Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
20. pro 2010

ahojda holkýý! tak u nás už to snad konečně spí..Mirek šel na schůzi, tak je tu aspoň klid 😉 dnes je chudák nějaký podrážděný 😉 celé dopolko mi zase bylo blbě 😝 odpo jsem ale musela do práce a pak už naštěstí OK 😉

anta
20. pro 2010

@paolin - tak co, spí? U nás jo. Co se mi dneska stalo! Já dneska nemohla normálně vytáhnout Honzu z košíku, se mi zasekl botama, ale naštěstí mi ho jedna paní zvedla (dala si asi do těla 😀 😀 ), tak jsem mu nohy prostrčila v pohodě, jsem se s tím rvala a byla jsem zpocená až na prdulce, no a proč to píšu, paní měla chlapečka malého, cca věk našeho Honzuláka, ten byl droboučkýýýýý, tak jsem paní politovala, že si s Honzou namohla záda a šli jsme 😀 😀 😀

many
21. pro 2010

Dobré ránko 🙂
tak já už jsem vzhůru dnes od 4 😀 jaksi jsem nemohla spát a Lukášek taky ne 😀 😀 😀
tak teď už mám i umyté vlásky a popíjím čokoládový nápoj 😀DD
jinak se musím pochlubit, že včera už cítil Lukáška i tatínek 😀 pěkně večer řádil 🙂 byl to nádherný pocit 😀 už ani nevím, kdy tak poprvé táta cítil Ladíčka 🙂
a dnes nás čeká genetika v 19.00 tak držte moc moc pěstičky prosím 🙂 ať je vše ok 🙂
jinak Lukáškovi jsem aspoň včera koupila pod stromeček dvoje ponožečky 😀 ať tam aspoň něco má 😀DD
jdu vás dočíst 🙂

many
21. pro 2010

@gaba3 díky moc 🙂 a také přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok a hlavně to zdravíčko všem 🙂 musím juknout k tobě do albíčka, jak dětičky rostou 😉 a jak je,..... 😉 doufám, že super a moc si to užíváš 🙂

many
21. pro 2010

@anta děkuji moc za přáníčko 😉
@paolin taky jsi blinkala ☹ nebo naštěstí nee ☹

many
21. pro 2010

nikdo nikde 😀 tak zatím mizím asi na fb 😀 ale tam taky asi nebude ani noha, ani ruka 😀

many
21. pro 2010

no nic, nikdo nikde, tak jdu čučet na bednu 😀 tééda to je nuda, když člověk nechrápe do 8 😀 aspoň Ladíkovi se daří a Lukinovi teď taky 🙂 jen mamina čučí 🙂

paolin
21. pro 2010

@gaba3 Gabi ahoooj! jak to jde, mamino 😉 drž se!

@anta jéé, Jani, to abys Honzík pomalu vozila přímo v košíku, co? 🙂

@many na genetiku budeme držet pěstičky! jinak ano prosím, blila jsem taky. i Mirek. takže jsem zase vyhubla ☹

anta
21. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Mám pro vás slušnej frk. MM byl včera na tom večírku, no dobrý, jenže já se probudila v půl třetí ráno a zjistila jsem, že ještě není doma, tak si říkám "doufám, že neusnul někde na zastávce" a on vůl usnul v autobuse a jel omylem na konečnou, kde ho probudil autobusák a mm nevěděl vůbec, kde je a jak se dostane domů. Normálně by přišel na jedenáctou hodinu, no tak bloudil nějaký 4 hodiny venku a nevěděl, jak domů 😀 😀 😀 No tak jsem mu na to řekla "dobře ti tak" 😀 😀 😀 Směju se ještě teď. No tak spal celé tři hodiny a ráno jsem ho samozřejmě budila 😀 😀 😀

many
21. pro 2010

@paolin jojky, tak ať už je to od vás pryč 😉 a díky moc 🙂

many
21. pro 2010

@anta tak pěkně zapařil 😀 😀 😀

anta
21. pro 2010

@many - no vůl 😀 😀 😀 Já spát tři hodiny, tak se zblázním 😀 😀 😀

many
21. pro 2010

😀 😀 😀 no se zadařilo a dospí o svátkách 🙂 ale taky mu nezávidím 🙂 to bude v práci hnus 🙂

many
21. pro 2010

Ladík se před chvílí probudil, tak jsem mu udělala kakao a čučí zase na Shreka, ale nevím nevím, nejsou to moc dobrý pohádky 😖 vykládá mi, že mě zabije ☹ a vyhodí z okna ☹
to je co , za dobrota na žebrotu ☹ 😉 teď abych se pořádně hlídala 😀

many
21. pro 2010

oprava néé z okna ale z balkona 😉

anta
21. pro 2010

@many - jůůůůůů, to je Ládík nějakej drsnej, fuj! Nekoukat 😉

many
21. pro 2010

@anta no on to furt chce pouštět ☹ už jsem mu včera pustila i auta, jsem ho ukecala, tak čučel, ale pak chtěl zase Shreka 😖 už ať je teplo a lítáme furt po venku, to bude mít s telkou útrum

anta
21. pro 2010

No jo, to znám. My si naštěstí žádného Shreka a takový americký pohajdy nepouštíme, mně se to nějak samotné nelíbí, mám raději takové ty pohádky o mašinkách, krtečka, Bolka a Lolka a takový malovaný. Tam rozhodně takový kecy nehrozí 😉

many
21. pro 2010

@anta jééé to my zase Shreka žereme všichni 🙂 děda nám ve čtvrtek doveze 4 😀 tatin jak marodil, tak na to s Laďoušem čučel furt 😀

many
21. pro 2010

tak snad tam moc zabíjení nebude 😀 😀 😀

many
21. pro 2010

@paolin konečně je u nás taky nějaký sníh co 😉 teď je venku teda náááááááádherně 😀

paolin
21. pro 2010

@many tady takýýý 🙂 včera krapet napadlo. tak chci jít na boby, ale Adam jaksi nevypadá, že by šel.
holky, Shrek u nás taky frčel - u Vítka. zhruba v jeho roce a půl jsem díky Shrekovi měla poprvé tak 10 minut pro sebe 😀 Vítkovi se hrozně líbila ta uvodní písnička 😀 tedy, co já všechno za těch 5-10 minut stihla 😀

many
21. pro 2010

@paolin 😀 😀 😀 vidíš a Ladík u ní vydrží až do konce a pak jí chce pustit znovu 😀 nechci aby si zvykal na bednu, ale v tomto počasí,když nemůžeme být furt venku, to teda překousnu no 😀

paolin
21. pro 2010

tak to Adam max tak hodinu u Pata Mata nebo Krtka. ale i tak nesedí, ale pobíhá a hraje si. no hraje - dělá neplechu 😀

paolin
21. pro 2010

hm, vypadá to, že ven nepůjdeme. což mě tedy pěkně sejří 😠

paolin
21. pro 2010

Mirek jede do Olomouce do labin a pak do Přerova pro nové auto. tak snad dojedou hoši v poho..bere oba kolegy. to bude teda pánská jízda 😀

many
21. pro 2010

@paolin jooo, sněží nebo co ? My se jdeme chystat, babička potáhne sáňky s klukama, má u sebe Kvídouška a musime do obchodu pro pár věcí

many
21. pro 2010

nebo Adámek nechce ☹ ?

many
21. pro 2010

tak zatím, nechte si dařit, pááá

paolin
21. pro 2010

Adidas nechce. ale prostě půjdeme, takže má smůlu 😀