Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
12. únor 2011

Dobré ranko, já už mám za sebou ranní pochůzku a je venku moc příjemně 🙂

martinka79
12. únor 2011

my pojedem za chivlku... a doveze další kamarádku Nikolce, ještěže ti kluci se nepotřebují stále tak družit... 😀 😀 vařím polévku a o bqdu bude plněné kuř. maso a my s tatinem prejt se zelím...

martinka79
12. únor 2011

tak to dnes udělám jako moučník po obědě, ale dám banány i jablka... 😉

anta
12. únor 2011

Tak holčinky, ani nevíte, jakou mám ze sebe radost. MM má bráchu, kterýžto je takový trošku prapodivný, nespolehlivý, nezodpovědný. A že sem zase přijede. Že píši zase? No protože tady poslední dobou smrdí každý měsíc a pak mi tahá manžílka do hospody. Tak jsem včera už udělala doma italskou domácnost ohledně tohoto způsob návštěv. No kdo to kde viděl, aby rodinní příslušníci jezdili na návštěvu každý měsíc s tím, že ji zakončí chlastáním v hospodě. Tak jsem manžílkovi řekla, ať si to srovná v hlavě, že to už překračuje všechny meze, aby ho tahali pokaždé do hospody. Jestliže neumí přijet jako slušná návštěva, pobýt tady např. 2 hodiny a vypadnout domů, tak ať nejezdí vůbec, tohle už mě vážně lezlo na nervy. Nejdřív tady opruzují, pěkně se u nás napapají a pak jdou spolem do hospy, kde jim div, že neplatí pivo manžel. Tak jsem včera řekla DOST. Takhle by to jako dál nešlo. Ať si laskavě uvědomí, že ten brácha nemá děti a tudíž svým způsobem žádné povinnosti, ale že mm to dítě má a to znamená, že ty povinnosti vůči rodině tady prostě jsou. 😠 😠 😠

martinka79
12. únor 2011

slunce svítí a děti jsou veku já umyla jeno okno a asi půjdu za nimi ven a zítra to vidím na drué nebo se vyprdnu na venčení a dám se do dalšího okna... 🙂
Jani tedy to je blbá návštěva... mě neva když jezdí někdo často k nám, ale jako takto... by mi to vadilo.jenže chlap je jiný holt... nezávislý

anta
12. únor 2011

@martinka79 - no je to na nic, s HOnzou si nepohraje, ani nemá zájem, nic. Jinak Honzík fakt začíná chodit automaticky na záchod, tak mi udělal radost velikou 🙂 🙂 🙂

martinka79
12. únor 2011

@anta tsk to je šikulka...

anta
12. únor 2011

Tak to zase zopakoval, hrál si a najednou, "mámo čůraaat" a šup a bylo, tak že by? 🙂 Já vím, že vy to máte za sebou a já se tady rozplývám nad každým panákem vyčůraným do nočníku, ale fakt jsem to s ním trénovala čtvrt roku 😅 😅

paolin
13. únor 2011

ahoj holky!
@anta Jani super pokroky! plně tě chápu. u Vítka jsem taky jásali nad každým malým pokrokem 🙂 v podstatě jásáme dosud 😉 holt u nás nejde vše samo přirozeně aneb tabulkový vývoj 😉 ale vše až po dlouhém a vytrvalém tréninku 😉
Jani a co manža - pochopil tě?

