Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
26. lis 2010

@paolin - sfoukávat 😉 tak hlavně , aby sním nechtěl něco dalšího zapalovat 😅

paolin
26. lis 2010

tak to jsem neslyšela o těch tkaničkách. taky dobrý vědět 😉 Vítek má šněrovácí od školky. tedy tak od 4 let. jinak by se asi nikdy nikam nevypravil 😀 a i teď s tkaničkama je to utrpení..zavazovat je může. ale jak mu vše trvá! včera jsem mu řekla, ať si jde už komplet oblečený obout boty a za chvíli přijdu a on má sundanou bundu a je bez bot! tohle nikdy nepochopím 😀 jinak sandoše s pevnou patou kupujeme. ne tedy úplně plnou. Vítek musí mít v botě dolík na patu a to má velice málo bot. tak je to spíš kompromis 😒

many
26. lis 2010

tak já musela jít synkovi namazat chleba jinej, dostal s pažitovkým sýrem a ten mu jaksi nejel 😖 že tam něco je a nerozumněla jsme mu co, jestli mu vadila ta pažitka 😖 ale tak má s meruňkovou marmeládou a ten mu jede 😀

@paolin takže tak od 4 si umějí zavazovat ? Nebo asi jak který se kdy naučí, že 🙂 Pavli jaký ďolík, to jsou nějaký speciální sandálky ? Ať vím 🙂

many
26. lis 2010

@paolin - Vítek se u toho zavazování asi hodně zapotí, tak se musí vysléct 🙂 já se taky první obouvám a pak si dávám bundu 🙂 ať nezdechám vedrem 🙂 prvně komplet Laďouša a pak jdu na sebe 🙂 už aby to taky uměl sám 🙂

many
26. lis 2010

hoooolky mně se tak nic nehce dělat 🙂 ale musím taky povysávat a dát zase do pořádku trošku pokojíček 😀 ale tak pomalu, ven nepůjdeme, je mi jaksi po včerejšku hůř 😖

paolin
26. lis 2010

no Vítek měl poněkud zborcenou klembu. my už museli cvičit od porodky. měl zkrácený šlachy na vnitřní straně - z bříška. jenže tím, že byl hrozně uřvaný, tak cvičit moc nešlo. tak mu to asi krapet zůstalo..tak musí nosit boty s tvarovanou stélkou a dolíkem na patu. sehnat takový boty je dost pakárna. chvíli nosil vložky do bot, jenže to zase nadával. těžký s chlapama..jinak Vítek umí zavazovat tkaničky tak nějak od 4 let. ale jsou děti, které to v 5ti neumí nebo to umí zase dřív. záleží na dítěti. Adam třeba umí některé věci líp, jak Vítek 😀 Vítek je prostě knedla 😀

paolin
26. lis 2010

my dnes ven taky nee. včera bylo hezky. sluníčko a ani velká kosa. ale půjdeme až po obědě na spaní. snažím se vyvarovat případnýmu řvaní, takže 2x oblíkání Adama neriskuju 😀

many
26. lis 2010

tááááááááák a prvně se dám do obyváku 😉 kouknite jak u nás dopadá vláčkodráha 😠 chvíli jí vydrží mít postavenou a tak během půl hoďky ji zboří 😠 lumpík jeden 😀

paolin
26. lis 2010

@many Míši 😀 hele, ale zase máte kytky na zemi. to u nás nehrozí ani náhodou 😀

many
26. lis 2010

no ale to si tam ještě přivezl další auta a odrážedla, aby toho nebylo málo 😉 ale tak za 10 minut i dřív to bude uklizený 😀 jdu na to
Pavli, tak to jo, no co se dá dělat , hlavně, že takhle má tu nožku v pořádku

paolin
26. lis 2010

jooo, to nevím 😀 včera nám řekla Mudr na ORL, že má Vítek po těch dvou pícháních uší špatný tlak v ouškách ☹ že musí hodně žvýkat a foukat do balonku. jestli se to nezlepší, tak bude špatně slyšet ☹ jéé, ten bude foukat, až se budou hory zelenat 😀

many
26. lis 2010

@paolin - no když začal lozit, tak byli na oknech 🙂 ale pak jak víc chápal, jsme je dali na zem a teda poslouchal, že je musí nechat 🙂 no ale je teď o jednu víc a mám větší květináče, tak mám hrůzu, že u druhýho budou muset být furt na zemi a budu doufat, že je nechá na pokoji 🙂

many
26. lis 2010

@paolin - jojky ☹ chudáček ☹ tak to budeme držet pěsti ať se mu to upraví a ouška má zdravý ☹ teda to je blbý

paolin
26. lis 2010

nejvíc mě se**, že spoustu nemocí mají kluci zbytečně kvůli krávám matkám, který tahají své totálně nachlazené děti mezi ostatní ☹ viz Adamova poslední nemoc na měsíc a půl a Vítkovy píchané uši 😠

