Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. pro 2008

Tak já taky letím tak zatím papa 😉

many
19. pro 2008

zatím pa pa pa pa pa

martinka79
19. pro 2008

KDEPAK NEBĚHEJ TAM jinak nám lezou 4zuby naráz a je to šílené už jsou naběhlé přes dáseň.

martinka79
19. pro 2008

tak se mějte čauky my jdeme spát tedy Mišák. Nikolka je na návštěvě dnes si to protáhla já na nepečené cukroví nebo želhení tos e uvidí.

e.k.t
autor
19. pro 2008

ahojky tak jsem z pervního proškolení a návštěvy rodičů MM zpět, byli jsme vyměnit dárečky, aby holky neviděly šachy 24 přes poledne jek tam budeme 😉

many
19. pro 2008

téééééééééééda tolik zoubků 🙂 no měla bych Ladíkovi taky tu pusu projet 😀 vůbec to nesledujeme 😀
ahoj Evi 🙂

paolin
19. pro 2008

hezky vecer, holkyy!
chlapecci uz spinkaji. Adam po hodine uspavani! a stejne se bude urcite budit. ma medicinku na kasel a pry po tom ma byt trochu neklidny. trochu? 😠 to by me zajimalo, jak ma vypadat velmi neklidne dite. tohle je neco silenyho 😠
tak vsem klidnou noc a odpocinkovy vykeeend!

many
19. pro 2008

tak Ladík mi pomalu usíná,tak jsem zvědavá,kdy bude jeho první budíček,teda v kolik 😒

many
19. pro 2008

ahoj Pavli 🙂

many
19. pro 2008

Adámek je marod ☹ tak ať je do vánoc zdravý nebo i dřív,to bude nej 🙂

many
19. pro 2008

jinak tobě taky přeji klidnou noc a pěkný víkend 🙂

many
19. pro 2008

tak dobrou noc a sladké sny 🙂 vy už asi všechny chrupkáte a nebo odpočíváte u telky,že 😉 taky zachvíli skočím asi do sprchy a půjdu chrnět 😀

martinka79
19. pro 2008

tak krásné sny maminy. já dožehlila. mezitím stihla tisíc jiných aktivit a teď na mě čeká latté co mi udělal MM. tak jdu na něj k Tv.opatrujte se
Pavli, many kklidnou noc.
Evi tobě klidné spaní po školení.
Jančo tobě klidnou dlouhou noc až do rána do pěti. 😀

e.k.t
autor
19. pro 2008

Díky a dobrou vám všem 😉

e.k.t
autor
20. pro 2008

Dobré ráno, tak už tu straším, s výborným čajíkem 😉

anta
20. pro 2008

Čau, já tu již taky straším a eťe bych pinkala...uaaaaaaaaaaaaaaaa.....

anta
20. pro 2008

Tak ještě jednou, to předtím psal manža 😀 Dnes jsem trhla rekord ve vstávání, vstávala jsem ve čtvrt na šest, to je docela lepší než v půl pátý 😀 😀
Ahoj Marti, neuklízej 😀 😀 😀

martinka79
20. pro 2008

Ahojky já neuklízela já se válela do teďv posteli,Míša si hrál s žirafou.

martinka79
20. pro 2008

krásné ráno, tak ty jsi dens mohla spát déle,hurá. 🙂 jdeme snídat.

anta
20. pro 2008

Jé Marti závidím, já s malým nikdy v posteli nelehávám, nikdy jsem to ještě nezkusila, tak ani nevím, jestli by tam se mnou vůbec vydržel 🙂 😉 Dobrou chuť 🙂

martinka79
20. pro 2008

tak to zkus je to milé. Někdy po mě pěkně leze,ale já to vydržím. Pěkně se pomazlíme hrajeme si a potom hurá vstáváme. 🙂

e.k.t
autor
20. pro 2008

Tak to poléhání někdy provozujeme taky, ale dnes už jsem po ranním krmění ve 4 neusnula tak jsem si udělala snídani a čekám jestli se prdelka vzbudí nebo jestli bude chrníčkovat nevím do kdy když tam nejsem 😅

anta
20. pro 2008

Tak to je pěkné. Zrovna tady hudlám do manžela, abychom si dárky rozbalili 24., ale nechce povolit, hajzlík jeden 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. pro 2008

to je z ameriky? tam se rozbaluje 25.12. 😉

e.k.t
autor
20. pro 2008

To není féééér, když nespím tak ještě chrnííííííí 😠 , no tak asi jdu nakoupit 😅

anta
20. pro 2008

To znám, že člověk, když se mu zrovna nechce spát, tak dítě spinká jak zabitý 😀 😀
Byla jsem nakoupit, koupila jsem malému knížečku do vody, která píská a takovou tu hračku, jak se koulí a nedá se porazit, protože má v sobě nějaké to těžítko nebo coa hraje to taky. Tak si myslím, že malý bude mít hezké vánoce 😉

anta
20. pro 2008

Jo a manžel není z Ameriky, někdy mi spíš přijde, že je z Mimoně 😀 😀 😀 Ale pšššššt bo jsem dcera smrti 😀 😀

e.k.t
autor
20. pro 2008

Mimoň je ruské město teda bývala tak to buď ráda že nečekáte na Dědu mráze do 6.1 😝 😝 😝

anta
20. pro 2008

No, budeš se divit, ale málem už to navrhl 😀 😀 😀 To už bych tedy počkala do 12.1., protože to mám narozky, tak bych to vzala z jedné vody na čisto 😉

e.k.t
autor
20. pro 2008

raději to nepiš co kdyby to četl?