Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
31. led 2011

@martinka79 jo,jo já to vůbec neznám 😉

anta
31. led 2011

@martinka79 - Nikolce gratuluji 🙂

anta
1. únor 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě ještě spí 😕 Tak jsem z nudy lupla nějaké fotky do albíčka, dokud to jde, bůhví, s jakou vstaneme 😉

paolin
1. únor 2011

Ahojda holky!
@anta Jani kuk na fotky 😉 jéé, máš novou profilovku 🙂
@martinka79 Marti, teda kráný vízo!
@many Míši, jak se těhulkuje 😉

včera jsme to jakž takž zvládli. chřipajzna snad odchází, ještě se bojím o Adámkovy ouška... uvidíme no. dost mě vytáčí s medicínama. vše plive 😠 musíme ho oba zalehnout, abychom alespoň nakapali oči ☹ je to pako. jsem pak nedůsledná a raději se na to vy... než se s ním prát 🙄

paolin
1. únor 2011

nejlíp se u nás má Vítek 😀 už na třetí noc se objednal k babi na spinkání 😀 a ta je nadšená, že není sama 😉
od zítřka u nich nepojede výtah cca 4 týdny. no nedovedu si představit, jak to bude dělat..říkala jsem jí, ať je u nás, tak uvidíme. ty lázně jí nedali a zaplatit je nechce. je to babi paličatá 😉

anta
1. únor 2011

Ahojky, no dala jsem si novou fotku, abyste viděly, jaká jsem mladice 😀 😀 😀

paolin
1. únor 2011

@anta to my jednoznačně víme 😉 😀

paolin
1. únor 2011

byli jsme na chvilinku venku koupit oběd. Adam je ale protivák! usnul až ve 22 a vstával v 7 a měl dva kašlací záchvaty, tak není vyspaný. tsss.. bych byla taky protivná, kdybych mohla 😀
jinak mám opět, zase a dokola dilema a naštvanost. takový náš standard 😀 minulý čtvrtek jsem potřebovala mluvit s píuč třídní ohledně skoly a Vítka. shodou okolností se ozvala drahá maminka a že by šla se mnou a pohlídala ve školce chlapečky, abych to mohla v klidu probrat. a hádejte 😀 nakonec jsem si chlapečky hlídala sama a babi se bavila s učitelkou 😠 byla hrozně chytrá a jak chlapečky zná..dokonalá babi 😝 cestou domů mě neustále poučovala a dávala přednášky, jak vše dělám blbě a jak ona by to dělala jinak 🙄 a pak před barákem řekla, že už jede domů - po 3/4 hodiny.. 😨 samozřejmě Adámek plakal. tak se ho na 5x ptala, jestli má jít na chvíli k nám a pak tedy na hodinku šla. bych ji asi zabila, jít domů 😀 Adámek byl babi sem, babi tam..no nadšený, že ji tu měl. já to nechápu a pořád přemýšlím, co děláme špatně. Aby se 3/4 hodiny bavila s učitelkou ve školce a pak řekla, že jde domů? 😕 to mi prostě přijde vůči chlapečkům drsný... Vítkovi velmi často říká, ať ji přestane otravovat, že je unavená a tak různě. tak se kontaktu vyhýbám. chlapečci jsou samozřejmě smutní. chci jí to už říct. nelíbí se mi, jak se chová ke mně a především k dětem. jen nevím jak.. přes všechen vztek jsem prostě blbá povaha a rodiče jsou pro mě prostě rodiče.

paolin
1. únor 2011

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka jí poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká: "Hele, Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i je." Manžel na ni kouká a říká: "To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."

😀 😀

anta
1. únor 2011

Já byla s Honzou venku, fuj, je tam -7 a on tam vydržel zase hodinu! To je děs dostat ho domů 😅

e.k.t
autor
1. únor 2011

ahojky berušky. Joli si po nočním bobečkovi zalehla ke mě do postele a já tedas byxla vylisovaná jako makaron, záda a krk hodili totální stávku, tak jsem se vypíďalila z dvojlisu a hodila ve 2 v noci vanu, umyla páčo atd, o půl šesté po nočníkové seanci bylo i na letišti více místa tak jsem šla dospat. vstala jsem před desátou, ale krk a záda fujtajblujou furt.