many
26. lis 2010

takže na Mikuláše hromadu balónků jo 😉 a spoustu dobrých žvýkaček 😀

paolin
26. lis 2010

vidíš, to mě ani nenapadlo 😀 díky 😉 Mikuláš to jistí 😀

many
26. lis 2010

@paolin - to je blbý no, když má matka nemocný děcko, tak sním má zůstat na prd... doma 😠 a né ho tahat mezi ostatní děti, to jsou fakt krávy 😠

many
26. lis 2010

no já mám na Mikuláše zatím pro Ladíka a Kvídu - čokoládu čerta a Mikuláše, kinder vajíčko a vitamíny z lékárny Multi-tabs ( kupuju za 100,- radila mi to sestřenka a moc mu to chutná, 1 denně po obídku - malinovo- jahodová příchuť , nevím jestli to znáte, tak popisuju, je jich tam 30) no a furž čekám balíček na Ježíška a tam budou Igráčci i , tak každýmu šoupnu jednoho igráčka a konec a pro Emminku mám zatím kapesníčky, tak ještě asi nějaký jídýlko od Hami jí koupím 🙂 ta má 9 měsíců 🙂

many
26. lis 2010

táááák si dávám odpočinkovou a nikdo nikde 😉 gruntujete 😉

many
26. lis 2010

opět odpočinková a nikdo nikde 😀

anta
26. lis 2010

Jo, my tak gruntujeme, byli jsme zase venku 😀 😀

many
26. lis 2010

tééda šikulky a zachvíli zase valíte uspávat co 🙂 my jsme teď pojedli, udělám nádobí a jdeme chrnět oba dva, jsem dnes nějaká unavená dost , tak zatím páááááááááá

anta
26. lis 2010

Uspávat až ve dvě hodiny, včera mi usnul až za třičtvrtě hodiny neustálé jízdy, bléééééé 😅 😅 Probouzí se ti Ládík s dobrou náladou anebo taky občas brečí?

anta
26. lis 2010

Jo a Honzík dostane k Mikuláše nějaké postavičky, které se nedají papat, protože nemůže čokoládičku 😉

anta
26. lis 2010

Honzíček se svezl na odrážedlu, které zabavil jedné holčičce, té byl rok, tak byl drzý, ba ne, ta maminka ho Honzíkovi půjčila, ať si to zkusí, no líbilo se mu moc 😀 😀 😀

many
26. lis 2010

jsem tu 🙂 raději jsem spát nešla, večer bych zase čučela do tmy 😖 tak jsem něco podělala ještě a zabalila 3 dárečky 🙂 tatin včera koupil Ladíkovi nějaký autička a lodičku 🙂
Jani taky často brečí a gor, když se probudí sám, když spím sním tak ne, to je veselej, ale jak je tam sám, tak většinou příjde s řvavou, ale né pokaždý 🙂 teď se třeba po 45 minutách probudil a brečel, tak jsem tam vlítla, řekla jsem mu, že jsem byla jen čůrat, lehla jsem si k němu a během chvilky usl, tak ještě snad do 2 bude chrupkat

many
26. lis 2010

Jani a jak dlouho ti Honzík spí v kočárku, jezdíš sním celou dobu nebo ho pak zaparkuješ a jdeš domů

many
26. lis 2010

Jani nedáváš mu ani trošku čokoládky 😉 já mu sem tam koupím kindervajíčko, mě vždy ukecá 😀 furt chce hračky, tak tu mu povolím sníst 🙂 no je to mňamka 😀 ale jsem ráda, že nechce vůbec žádný kokina do pusy 🙂 on se toho bojí, ikdyž to viděl u dětí, že to jedí, tak on ne, ale jenom dobře, ani ty gumový medvídky, kámoška mu donesla, tak si s něma jen hrála, válel po zemi a pak skončili v koši 🙂 a zkusili jsme mu koupit šmouly - je to jak jojo měkký a taky ani boha to nedal do pusy 😀 tak to jsem ráda, uvidíme jak dlouho mu to vydrží, ale tak oplateček, to by si dal 😀

many
26. lis 2010

jo a lentilky 🙂 ty mu chutnají 🙂 hlavně v kostíkách 🙂 ale to moc taky nekupuju, raději už termixy a tvaroháčky 😀 akorát je vyčůranej, vanilkový termix už eee jen čokoládový, tak jsme přestali kupovat a najeli na tvaroháčky, to mu chutná i ten světlý 🙂

many
26. lis 2010

kruci, zase jsem tu sama 🙂 Janča vozí a Pavlínka už asi taky valila 😉 další matky makají 🙂 no synek se zachvíli asi vzbudí, tak pak budeme pokračovat v pokojíčku 🙂 teď nechci rachotit, ať ho neprobudím