Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. led 2011

Ahoj Moni, mně teda kluka nikdo neohlídá, taky mi lidi říkají, že je Honzík hodný a já musím říci, že si to myslím taky, občas dostane sprdunk, ale pak mu vysvětlím, proč ho dostal a dobrý, mám dojem, že už má i rozum 😉

paolin
11. led 2011

@anta Jani, Vítek z toho nevyroste. myslím, že budě ještě hůř - škola, puberta..on je prostě takový. a já to jaksi nejsem schopná nějak tolerovat...v poslední době do něj pořád vyrývám. vytáčí mě, jaký je ignorant..i Adam zvládá bez řečí a automaticky běžné věci. s Vítkem je to tisíc keců okolo a dohadování jestli bude nebo nebude hloupý umývání ruk, převlíkání, čistění zubů... včera byl fakt drzý, tak jsem mu zakázala Animáček. pak bylo 3/4 hodiny řvaní, kňučení, mudrování pořád dokola. jen, jak vidím tu jeho našpulenou pusu na řvaní, mám 100 chutí mu jednu přes ni dát 😔
v chytrých knížkám píšou, že mají rodiče relaxovat. a jak sakra? mamka sem tam pohlídá hodinku, dvě. je to supr. ale je to na mě málo. zvlášť, když vše předtím musím zařídit, nejlépe když Adam spí. no nic no. včera mi v tom cvičení fakt dali na frak a pak si zase až do noci hrát si s Adamem...ai to počasí je na. je tu mlha, mokro, zima, prší, fuj 😅

anta
11. led 2011

@paolin - u nás je taky ošklivácky, ani ven jsme nešli. No, holka, to je děsný, to je jak za trest 😖 Jen jsem si myslela, že Adámek aspoň bude trošku lepší. Fuj, přiznám se, že tohle neznám, ne že by Honza neměl taky občas svůj den, ale jako takhle? To nevím nevím, jak dlouho bych zvládala ☹

paolin
11. led 2011

@anta Adam je lepší v tom, že je s ním sranda - pokud neřve 😀 ale hodně se směje a vymýšlí lumpárny. Vítek je hrozně negativní a mě to přímo ubíjí. já jsem teď hodně nervozní z té práce a školky a z toho, co bude. tak to můžu přenášet i na ně a proto jsou takoví.
Adam se už vychrněl, tak jsem stihla Vítka stáhnout ze školky už poo a tak za hodinku pofrčíme k babi. musím do práce, tak je tam hodinku nechámm, než je vyzvedne Mirek 🙂

anta
11. led 2011

@paolin - tak aspoň že tak, přála bych ti klídek, taková hodná holka jsi 🙂

martinka79
11. led 2011

ahojky holky, dnes jsem byla úplně Ko z práce Lidupna ječela celé 4hodinky je tu poslední jsem jí sklidnila zpěvem a tleskáním když jsme jí přes 20 min, pevně držela ruce a zpávala... a tleskala ... bylo toho moc na moje nervy a doma jsem večer vybuchla na děti.. ale naštěstí usínání v klidu s pohajdou... ale cítím to na sobě...
jinak pohoda já se totiž za celý den nezastavila. práce, nákup školka cesta na trenink-sokol a vyzvednut holky a nákup-pizza v restauraci k veče cesta domů. a doma vysát úkoly veče zahnat děti a bum začli nějak řádit... 😠 😠 😠 a byl řev.
jj dvě děti práce s stres dělají své se mi to už dlouho nestalo.
já si os svých dětech nijak nic moc nemyslím. jsou hodné, ale i zlobivé a dokáží mě překvapit pozitivně i negativně. takže prostě sjou to děti. a rozum ten nemám dnes ani já 😀 😀 😀
ale věřím, že Honzuláček je hodný kluk a Vanes samo taky.

@paolin hele nervy to je děs.. relax je jen chvilkový.. ale nezoufej bude líp... to dáš... a scény a vše kolem prostě je stres man a co má negaci na každém krku ... nauč ase eo zlehčit a adámka toho ignoruj jak bude ječet. hele sjou to šikulové co umí tisíc věcí jiných a nabitý den ti taky neulehčuje situace. ono docházet nekde na čas.. je stres sám o sobě... takže klid... znám to. 😝

e.k.t
autor
12. led 2011

Jani Janičko, jsi naše sluníčko, k tvým narozeninám velké přání mám, nejen štěstí nejen zdraví, ale i Honyka co nervy spraví. na manžu se usmívej ať není moc protivnej. když ho doma zaměstnáš, odpočinek si pak dáš. teď si užij oslavičku a pozdrav i svou polivičku 😉

e.k.t
autor
12. led 2011

Jani Janičko, jsi naše sluníčko, k tvým narozeninám velké přání mám, nejen štěstí nejen zdraví, ale i Honyka co nervy spraví. na manžu se usmívej ať není moc protivnej. když ho doma zaměstnáš, odpočinek si pak dáš. teď si užij oslavičku a pozdrav i svou polivičku 😉

anta
12. led 2011

@e.k.t - jůůůůůů, Eví, děkuju, to je krása, že to je z domácí dílny, viď? 🙂 🙂

e.k.t
autor
12. led 2011

jj Jani na míru 😉

paolin
12. led 2011

ahoj holky! dnes nestíhám - Adam nespí. venku je sluníčko, to je ale paráda 😵
Janičko, beruško naše! taky se připojuji ke gratulaci! ať je Hozník pořád tak šikovný a dělá ti jen a jen radost! jsi holky skvělá, máme tě moc rádi 🙂

e.k.t
autor
12. led 2011

Pavli sluníčko? co to je? tady je pořád pod mrakem, tak honem nasávat pozitivní energii

