Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
24. led 2011

ahoj holky!
Míši, to už je pěkný pupík 😉
Evi, Joli má ale výdrž! teda koukám, že to bude nějaké období vývoje, když tou výdrží v nespaní procházejí skoro všichni 😨
odklad budu chtít. jen, aby mi ho taky někdo dal 😀

dnes mám doma oba chlapečky a jsou zase nepříjemní...lumpíci..jinak mimi se u nás naštěstí konat nebude 😉 😉 zpoždění bylo těmi nervíky 😉 uf 😀

paolin
24. led 2011

jinak jsem psala drahé mamince, zda jsou zdraví a v pořádku a prý, že by měla odpoledne čas se stavit..no já tedy nevím, jestli chci 😒 dobrými radami jsme zásobeni dostatečně a jestli by zase neměla náladu, to fakt nepotřebuju 😀

anta
24. led 2011

Ahoj holčinky, mám lítání po zubařích, takže jsem tu míň. Měla jsem zánět v puse, fakt sranda, jsem myslela, že se po..., ale už se blýská na lepší časy.

paolin
24. led 2011

@anta Jani nekecej... ☹ tuhle jsi říkala, že tě bolí osmička či co, ne? to bylo ono?

many
24. led 2011

@paolin tak ať už to máš pravidelný a žádný nervíky 😉 tak co , staví se maminka nebo nee 😉 třeba si pěkně pohraje s klukama v pokojíčku 😉

many
24. led 2011

@anta jojky, tak ať zuby už nebolí a nezlobí 😠

anta
24. led 2011

@paolin - přesně tak, měla jsem tam zánět kak prasá, ale už se s tím něco dělá a bude jen dobře. Zubaře já totiž vyloženě miluju 😅 😅 😅

paolin
24. led 2011

@anta hm, Jani asi tak nějak..

@many pravidelnou menzes jsem neměla nikdy 😉 mamka se staví. ale pohrát...? těžko 😒 většinou sedí a s klukama si hraju já.

martinka79
24. led 2011

čuaík holky celé dopo jsem psala vysvědčení a všechny lesjtra.. a p=potom ry\chlo uklidit vytřít a tak teď obědvám. prdelín domapo O...
@paolin třeba bude mít babi lepší náladu... 😉 a když ne vyhoď ji. 😀

@anta soucítím s tebou měla jsme to před rokem... vím o čem mluvíš... to byla bolest... 😉 a´t už je vše Ok...

@anta krásné fotečky pohoda... pěkně jste si to užili... 😉
@e.k.t. tak si užijte sebe navzájem...
holky tam Míšovi se roztrhla bota. bufík... a taky rukavice co on v té Mš dělá.. boty se mi mco kupovat nechtějí. rukavice si dnes jde koupit... odpoledne

anta
24. led 2011

Jo, zítra jdu na 10,30 na prohlídku a vůbec nevím, co mi budou dělat, ale to spíš vydržím než do sebe temovat prášky proti bolesti, k ničemu to nevede, budu mít úsměv jak tenhle smajlík 😀 😀 😀

paolin
24. led 2011

@martinka79 Marti, vyhodím 😉
jejda! a jaký botky se vám roztrhly?

paolin
24. led 2011

@anta Jani a co máš? dren nebo tak něco? nebo jen atb?

martinka79
24. led 2011

klasika bufíky prostě praskly...aLE JEN NA POVRCHU TAK ENVÍM OKOUKNU CENY A MOŽNÁ KOUPÍT TOU GUMOU DOLE. JDU ŽEHLIT PA.

paolin
24. led 2011

@e.k.t Evi a jak to nakonec u vás dopadlo s neštovicemi?

e.k.t
autor
24. led 2011

Pavli nijak, nějaký odolný jedinec teda všichni, no co třeba se zasejc někde vyskytnou. Neřeším. Jinak Joli dnes seká latinu jako snad nikdy, dokonce si dobrovolně nechala vyčistit uši a nechala si pustit pejska a kočičku a opět zalehla do pelíšku. teda taky bych si lehlka, jenže pokud neusne tak nejdu, spala bych dřív než ona

many
24. led 2011

@martinka79 taky jsem před chvílí dožehlila 🙂

@e.k.t u nás se už taky spí, ale dalo to zabrat, myslela jsem , že nepůjde, ale začal dělat takový scény 😖 že se to fakt nedalo vydržet, nejprve dostal po zadku, nechtěl se furt od rána převlíct z pižama,odmlouval,... tak jsem mu musela dát na zadek ,tak pak si pořval a převlékl se a pak zase dělal po jídle scény, tak jsem ho dala spát, zase neposlouchal, že nebude, že půjdeme ven a šlo na něm vidět, že by fakt spal, tak dostal po zadečku ještě jednou a já šla lehnout do ložnice, se uklidnit, to je teda klidový režím 😠 skončím v porodnici brzo asi 😠 tak si pořval, pak zamnou dolezl a vytuhl v ložnici, no síííííííííííííla, takže teď oddechuju a udělala jsem si slabou kávičku 🙂 snad bude spát dlouho 😉