Joli dnes výjimečně i snídala, dala si na plátky máčený perník se šlehačkou a ještě horní kůrku z mýho chleba s pikantní tvarohovou pomazánkou, čučím jako tele

anta
1. únor 2011

@paolin - dobrý vtip 😀 😀 😀
@e.k.t - no vidíš, jakou máš holku hodnou 😀 Fuj, Honza tlačí bobka a já chcípám smradem 😝 😅

anta
1. únor 2011

Tak jsme dali ptáčkům na parapet papů a ony na to ty potvůrky malý chodí 🙂

e.k.t
autor
1. únor 2011

Jani no někdy se objeví světlý oka mžik 😀 😀 😀

anta
1. únor 2011

Teda, tady byl celé odpoledne mráz, tak jsme odpo ven mrznout nešli, no zítra raději tedy zmrznu než mít umrncané a ukecané dítě věčně za prdkou 😀 😀 😀 Jsem z něj otrávená jak indiánský šíp 🙄

paolin
1. únor 2011

@anta jo jo Jani. takový mudrland je na jednoho až moc...

paolin
1. únor 2011

vyzvedla jsem si přihlášku ze školky. letos mají jiné bodování, za sourozence je docela málo. obávám se obávám, že Adámka do školky prostě nedostaneme... v loni brali z 93 dětí 33. nic moc 😉

martinka79
1. únor 2011

večeře upečneé žloutkové řezy,
fotekčy krásné jak jinak
Pavli co ti napsat asi se odzbrojit a s maminou v klidu promluvit a říci jí vše... jak to cítíš jinak budeš v presus tále věř mi.. mamka ne mamka... 😉 posílám sílu ať to jde...

anta
1. únor 2011

@paolin - já jsem sama ukecaná, ale už mi z kluka jde hlava koukolem, ten kecá opravdu, co oko otevře a co oko zavře. Co to po tý mamince zdědil??!! 😎 😀 😀 😀 To je teda málo 33 z 93, to se stát stará zas jak prase 😝

martinka79
1. únor 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 hlavu si chyť a pevně připevni... 😀 no stát dělá co může, jelikož kdyby dělal víc.. nebyl by to náš stát. 😀 😀 😀 pomáhá těm bohatý a slouží pro mafiáy... 😀 rodina je základ né státu, ale na ztrátu

paolin
1. únor 2011

holky já se picnu! teď volal Mirek...má kotník v prd.. výron nebo spíš zpřetrhaný vazy... tak to máme po dovolený, no 🙄

martinka79
1. únor 2011

@paolin ne neříkej, pojede s kotníkem vždy´t jedete na vysočinu

martinka79
1. únor 2011

jdu žehlit paní na žehlení nepřišla má volno... 😀

paolin
1. únor 2011

@martinka79 Marti, jenže lyžovat. a o berlích na ledě nic moc... no uvidíme. je to pitomec! místo, aby byl doma, když jsem nemocná, tak musí lítat na volejbal. a kdo to zase odskáče? no já 😀 jo a měli jsme jít za 14 dní na ples.. uááááá
si najdu nějakou náhradu a bude 😀
paní na žehlední je ale nezodpovědná 😀

paolin
1. únor 2011

hehe ale má to výhodu. bude teď pár týdnů sedět doma na prdce 😀
jdu uspávat chlapečky.

e.k.t
autor
1. únor 2011

Pavli se picnu, totok je pešek fakt, ale je prada, že aswpoň uvidí jaký je to s bobešky boj

anta
2. únor 2011

Dobré ranko, tady je taky zima -8 stupňů. Dnes jedeme s Honzíkem do mé práce, mám tam povolení, že mám neplacené volno, tak si to jedeme vyzvednout, tak snad nezmrzneme někde cestou 😉

paolin
2. únor 2011

Jani, tak si vezmi do placatky nějaké rozmražovátko - pro jistotu 😉

many
2. únor 2011

ahojky holky 🙂

many
2. únor 2011

@paolin díky za optání 😉 je mi dobře a snad je vše ok, v pátek mě čeká ten test na cukrovku 😝 a hned potom poradna, takže doufám, že děloha bude v pořádku a žádný otevírání,...... 😉
jééé Adámek ať je brzo fit ☹
teda babi ty ty ty 😠 😉