anta
12. led 2011

@e.k.t - tak to určitě 🙂
@paolin - no Honzík je dneska taky jak z čertova kopejtka, pořád lítá, těžko ho chytám. Dneska jsme udělali akci. Vzali jsme koberec z obýváku, flákli ho do vany a normálně osprchovali, fuj ten byl teda špinavý jak prase 😀 😀 Děkuji za přáníčko a že mě máte rády, mi dělá moc dobře 😉 🙂

e.k.t
autor
12. led 2011

tak kočka mi chlastá čaj z hrnku fuuuujjjjj potvora

e.k.t
autor
12. led 2011

tak kočka mi chlastá čaj z hrnku fuuuujjjjj potvora

anta
12. led 2011

@e.k.t 😀 😀 😀

anta
12. led 2011

Dítě mě před venčením ještě seřvalo, že jako ven ne, tak jsem ho zabalila do kočáru a prostě ven jo, no a usnul mi na patře u výtahu! 😀 😀 😀 Já mu dám, otevírat si na mě hubu 😎 😎

e.k.t
autor
12. led 2011

Jani tak to je fakt dobrý toto, ale hlavně že se uklidnil ještě v domě a pak už bal v pohodě

martinka79
12. led 2011

Janičko vše nej nej k narozeninkám. Evička složila prim báseň i za mě, jámám zcela vygumováno stále v práci je to náročné a doma taky.... 😝 páček holčičky. koupila jsem si pár krásných věcí mám radost.

anta
12. led 2011

@martinka79 - děkuji ti vřele 🙂 🙂 🙂

anta
13. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dítě dnes vstávalo až v 6,30 bez probuzení, to mě tedy příjemně překvapil. Už mám i vyžehleno, ooooo to padnu dopoledne na hubu 😀 😀 😀

many
13. led 2011

ahojky holky 🙂 konečně mám čásek juknout a pozdravit 😉
dočítat nebudu, to asi nemám šanci 😀
jinak nic novýho 🙂
jen hlásím ke 24t. 6 kg nahoře 🙂 to u Ladíka bylo 12 😀 takže se lepším 😀 😀 😀
mizím nachystat Ladíkovi snídani, upravit si obličej trošku 🙂 a pak žehlit, sem tam juknu 😉

anta
13. led 2011

Tak jsme byli venku hodinu a čtvrt, Honzík přišel zaprasenej jak Pepina, no fuj teda. Na té trávě je fakt kentus, hroznej!

anta
13. led 2011

Honzík se láduje makarónama a je jak prase, má to všude, ale je fakt roztomilej 😀 😀 😀

anta
13. led 2011

Honzík se láduje makarónama a je jak prase, má to všude, ale je fakt roztomilej 😀 😀 😀

many
13. led 2011

Ladík dojedl polívku a teď se dává do knedlíčků s omáčkou 🙂 a pak si doufám pěkně lehne a usne 😀 no venku je nic moc no 😖 taky půjdeme odpoledne 🙂

many
13. led 2011

kde jste kdo 😉 kde je zbytek dneska 😉 v práci,... 😉

anta
13. led 2011

Já v práci nejsem, ale jako bych byla, už mám vyžehleno, vytřeno, brambory oloupaný, no pořád v jednom kole. Dítě leží vedle mě a povídá "unavenej unavenej" a mrcasí se tady pořád, teď se přetočil na bok se slovy "to byla dřina" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. led 2011

ahojky, já po náročné noční zakončené zkouškou způsobilkosti a zkouškou znalostí místních poměrů a zkouškou obsluhy úsekových odpojovačů. Uspěla a může pracovat samostatně, uf uf

anta
13. led 2011

@e.k.t - jsi šikulka a moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 Já mám teda dneska náladu, no chudák dítě, ale vypadá, že má snad i pochopení, jsem dneska opravdu děsná matka! Připomínám asi moji sestru Lenku s Valinou, no to je síla 😅 😅 😅 Tfuj tfuj! 🙂 No já to tipuji na PMS, protože mám v úterý dostat, tak prostě vždycky ten týden předtím je opravdu vypráskanej, hormóni si se mnou dělají, co chtějí 😝 😀 😀 😀 Jsem fakt na ránu 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2011

ahojky Jani preji dodatecne k vcerejsim narozeninam vse nej nej hlavne hodne stesticka a hlavne zdravicka a at Honzik a tatka nezlobi! 😀

monkia.pv
13. led 2011

jinak teda me dneska od rana pekne boli hlava a Vaneska je dneska akcni vic nez kdykoliv jindy!Uz jsme stihli malovat vodovkama,prevlict panenku, nakoupit,tvorit s modelinou,precist noviny a ja nevim co jeste vsechno a porad je ji to malo!Ted jsem ji na chvili pustila pohadku tak snad u ni na chvili vydrzi nebo me praskne hlava! 😝

anta
13. led 2011

@monkia.pv - díky ti 🙂 . No tohle jsme přesně měli včera, sice jsme nepřevlíkali panenku, ale i tak to bylo náročné 😀 😀 😀 Před chvíli jsem se vysprchovala a Honzík za dveřmi něco pořád povídal. On byl se mnou v koupelně, ale pak si neprozřetelně za sebou zavřel dveře a ty neumí otevřít, tak pořád na mě něco hulákal 😉 🙂

monkia.pv
13. led 2011

tak nekecam to zase vcera udelala Vanesa me!Taky jsem se sla osprchovat a taky byla se mnou v kupelne a pka si zavrela dvere a hudrovala do doby nez jsem vylezla a otevrela!Ona si teda umi otevrit dvere ale jen ty normalni ksicky a my v koupelne mame zatahovacky a ty ji nejdou! 😝 Mozna se tam ted pujdu zavrit na chvili at mam klid 😀