@martinka79 na recept juknu 🙂

paolin
13. únor 2011

my byli včera na army plese a bylo to fajn 🙂 bylo to ze 40.let a ty uniformy a šatečky supééér 😀 udělala jsem Mirkovi purpurové srdce a i jsme krapet tančili. jen jsme museli o půl 11 domů, protože Adam hystericky řval na babi, 2x se počural a prostě scéna. naštěstí se mi ho hned podařilo uspat a jeli jsme na chvíli zpátky 😉 pak dodám fotky 😀

many
13. únor 2011

ahojky 🙂

many
13. únor 2011

@paolin jééé tak jste vyrazili, super 😉 na fotečky se těšíme

anta
13. únor 2011

@paolin - ahojky a víš, že pochopil? Co mu zbývá? No já je tady přece nebudu živit 😠 , upekla jsem buchtu a oni jí sežrali tak rychle, jako by nejedli, fakt trapný 😒 , Libor jim ještě v důsledku platí pivo, protože ho sice tahají na to pivo, ale nemají na něj, no tak dovol, co to má jako být? 🙄 Jestli nemají co dělat, tak ať tady aspoň neopruzují tak často, je to otravný a obtěžuje to. Honzovi nepřinesou ani jablíčko 😖 , no hlavně že se jde do hospody 😝 😝 No Honzík se dneska vyčůral a ani si neuciknul, prostě si řekl včas 🙂 🙂 🙂 To jste to vyšašili s tím plesem 😀 😀 😀 To se podívám na fotky 🙂

paolin
13. únor 2011

tak pár foteček. nic moc kvalita a jaksi na žádné nejsem s Mirečkem. třeba nás vyfotil někdo ze známých 😉
pro nás nostalgie - bylo to v hotelu, kde jsme měli svatbu 😉

anta
13. únor 2011

A jo dobrý fotky, připomínáš mi tam Sněhurku 🙂

paolin
13. únor 2011

hurá, mám jednu, kde jsme oba s Mirkem 😀

anta
13. únor 2011

@paolin - vypadáte jako když se bavíte 😀 😀 😀 Ale je to dobrý, že se aspoň někam dostanete, to my s mm nemáme šanci 😒

martinka79
13. únor 2011

@paolin krásné..

martinka79
13. únor 2011

@anta a u vás žužo.. Honzík je šikula..

martinka79
13. únor 2011

holky já do receptíku dala jablíčka a banán a fakt super...

paolin
13. únor 2011

@anta my se neradi fotíme 😀 uniformy byly fakt super. chlapům strašně slušely. a taky ty kostýmy alá Havelka 😀

anta
13. únor 2011

No chlapi v uniformách jsou moc pěkní 😀 Teď si zrovna barvím hlavičku, chlapy jsou venku, Honzík ztropil výtržnost, protože byl unavený. On teď v poslední době spí přes noc 12 hodin a pak ještě přes den si tu hodinku dá, je to možný? 😅 😅

martinka79
13. únor 2011

@anta Janičko, je to možné. Nikoka si dalv noci 12hodin a v poledne klidně 3hod. 😀 😀 takže asi hlt teď má období chrupání... 😉 buď ráda. ať jsi krásná hlavička... 🙂 já vytřela a kávičkuji, Míš\ ven dnes nepůjde, jelikož včera byl dost dlouho a má rýmu a trocjhu kašle, chci, aby byl ready.

martinka79
13. únor 2011

jednoho chlapa v uniformě mám doma. 😲

anta
13. únor 2011

@martinka79 - no to je taky v pořádku, že máš chlapa v uniformě a sundavá ji občas? 😀 😀 😀

paolin
13. únor 2011

@martinka79 tak příští rok půjdete s námi 😉 je to sice ples alá 40.léta, ale to neva 😉

many
13. únor 2011

@paolin super fotky 🙂 slušelo vám to 😉

many
13. únor 2011

@anta šikulka 🙂 jinak se spaním dobrý 😉 Ladík spí těch 11 a 12 haluz, teď chodívá v těch 8 a spí do 7, do 8 nebo do 7.30 haluz, jak kdy, přes den ho nedávám už

many
13. únor 2011

@martinka79 jo,jo chlapi v uniformách jsou pěkní 😉
no nic, já mám taky chlapy venku a taky si půjdu udělat kávičku 😉 jsem nějaká mimo, celý den moc unavená a přitom přechrápaná 😒 jsem zkoušela teď dát hoďku nebo dvě 😀 a nezabrala jsem 🙂 tak si to nechám až na noc 😀