many
24. led 2011

teda fakt s ním háže tříletá puberta ☹ to je síla, on je takový zlatý, hodný a během minuty je z něho takovej rarach zlobivej 😠 neposlechne, odmlouvá,............ ☹ mě klepne 😖 už to chce jaro a být furt venku asi

e.k.t
autor
24. led 2011

Míšo to je normální je to blíženec a to nevíš kterou stranou se otočí

paolin
24. led 2011

@many ach jo teda... Vítek zuřil taky zrovna, když jsem byla těhotná. asi 4-5 měsíců, než to přestalo.. možná i proto je Adam takový pako nevycválaný 😀

paolin
24. led 2011

Skvělýho chlapa najdeš na každým rohu !" - pravil Bůh........ pak se zamyslel a udělal Zemi kulatou....

😀 😀

e.k.t
autor
24. led 2011

dooobrrrýýýýýý

many
24. led 2011

@paolin 🙂 😉 no tak uvidíme co vyplknu 😀
@e.k.t tééda to jsem si to druhý měla naplánovat asi na jindy co a já chtěla dalšího květňáčka a nepřemýšlela 😀
@paolin dobrej vtípek 🙂 ale nesmím se moc smát, já mám fakt suprovýho chlapa 🙂 teda aspoň zatím to tvrdím 🙂 musím zaťukat 😀

many
24. led 2011

tak už je vzhůru a vyspal se do růžova 😖 řve, řve a řve 😖 jojky jojky, mizím , pááááááááááááááá

e.k.t
autor
24. led 2011

Joli je 21.5 a to je podle některých horoskopů býk a podle jiných blíženec a opravdu v ní jsou obě znamení

monkia.pv
24. led 2011

ahoj kocky,tak ja si jdu zase postezovat!Vaneska opet kasle!A to jsm eminulou stredu dobrali antibiotika ☹ ,v patek zacala nanovo kaslat!Dneska jsme byla opet u dr.,tak nam delala znovu vyter z nosu s z krku a vysledky budou az ve ctvrtek!Chudera mala kasle skoro nepretrzite cely den a v noci ani nemluvim!Tahle zima je pro nas prokleta nebo co!

e.k.t
autor
24. led 2011

míšo koukám bledě modrá by byla lepší, Joli spát nešla a dělá tady vozemboucha

paolin
24. led 2011

@monkia.pv ahoj Míši! tohle měl Adam v loni. zkus se s Mudr domluvit na to imuno a alergo.

Adam se vychrněl docel OK. večer jdu na večeři se svojí kamoškou-svědkyní, tak se těším 🙂 přežily jsme spolu mateřství s prvními dětmi 😀 ona pak šla do práce, tak se vídáme opravdu velmi zřídka. je embryolog, takže je v práci snad pořád 😀

monkia.pv
24. led 2011

Pavli a vy jste byli s Adamkem na nejakem takovem vysetreni?A prisli mu na neco?

paolin
24. led 2011

@monkia.pv Mony, zatím jen imunologie. byli jsme objednaní do centra, kde dělají rovnou z jedné krve oboje. ale objednací lhůta byla 3 měsíce a dítě tam musí být zdravé. tak nás objednala Mudr ještě do nemocnice, kde termín byl o měsíc dřív. takže jsme šli jen na imuno, když byl Adam zrovna zdravý. naštěstí mu nenašli nic závažného. dostal imunopreparáty. ty ti Mudr může dát jen na základně imuno vyšetření, aby tělu případně imunopreparáty neublížila.
ale dost dětí od známých mělo pořád rýmu a kašel a nakonec to byla alergie na mlíko, vajíčka a pod. po vyloučení této stravy se děti hodně zlepšily.

martinka79
24. led 2011

ahojky holčičky, konečně klídek.Míša dnes docela hodný. V půjčovně si půjčil krtka co nemáme a oba na něj hledí tatin se někde zasekl v Praze.. já piju kávu a relaxuji... mám vše podělané... tajkže relax a další úklid bude až ve středu co budu mít dovču.

@many je to těžké jak odmlouvají znám to u nás se taky někdy bez mazance na prdku nedá žít... 😝 samotnou mě to štve, ale někdy není zbytí kor když spěcháme to je mazec... asi je to všude stejné. 😀
@paolin dobrý vtípek o chlapech a proto ani nevědí co je roh viď... 😀 😀
@monkia.pv s maroděním to je naprd, četla jsem to na FC, snad už to bude Ok... nám pomohla ta mandle... a ta autovakcína.

@e.k.t řádí všichni stejně...