Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. lis 2010

@paolin - děkujeme krásně za tvé bezva básně, pozdvihnou mě na duši, poradí, co netuším 😀 😀 😀 Ale můžu vás uklidnit, teď zde je bordel, Honzík tahá hračky sem a tam a tam a sem, chodí rovnou za nosem 🙂

e.k.t
autor
19. lis 2010

jj vím Pavli že to máš ty i Janča o moc těžší než my, nám aspoň hlídají, sice za jakou cenu, ale hlídají. no jestli to klapne a půjdu do stejné stanice jako je Martin, tak třeba ani nebudeme jejich péči potřebovat, a bude mít dušička pokoj. no kolem 12 přijede ta ppl s drogerií, tak super, pak teda nafutruju golfky věcma do neděle nebo do pondělí pro všechny tři a vyrazím směr bankomat, domácí potřeby, cukrárna a nádraží 😉 no to budu hotová, a pak tu nálož naložit hore do motoráčku fůůůůj, to budou záda brečet, no jestli tam bude nějaký chlap tak holt požádám o pomoc

paolin
19. lis 2010

Evi, toť otázka. myslím, že těžko té máme všichni. jen každý trochu jinak 🙂

anta
19. lis 2010

@e.k.t - no koukám, to je taky spolupráce s tchánovci, to akorát člověka nasejří ☹ Možná to těžší máme, ale aspoň se vážně na nikoho nemusím spoléhat, sama si vše zařídím, mm taky, když to jinak nejde, už jsme s tím nějak smíření a říkáme si, že to vlastně nakonec zvládáme dobře a že dítě je vychované (to si říkám jen já, protože u mě je hodný 😀 😀 😀 )

anta
19. lis 2010

Jo a Honzík už umí smrkat, odsávačku vytahujeme už jen zřídka 😉

e.k.t
autor
19. lis 2010

víš drží mne asi to že věřím že Bůh na každýho naloží jen tolik, kolik je schopen unést, to fakt pomáhá.

jen čím jsem starší tím některé věci hůř snáším a hůř trávím a vo tom to teď je

e.k.t
autor
19. lis 2010

Jani ono jako směnaři to máme trochu jinak složité, ale vybrali jsme si to a věděli jsme do čeho jdeme, práce nás oba baví, máme ji jako koníček a hlavně je relativně dobře placená, pominu-li polemiku že ta odpovědnost... jsou nedoceněné a buzerace je zbytečná a je jí moc, ale co si budeme povídat 15. prachY na účtě a dle tabulek a je jedno chlap nebo ženská, to je prostě super

anta
19. lis 2010

@e.k.t - rozhodně nepopírám, že nemáte starosti, každý to máme prostě šoupnutý jinam 😉 Honzík tady vedle mě sedí - jak jinak - prohlíží si leták a povídá mi o tom, jaké panáčky vidí (modrý, červený a zelený), má děsně roztomilej hlásek, hrozně ráda ho poslouchám a pak ho ráda "odevzdám rodnému tatínkovi", aby ho zase poslouchal on. Honzík má děsně květnatou mluvu, vše opravdu okecává nejméně 6 větami 😀 😀 😀 Teď jim zrovna dává pusinku se slovy "pusinku dám" 😀 😀

paolin
19. lis 2010

Evi to je fakt. jen si někdy říkám, co vše ještě musíme vydržet a jestli to zvládneme ☹
ale jasně, může být hůř. zatím jsme zdraví a děti taky.

vyhrabali jsem z průšvihu s bouračkou, prošli si dost nechutný rozvod, kruté rodinné trable a s ohledem na to, jaký máme děti a jsme ještě spolu, tak to asi ustojíme i dál 😉 zase se říkám - dobrá zkouška vztahu 😀
ale jak říkám - děti jsou zdravé 😉

paolin
19. lis 2010

@anta Jani, po kom to asi Honzík má 😀 včera jsem říkala, že jsem strašně zvědavá, jaký má Adam vlastně hlas. a jestli někdy začně mluvit, tak jestli jen slova nebo bude chrlit rovnou věty 😀

e.k.t
autor
19. lis 2010

jani super, Joli se má do soboty naučit mikuláš stratil plášť mikuláška sukni hledali nenašli byli oba smutní, a ta potvora malá místo pláště řekne třeba botu nebo kabát, to samý s tou sukní místo hledali nebo nenašli tak žekne třeba věšeli, nebo utřeli a nakonec byli na smutní ale veselí, taky mazec, no to na ni udělá v sobotu čert bububu, jedeme totiž na mikulášskou jízdu do třebechovic pod orebem do muzea betlémů

