😀

anta
18. lis 2010

Nevím, co je to za dobytka a přiznám se, že nevím, jak se takový hovno uklízí? 😝 😀 No to je tím, že ta hovada v baráku ten barák prostě nezavřou, může sem každej houmlesák. Vedle ve vchodě už někomu vykradli byt, škoda cca 80 tisíc, no to je radost, budu už dávat raději na řetěz, aby si na nás někdo nepočíhal, dost nepříjemný to je 😒

paolin
18. lis 2010

Jani, to je masakr 😝
hele no..asi bud ruku do pytlíku a vzít..ale to je hnus fujtajbl..bléé nebo bych to řešila na lopatku s kolíčkem na nose, že. a obrovskou ceduli na dveře - "zavírejte debilové, nebo vám ty hovna budeme dávat před váš byt" 😀