e.k.t
autor
19. lis 2010

Pavli myslíš jako zlom? i to je možné, tohle udělal synovec, do školky šel s pár slovy, a hele jak zjistil že mu nikdo nerozumí, tak najednou spustil, hajzlík malej 😀 😀

many
19. lis 2010

tak jsem tu 🙂 synek už chrupe 🙂 to je bomba, zase se zadařilo a naučil se chodit sám spát 🙂 akorát se to chvíli neobejde bez nějakýho mrčení, maminko pusu a maminko nosánky a maminko berany duc,..... furt abych k němu lítala 🙂 pak jsem mu řekla a už nic a spinkej 🙂 chvíli si tam povídal s ovečkou a během chvilky ticho 😀

many
19. lis 2010

jdu vás dočíst, kolik jste toho stihly nakecat 🙂

paolin
19. lis 2010

Evi, asi tak nějak 🙂 další pokrok. zjistila jsem, že "tma" neznamená jen tunel, ale i domeček 😀 Adámek ukazoval na ptačí budku a volal "tma", "tma" 😀

e.k.t
autor
19. lis 2010

míšo dost, to víš ještě nejsem dost fit 😀 😀 😀 , ale je to díky vám už o moc lepší, už nebůňám jak tydýt, nebo jen jako tydýtek 😉

many
19. lis 2010

Pavli dobrý nápad na dárek 😉

many
19. lis 2010

Jani myslíš, že je to tvaroháčkem ? Kolik jich za den snědl 🙂

many
19. lis 2010

Evi 🙂

many
19. lis 2010

No já věřím v Boha,.... ne přehnaně, že bych chodila do kostela,........ 🙂 ale trápí mě to, že je to na světě často dost nespravedlivý ☹ že se špatný věci stávají furt těm hodným, dobrým lidem co si to nezaslouží ☹
moje kámoška byla nedávno na umělým oplodnění, měla velký problémy, tak to nešlo jinak ☹ a ujalo se to a v 8 týdnu mu přestalo být srdíčko ☹ je to tak 14 dní a včera jsem se dozvěděla, že její přítel spadl v práci ze střechy ☹ je na tom moc špatně ☹ a už možná nebude chodit, je to hrozný, to jsou tak moc hodní lidé 😢 😢 a tak teď trpí 😢 fuj

paolin
19. lis 2010

Míši, přesně...

paolin
19. lis 2010

ale spravedlonost na světě není. a v tomhle státě už vůbec ne. a ani ty boží mlýny snad nemelou..

jééé, venku leje!

anta
19. lis 2010

@e.k.t - to je teda potvůrka 😀 😀 Ale je aspoň vidět, že jí to myslí 🙂

anta
19. lis 2010

@many - tak dva? 😉

many
19. lis 2010

Jani no Bůh ví 😖 hlavně, že teď chodí pěkně na záchodek 🙂

anta
19. lis 2010

@many - taky mám pocit, že každý dobrý skutek je jaksi po zásluze potrestán. Chudáci, ti si to teda vyžírají ☹ Holky, hlavu vzhůru a buďme rády, že jsme všichni zdraví 😉

many
19. lis 2010

Jani tak tak 😉
vždycky to říkám Laďovi, kašlat na prachy,..... se to nějak udělá, ale hlavní je, že se máme rádi a jsme zdraví, to je to nejdůležitější

e.k.t
autor
19. lis 2010

@many jé to je hrůza totok, no budu držet pěsti aby se brzo dali psychicky dokupy a sluníčko se na ně zase smálo. jinak s tou vírou jsme na tom podobně 😉

many
19. lis 2010

taky potřebujeme zařídit pořádně byteček, ale prostě nejsou prachy a zadlužovat se do důchodu nechceme ☹ takže prostě vše postupně na splátky a do důchodu to jednou pěkně vybavíme 🙂 hlavně ať můžeme jet každý rok na tu zimní a letní dovču a něco z toho života mít 🙂

paolin
19. lis 2010

to mi připomíná - tuhle mi Mirek vyprávěl o ex-kolegovi z Olympusu, který má hluchého syna. rodili v Brně vyvolávaným porodem a po 12 ti hodinách prosili o sekci, ale Mudr ji prý řekl, že je to sekce ten den na víc a že jim to neproplatí pojišťovna. tak se malý přidusil a kdo ví co ještě a neslyší. a naslouchátko jim pojišťovna proplatit nechce. tak prý šetří milion na operaci v zahraničí. a doktor nebo pojišťona? co by..nic...